Armadillo Artie graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dziki zachód

Recenzja automatu online Armadillo Artie

Slot Armadillo Artie jest jednym z najbardziej zabawnych i satysfakcjonujących nowoterminowych. Armadillo Artie zaprasza do eksploracji czerwonych skał Dzikiego Zachodu tym zabawnym, kolorowym i wysokiej rozdzielczości projektu 3D. Grupa 5, 3 rzędowa siatka jest domem dla wielu uroczych i unikalnych postaci, które czekają na nagradzanie do 200 000 monet. Przyjdź i spotkaj Armadillo Artie i jego przyjaciół na komputery stacjonarnym, tablecie lub dowolnym urządzeniu mobilnym.

Gra składa się z 25 linii płacowych, a także różnych ekscytujących funkcji, takich jak dzikie szeryfy, rozproszenia i bezpłatne obroty bonusowe rundy. Ta wyjątkowa przygoda może zapewnić rozrywkę. Te kolorowe postacie pomogą Ci zdobyć więcej nagród, gdy zaskoczą Cię ekskluzywnymi funkcjami bonusowymi. Nasz dogłębny przewodnik obejmuje wszystkie szczegóły potrzebne, aby zacząć grać w tę jedyną w swoim rodzaju grę. Kontynuuj czytanie dla naszego wszystkiego, co musisz poznać Guide Armadillo Artie.

Jak grać w Armadillo Artie

Mimo że gniazdo Armadillo Artie ma wiele niezwykłych funkcji, nie zmienia to faktu, że jest to łatwa gra do gry. Jeśli gra na pierwszy rzut oka wydaje się złożona, nie przejmuj się. Novomatic zaprojektował gniazdo Armadillo Artie z prostą 5 -rolką, 3 rzędową siatką podobną do wielu innych gier automatycznych. Za kołowrotkami jest oszałamiające tło 3D ozdobione kaktusem i czerwonymi skałami. Ta wyprawa na Dziki Zachód ma do wygrania do 200 000 monet. Gdy będziesz gotowy do rozpoczęcia, przejdź do elementów sterujących poniżej rolki, aby skonfigurować grę.

Pierwsza karta, którą zobaczysz, to zakładka "AutoPlay". Możesz dostosować tę kartę, aby wybrać do 100 automatycznych obrotów. Karta "Odtwarzaj" aktywuje automatyczną opcję i dostanie wirujące szpule, gdy będziesz gotowy na toczenie piłki. Karta "Advanced" otworzy różne dodatkowe opcje menu. Karta "Paytable" może być używana do dostępu do wypłat, aby wyświetlić każdy z poszczególnych symboli. Karta "Linie" umożliwia wybór do 25 różnych linii wypłat, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Karta "BET" umożliwia wybranie kwoty zakładu między 0.5 monet i 100 monet na spin. Ten zakres opcji zakładów umożliwia grę odwołanie się do różnych graczy i bankrollów. Jeśli jesteś odtwarzaczem o wysokiej walce, możesz również kliknąć kartę "Bet Max", aby umieścić najwyższy możliwy zakład. Kliknij kartę "Spin", gdy tylko poczujesz się gotowy do ustawienia kołowrotków w ruchu.

Armadillo Artie to ekscytująca gra, która przynosi różnorodne jedyne funkcje. To urocze stworzenie i jego przyjaciele mają do 4 unikalnych funkcji bonusowych. Te dodatkowe funkcje zapewniają grę oryginalności i znacznie zwiększają wartość rozrywki. Co więcej, możesz nawet sprawdzić te dodatkowe funkcje w dłoni podczas gry z urządzenia mobilnego. Możesz grać w Armadillo Artie z dowolnego urządzenia mobilnego, takiego jak iOS, Android i tablety. Nie ma potrzeby pobierania, aby cieszyć się tą w pełni zoptymalizowaną mobilną grą automatów. Możesz znaleźć grę mobilną w dowolnym z naszych najlepszych kasyn online.

Armadillo Artie funkcje, darmowe spiny i darmowe gry

Obejrzyj te urocze i kolorowe stworzenia, gdy obracają się wzdłuż kołowrotków, aby rozpocząć generowanie nagród. Niższe nagrody zaczynają się od ikon karty gry, które wypłacają od 75x do 100x Twojego udziału. Możesz wygrać do 200 -krotnie swój udział, jeśli uda ci się wylądować kombinacją symboli rogatej czaszki. Ptak i opos mogą nagrodzić cię do 250 -krotności Twojego udziału. Zdobądź kombinację węży, aby otrzymać do 300 -krotnie swój pakiet lub do 400 -krotnie swój udział w Landing A Combo of Gophers. Gra obejmuje również nie jedną, ale dwa, dzikie symbole.

Kaktus i pancernik Artie to dzikie symbole w tej grze. Mogą zastąpić inne symbole, tworząc zwycięskie linie, z wyjątkiem symboli rozproszenia i dodatkowych. Wild Artie pomoże ci na Reel 5, podczas gdy kaktus pomoże ci na Reel 3. Jeśli wylądujesz na 2 dziczy w tym samym rzędzie, aktywuje to dzikie kształty, rozszerzającą dziką funkcję. Symbol rozproszenia darmowych gier odblokuje ekscytujące darmowe rundy bonusowe. Ta gra jest wyjątkowa, ponieważ oferuje 4 różne funkcje bonusowe. Funkcja dodatkowa zostanie wybrana losowo, gdy 3 lub więcej bonusowych symboli wyląduje na rolkach. Bonusowe gry obejmują strzały, węża strzelca, kosmiczna kręgielnia i pinball. Te unikalne funkcje bonusowe mogą pomnożyć twoje nagrody do 20x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Armadillo Artie maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Slot Armadillo Artie jest wysoko pod względem oryginalności i oferuje jedyne w swoim rodzaju wrażenia z gier. Novomatic obejmował wiele różnych sposobów wygrania, a nagrody osiągnęły w sumie 200 000 monet. Ma RTP 94.75% i należy do kategorii średniej zmienności.

Nerdykt Armadillo Artie i kilka miejsc do zwierząt

Novomatic udało się zaprojektować grę automatową, która wyróżnia się wśród tłumu. Ta ekscytująca gra składa się z oszałamiającej grafiki 3D i wielu unikalnych i ekscytujących funkcji. Gra przemawia do różnych graczy, oferując 25 linii płacowych na podstawowej siatce 5x3. Armadillo Artie pomoże Ci wraz z funkcjami, które obejmują bezpłatne obroty bonusowe i 2 indywidualne dzikie symbole. Współczynnik rozrywki wchodzi w grę w ramach 4 unikalnych funkcji bonusowych. Sprawdź automat Armadillo Artie, aby uzyskać wyjątkowe i satysfakcjonujące doświadczenie.

Nie zapomnij sprawdzić innych miejsc o tematyce zwierząt. Gniazdo Buffalo Thunder zawiera wiele funkcji, takich jak rozproszenia, bezpłatne obroty bonusowe i ułożone dzikie. Możesz także odkryć grę wypełnioną mnóstwem zabawnych funkcji i żywych grafiki 3D w gnieździe Crazy Birds. Crazy Birds oferuje wiele darmowych spinów i 2 symbole rozproszenia, które pomogą im je odblokować. Sprawdź naszą listę zalecanych kasyn online, aby otworzyć się na świat gier novomatycznych.

Powiązani partnerzy kasyna

Ghost Glyph
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Duke
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Masks of Fire HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frog Grog
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Goes Egypt
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Oktoberfest
RTP:
96.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosmic Fruit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Disco Danny
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
WWE Legends - Link Win
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki