Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
550 000 $.00
Motyw:
Aztek, akcja/przygoda

Cat Wilde w zaćmieniu Słońca Boga online

Efekty kamienne symbole kart, klucze, kompasy, czaszki i sama cat Wilde, opuszczane przez przezroczyste bębny w gęstym otoczeniu dżungli. Słońce świeci na tej scenie, zapalając piramidę Aztec w tle i możesz cieszyć się tym imponującym widokiem na komputery PCS, iOS, Android i Windows bez utraty drobnych szczegółów w mobilnych kasynach.

Zwycięskie symbole znikają i wyzwalają kaskady z rosnącymi mnożnikami. Bogini księżyca wyzwala darmowe spiny, w których mnożniki mogą osiągnąć ogromne 70x, a można dostać do 40 bonusowych gier, cofając rundę. Dzięki najlepiej płaconym symbolom i największym mnożnikom, możliwe jest wygranie 5500 razy w całkowitym założeniu z Cat Wilde w zaćmieniu gry Sun God Slots.

Jak grać w kota Wilde w zaćmieniu slotu Boga Słońca

Gniazda z Play’n Go Użyj standardowego panelu sterowania, który działa dobrze, jest łatwy w użyciu i oferuje dużą elastyczność na platformach stacjonarnych i mobilnych. Za pomocą paska przewijania pod rolkami możesz wybrać stawki od minimum 0.20 do maksymalnie 100.00 na spin. Dostępne są automatyczne i szybkie opcje obrotu, a przycisk "I" odblokowuje wypłatę, w której widać listę, jak bardzo każdy symbol wypłaca się, gdy przekracza linię od lewej do prawej.

Symbole karty gry płacą między 1.25x i 3x twój zakład, gdy wypełnisz linię tym samym typem, podczas gdy CAT jest najcenniejszym symbolem o wartości 37.5x całkowity udział. Srebrna i złota rzeźba Aztec to dziki symbol, który działa jak inne, jeśli może zakończyć wygraną w najlepszych miejscach online.

Darmowe obroty i inne kotki Wilde w zaćmieniu slotu Słońca

Wszelkie symbole w zwycięskiej kombinacji znikną, a nowe kaskady z góry, aby wypełnić luki. Kaskady działają, aż nie powstają nowe zwycięstwa, a mnożnik wzrasta z 1x do 2x, 4x, 6x i maksymalnie 10x w dowolnej serii. Mnożniki spadają z powrotem do 1x na końcu kaskad.

Wszelkie 3 księżycowe symbole bogini wyzwala 10 wolnych obrotów kota Wilde'a w zaćmieniu gry Słońce Boga. Maksymalny mnożnik wzrasta do 70x i możesz znieść rundę, jeśli zbierzesz 5 symboli rozproszenia w metrze przed końcem rundy. Rozproszczenia działają również jako drugi dziki symbole, więc w ogóle powinno być łatwiejsze.

Dla każdego retriggera otrzymujesz 5 darmowych spinów, a mnożniki wzrastają. Jeśli zbierzesz wystarczającą liczbę symboli rozproszenia księżyca, 7x, 14x, 28x, 42x i 70x mnożniki zastosują do wszelkich zwycięstw w szeregu kaskad.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Cat Wilde w zaćmieniu Słonecznego Słonecznego God Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Wygrane mogą osiągnąć 5500x całkowity zakład, który jest nagrodą 550 000.00 Jeśli grasz 100.00 na spin. Jest to gra o średniej zmienności, która ma dobrą równowagę między częstotliwością wygranych obrotów a wartościami nagród. W dłuższej perspektywie zwraca się 96.22% stawek jako wygrane.

Nasz kot Wilde w zaćmieniu Słonecznego Boga werdykt

Cat Wilde w zaćmieniu Słońca Boga kontynuuje popularną serię automatów online z Play’n Go. Grafika jest kolorowa, ale nie ma żadnych animowanych sekwencji, ale na bok, jest to przyjemna gra z dużą ilością satysfakcjonujących bonusów.

Rosnące mnożniki na dowolnej sekwencji kaskadowych bębnów mogą przynieść kilka dużych zwycięstw z jednego palika, chociaż musisz kilkakrotnie wdrożyć bezpłatne gry, aby osiągnąć ogromny potencjalny mnożnik 70x.

Jeśli wolisz starożytnych Egipcjan od Azteków, zagraj w Cat Wilde i zagładę martwego szczelinu, gdzie spotyka bogów, chrząszcze i faraon w grze o wyższej zmienności. Dołącz do przygody z Cat Wilde w najlepszych kasynach online już dziś.

Powiązani partnerzy kasyna

Gorilla Mayhem
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Gold
RTP:
96.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lava Loca
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Howling Wolves
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Ultra
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Victoria Wild
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miles Bellhouse and his Curious Machine
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Night Out
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Huolong Valley
RTP:
96.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates Of Hell
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Farm
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni