Gates Of Hell graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
80 000 $.00
Motyw:
Fantasy, Halloween, horror

Gates of Hell Darmowe Gry Online Review

Oprócz bardzo uzależniającej prezentacji i wysoko płatnych symboli, to sprawia, że ten automat jest interesujący. Zbierając Biblie i Pentagrams, możesz zaangażować się w walki między mnichem a demonem, aby wywołać bonusowe respins i nieskończone wolne spiny. A jako wiśniowe, lukratywną i zabawną rozgrywkę można również znaleźć na dosłownych opuszkach palców, ponieważ jest to kolejny gniazdo fugaso, w które można grać na wszystkich urządzeniach.

Gates of Hell Slot Controls i konfiguracja

Chociaż może to wyglądać jak bardziej złożony automat, Gates of Hell jest naprawdę łatwy w użyciu. Wielkie elementy sterujące po prawej stronie są tym, czego powinieneś użyć, aby wybrać wartość monety, podczas gdy lewe dolne elementy sterujące umożliwiają postawienie jednej lub do 10 monet na linię. Najniższy rozmiar zakładu to 0.20 punktów (0.01 kredytów na linie wynagrodzeń monety x 20), podczas gdy MAX BET jest ustawiony na 200 punktów na rundę. Po wybraniu, ile pieniędzy chcesz wydać na każdą rundę, po prostu naciśnij przycisk Spin, aby zacząć.

Za każdym razem, gdy na linii płatnej pojawiają się trzy lub więcej dopasowanych symboli, od lewej do prawej, gniazdo zapłaci nagrodę za ten konkretny symbol. Istnieje siedem symboli, które mogą wywołać zwycięstwa, a wszystkie ich nagrody są podawane jako mnożniki wartości monet. Kiedy grasz za prawdziwymi pieniędzmi za pomocą tylko jednej monety na linię, możesz ubiegać się o wypłaty 5-400 monet za kombinację. Jeśli jednak postawicie 10 monet na linię, otrzymasz nagrody o 10 razy większe, do 4000 monet za wypłatę pięciu z nich.

Ale to, co naprawdę interesujące w bramie Hell Online, to to, że są też cztery dodatkowe symbole, które nie uruchamiają bezpośrednio żadnych wypłat. Jednak te symbole te mogą utorować drogę do zarabiania dodatkowych pieniędzy bez wydawania dziesięciokrotności, jak wyjaśniono w sekcji bonusowej poniżej.

Po przejściu na telefon komórkowy lub tablet, będziesz mieć do dyspozycji te same elementy sterujące, chociaż nie w tych samych miejscach. Gniazda można odtwarzać zarówno na urządzeniach iOS i Android, ale tylko w trybie krajobrazowym. Podczas gry na telefonie sterowanie spinem można łatwo zauważać na ekranie, ale sterowanie zakładami będą ukryte w osobnym menu w prawym dolnym rogu.

Gates of Hell Gamelay and Bonus Feature

Paytable of Gates of Hell ukrywa także cztery specjalne symbole, z których pierwszym jest Puchar dziki. Ten symbol może stać dla dowolnego symbolu podstawowego, aby ukończyć zwycięską kombinację, oprócz specjalnych symboli rozproszenia. Pozostałe symbole to Biblia, pentagram i kluczowe symbole, a także są twoim biletem na odblokowanie bonusowych gier, które mogą wydawać dodatkowe wypłaty podczas gry za prawdziwą gotówkę.

Na przykład Święta Biblia pojawia się tylko na kołowrotkach 1 i 5 i odblokowuje cechę świętego, gdy zebrane są dwa lub więcej symboli. Podczas tego bonusu mnich zaatakuje demona i zmniejszy obszar dużego pentagramu na ekranie. Z drugiej strony demon jest wyzwalany przez symbol Pentagram, który może pojawić się tylko na kołowrotkach 2 i 4. W tym regulacji mnich zaatakuje się, a duży pentagram wzrósł.

To podczas tych walk może pojawić się trzeci symbol rozproszenia, który wygląda jak złoty klucz. Jeśli ten symbol wyląduje na obszarze Pentagram, uruchomi Bonusowe gry Bezprezy Infinity Free Spins. Na początku wolnych obrotów obszar Pentagram zmieni się w krzyż, który można zwiększyć przez symbole biblijne. Bonusowe obroty mogą trwać w nieskończoność lub do momentu, aż złote kluczowe lądują w obszarze krzyżowym, co zatrzyma grę bonusową.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Gates of Hell by Fugaso to bardzo zabawna maszyna do automatów, która może rozmawiać z szeroką gamą graczy. Z maksymalnym jackpotem wynoszącym 80 000 monet i nieograniczoną liczbą wolnych spin. Jeśli szukasz opłacalnych szczelin średnich, w które można odtwarzać nawet z małymi zakładami, warto rozważyć bramy piekła. Należy jednak pamiętać, że ten gniazdo Fugaso ma wysoki wskaźnik trafień, co może utrudnić zwycięskie sumy gotówki bez pewnej cierpliwości.

Jeśli chcesz spróbować wygrać duże nagrody, możesz rozważyć większe ryzyko dla fugaso w wysokich miejscach. Na przykład wesoły rolnik to gra o dużej ilości z jackpotem do 250 000 monet oraz zbiorową premię za darmo spins i funkcją hazardu. Możesz także sprawdzić książkę Tattoo, która jest kolejną niestabilną maszyną do gniazda, ale jedną z 6 rolkami, trzema progresywnymi jackpotami i wypłatami do 7500 monet za jedną kombinację. Bardziej ryzykowne gry na automatach i inne najlepsze produkty Fugaso można znaleźć w najlepszych kasynach przedstawionych na naszej stronie internetowej.

Powiązani partnerzy kasyna

A Night Out
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Curse of the Werewolf Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Millionaire Genie
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gods of Troy
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Night of Mystery
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Rave
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Quick Hit Platinum
RTP:
94.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Spin Lab
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gator Gold Deluxe Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arena Of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni