Jewel in the Crown graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Klejnot w Crown Darmowe Gry Online Review

Podnosząc automaty o tematyce klejnotów na zupełnie nowy poziom, Jewel in the Crown autorstwa Barcrest może wyglądać jak klasyczny automat, ale tak naprawdę to nie jest twoja zwykła gra na automatach. Oferując wszelkiego rodzaju korzyści i dodatkowe nagrody, które zmieniają się w miarę dostosowania zakładu, ten średniej części automatu może dać ci wszystko, czego potrzebujesz, aby zebrać naprawdę atrakcyjne zwycięstwa. Zacznij bawić się małym i grać z RTP 94% i standardowymi funkcjami bonusowymi lub zakładaj więcej, aby uzyskać dostęp do ulepszonych dodatków, 98% RTP i nagród do 250 000 kredytów!

Dostępne na tabletach, smartfonach i komputerach, klejnot w automatach Crown można grać za prawdziwą gotówką o każdej porze dnia, gdziekolwiek będziesz. I to jest naprawdę świetne, że to możliwe, ponieważ ten automat nie tylko oferuje darmowe bonusy, dziczy i ułożone w stosy symbole, ale oferuje również szansę na zdobycie nagród w dowolnym kierunku i zapłacić, aby uzyskać lepsze funkcje bonusowe. Przeczytaj naszą pełną recenzję klejnotu w slocie korony, aby dowiedzieć się więcej o jego dodatkach i nagrodach lub przetestować grę samodzielnie z pomocą naszego demo.

Jak grać w klejnot w koronie

Jedną z wspaniałych rzeczy w klejnotach w slocie korony jest to, że łatwo grać nowi gracze, jednocześnie zapewniając wystarczającą liczbę opcji zakładów dla bardziej doświadczonych graczy, którzy chcą najwyższych automatów. Zakłady zaczynają się co najmniej 0.10 punktów za spin - cena, za którą otrzymujesz 13 linii płacowych i najmniejszy RTP. Zagładaj jednak między 2 a 500 punktami na rundę, a będziesz mógł łatwiej domagać się wypłat i cieszyć się RTP w wysokości 96%. A jeśli chcesz umieścić kilka bocznych betów, masz również duże gry BET, które dają 5 bezpłatnych spinów za 20-50 kredytów, podczas których uzyskasz najwyższą wskaźnik zwrotu i lepsze bonusy.

W grze jest to, że oferuje trzy rodzaje nagród podczas gry za prawdziwą gotówkę, w zależności od rozmiaru zakładu. Wszystkie wypłaty można znaleźć wyraźniej w tabeli wynagrodzeń, do których można uzyskać dostęp za pomocą przycisku "I" na desce rozdzielczej. Wypłaty zaczynają się o 0.5x Twój zakład linii na sekwencję i wzrosną do 20x podczas zakładania małego. Postaw jednak więcej niż 2 kredyty, a otrzymasz połowę tych nagród (0.25-10x), ale można je częściej wywoływać. A jeśli zagrasz w grę Big Bet, otrzymasz nagrody 0.5-20 kredytów, ale także więcej darmowych bonusów i innych dodatków.

Podobnie jak w przypadku większości maszyn do gniazd barcrest, klejnot w gnieździe korony można również cieszyć na urządzeniach mobilnych. Wersja mobilna gry działa płynnie z urządzeniami opartymi na iOS, a tablety i smartfony z Android.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Klejnot w cechach koronnych i darmowe spiny

Jewel in the Crown autorstwa Barcrest daje graczom na najlepszych miejscach online na dwa sposoby roszczenia nagród podczas gry za prawdziwe pieniądze. Podczas korzystania z zakładu mniejszego niż 2 kredytów na spin możesz wygrać pieniądze, zbierając dowolną sekwencję trzech lub więcej dopasowanych symboli na linii płacowej, która rozpoczyna. Jednak zakładając więcej, możesz wygrać nagrody, nawet gdy twoje pasujące sekwencje znajdują się na środku ekranu lub gdy zaczną od prawej kołowrotka.

Oprócz klejnotów kolejnym bardzo cennym symbolem w grze jest symbol rozproszenia korony. Zbierz trzy z tych ikon na środkowych rolkach podczas jednego spinu, a gniazdo wywoła bonus 8 darmowych spinów. Na początku tej funkcji dwa symbole znalezione w pozycjach koronowych u góry ekranu są wybrane jako specjalne symbole, które mogą przekształcić się w dzikie i ułożone ikony podczas gry bonusowej. Kolejną specjalną ucztą, którą masz podczas wolnych spinów, jest dzika ikona, która może zastąpić wszystkie symbole rozproszenia. A jako wiśnia na top.

Jeśli kiedykolwiek masz dość oczekiwania na bezpłatne spiny, możesz skorzystać z funkcji Big Bet. Ta funkcja pozwala kupić trzy różne gry BET za cenę 20-50 punktów, z których każda ma 98% RTP i daje 5 spin. Pierwsza gra oferuje specjalny szlak bonusowy, który pozwala stopniowo zbierać rozproszenia, a druga gra dodaje również możliwość zebrania stosów symbolicznych. A ostatnia gra daje to wszystko wraz z ulepszonym szlakiem bonusowym, który pozwala łatwiej wygrać większe darmowe bonusy.

Klejnot w koronie RTP, wariancja i maksymalna wygrana

Linia zakłada w tej grze od 0 $.10 do C 500 $ za spin. Wyższe zakłady mogą uzyskać RTP 96%. Ta gra o średnim poziomie oferuje maksymalną wypłatę wygraną w wysokości 250 000 C $.

Klejnot w wyroku w sprawie korony i podobnych automatów online

Krótko mówiąc, klejnot w koronie przyciąga dowolny typ gracza. Jeśli jesteś fanem automatów do gier średniej wariancji, ta gra będzie zdecydowanie warta wypróbowania, co daje szeroki zakres opcji zakładów, różne wskaźniki powrotu i funkcje specjalne, w zależności od zakładu. Nawet gdy grasz z mniejszymi zakładami, nadal otrzymujesz wyższą stawkę trafienia i dobre bonusy, a obstawianie więcej ułatwia zbieranie wypłat. Dzięki odpowiedniej strategii bukmacherskiej i cierpliwości podczas gry za prawdziwą gotówką możesz zdobyć szansę na bankowość do 250 000 punktów za jednym zakładem!

W przypadku graczy, którzy bardziej interesują się gier na wysokim poziomem, Barcrest oferuje również szereg alternatyw, które mogą zrekompensować ryzyko, zapewniając większe nagrody. W przypadku podstawowego szczeliny o dużej wolności możesz wypróbować rolki złota Rainbow Riches, które daje do 100 liniów wypłaty, ikon o wyższych płatnościach i bezpłatnych bonusach obrotów z dodatkowymi wypłatami rozproszenia. A w przypadku podobnie ekscytującej gry, takiej jak Jewel in the Crown, możesz zwrócić się do żołnierza Rzymu, gdzie czeka do 100 linii płacowych i wielkich symboli. Przeglądaj jeszcze więcej alternatyw w naszych recenzowanych kasynach Barcrest i ciesz się kuszącymi bonusami powitalnymi oprócz jednych z najlepszych gier automatycznych online.

Powiązani partnerzy kasyna

Barbary Coast
RTP:
93.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sugar Skulls
RTP:
95.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Potion Commotion
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Space Miners
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Safari Sam 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sparky Shortz
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Depths
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snakebite
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rook's Revenge
RTP:
94.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legend of Hydra
RTP:
92.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shields of the Wild
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni