A Night of Mystery graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Fantasy, gliny i rabusie, horror

Noc tajemniczej recenzji automatów online

Jeśli oglądasz tajemniczy film ze znajomymi, wszyscy próbują rozwikłać tajemnicę, a to w ludzkiej naturze. Jesteśmy ciekawymi istotami, które chcą wszystko wiedzieć. Cóż, właśnie dlatego Gry High 5 opracowało slot zatytułowany Noc Mystery, aby rozwiązać i zdobyć główną nagrodę.

A Night of Mystery to gra, która zawiera kilka interesujących funkcji, niektóre standardowe i niektóre naprawdę dopasowane motywy, które ci się spodoba. Oferuje bezpłatne spiny, gry bonusowe, dzikie i rozproszone. Ponieważ jest dostępny na urządzeniach mobilnych, będziesz mógł grać w dowolnym momencie i gdziekolwiek się udasz. Gotowy znaleźć wskazówki i rozwiązać tajemnicę?

Jak zagrać w noc tajemniczego miejsca online

Noc tajemnicy to jeden z tych automatów, w które można grać na dowolnym urządzeniu mobilnym iOS i Android. Możesz zabrać to w dowolnym miejscu. W przypadku konfiguracji zobaczysz przycisk Spin w prawym dolnym rogu. Obok zobaczysz przycisk Autospin. Następnie zobaczysz głośnik, w którym możesz zmienić dźwięki, a obok niego jest znak zapytania. Tutaj znajduje się wypłata. Powyżej zobaczysz przycisk Powtórki. Na środku ekranu zobaczysz wygraną i kredyty, a po lewej stronie zobaczysz pole zakładów. Możesz zakładać się na linie 1, 20, 20, 30 lub 40, dla zakładu z 0.01 do 10 kredytów. Minimalny zakład na spin to 0.01, a maksimum to 400 punktów.

Noc tajemnic i darmowych spinów

Zobaczysz mężczyznę ze szkłem powiększającym, który przypomina Sherlock Holmes. To najlepiej płatny symbol, który daje ci 500.00 za kombinację 5-z. Jedną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o nocy tajemnicy, jest to, że jest pełna akcji. Otrzymujesz regularne Wild z logo gry, które pojawia się na wszystkich rolkach, ale pierwsza i zastępuje wszystkie symbole, które rozprasza. Rozproszenie pojawia się tylko na środkowych rolkach, a kiedy udaje ci się wylądować wszystkie trzy z nich, wyzwalasz darmową grę bonusową.

Dostajesz 9 bezpłatnych spin. Premia jest odtwarzana na innym zestawie kołowrotków, z różnymi symbolami obecnymi na rolkach. Symbole, które zobaczysz, to szminka, bomba, nóż, bicz i wszystkie inne śmiertelne broń, które są tutaj określane jako wskazówki. Twoim zadaniem jest zebrać wskazówkę, która przekształca symbol w dziki dla reszty wolnych spinów. Ale musisz także sparować wskazówki i za każdym razem, gdy to robisz, otrzymujesz 3 dodatkowe darmowe spiny. Możesz dostać do 21 darmowych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Noc tajemniczej maksymalnej wygranej, RTP i zmienności

Odkryć wskazówki w nocy z tajemnicami o wysokich 5 grach i możesz zarobić do 200 000.00. Gra jest średnia do wysokiej wariancji i ma RTP 94.90%.

Noc tajemniczego wyroku i podobnych automatów online

Noc tajemniczego miejsca online może zapewnić wypłatę 200 000.00 dla jednego zwycięskiego kombinacji z najlepiej płatnym symbolem. Biorąc pod uwagę wszystkie bezpłatne obroty, bonus kolekcji wskazówek oraz dziczy i rozproszenia, gra jest nie tylko wyjątkowo satysfakcjonująca, ale także bardzo zabawna. Jeśli jesteś maniakiem rozwiązywania tajemnic, jest to gra dla Ciebie.

Kolejna gra dewelopera o nazwie Shadow of the Panther może dostarczyć 500 000.00 w jednym spinu. Jedna zwycięska kombinacja z najlepiej płatnym symbolem może dostarczyć tę wypłatę, ale gniazdo ma bezpłatne obroty i ułożone symbole, dlatego ta wygrana może gwałtownie przewyższyć.

Jeśli szukasz jeszcze bardziej satysfakcjonującego miejsca, powinieneś wypróbować tajemnice lasu. Oferuje motyw Magic Forest z magicznymi wypłatami. Są dzikie, a nawet bonusowe dzikie, więc upewnij się, że wypróbujesz.

Powiązani partnerzy kasyna

Gonzo's Quest Megaways
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Bank Farm
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tropical Wilds
RTP:
96.47%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
TNT Tumble
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Diamonds
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King of Macedonia
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bang Bang
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Booming Seven Deluxe
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Greedy Goblins
RTP:
97.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Solar Wild
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Knight ll
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni