Greedy Goblins graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
180 000 $.00
Motyw:
Fantasy, magia, bajka

Greedy Gobllins Darmowe Gry Online Recenzja

Zbudowany z rozpoznawalnym wyglądem 3D gry Betsoft i przyprawiona progresywną nagrodą Jackpot, nie ma zaskoczenia, dlaczego ten 30-płatniczy automat cieszy się taką popularnością. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli weźmie się pod uwagę jego maksymalną wypłatę - nagroda, która jest ustawiona na aż 1200 000 kredytów! Poza animowanymi postaciami i jej funky ścieżką dźwiękową, które są jedną z pierwszych rzeczy, które zauważasz w gnieździe, kolejną rzeczą, która od razu cię przyciąga, jest zestaw dodatkowych funkcji.

Chciwe gliny sterujące i konfiguracyjne

Jednym z powodów, dla których chciwe gobliny Betsoft pozostały aktualne od lat po jego wydaniu w 2013 roku, jest to, że jest łatwy do zrozumienia i grania. Rozpocznij sesję, poprawiając przyciski BET po lewym dolnym rogu, aby wybrać rozmiar monety i mnożnik poziomu BET i ustaw swój udział między 0.30-150 punktów na rundę. Gdy skończysz, po prostu użyj automatycznej gry lub sterowania spinem, aby zacząć grać.

Nagrody są podawane przez osiem symboli obrazów, których wypłaty są zawsze wyświetlane w monetach. Symbole te można zebrać na 30 stałych liniach wypłat, które można zobaczyć w dowolnym punkcie, klikając liczby na ekranie. W zależności od mnożnika poziomu zakładu, będziesz mógł zobaczyć różne zwroty podczas gry w prawdziwej gotówki. Zagraj w pierwszym poziomie BET i otrzymuj nagrody 5-12 500 monet za sekwencję, ale graj z najwyższym poziomem BET, a nagrody przejdą do znacznie wyższych 25-62 500 monet! Co więcej, istnieje również podwójna funkcja zawarta w grze, która daje wyjątkową szansę na podwojenie każdej nagrody, którą zbierasz poza funkcjami bonusowymi.

Podobne wrażenia jest oferowane każdemu graczowi, który chce przejść na telefon, z tym wyjątkiem, że wersja gry zawiera mniej elementów sterujących ekranu. Możesz grać chciwymi goblinami na obu urządzeniach opartych na iOS, takich jak iPhone lub iPad, ale także telefony komórkowe i tablety z Androidem. Aby dostosować zakład podczas telefonu, po prostu przejdź do menu w lewym górnym rogu. Po zakończeniu naciśnij wielką kontrolę spinu na ekranie, aby rozpocząć sesję.

Greedy Gobllins rozgrywka i funkcje bonusowe

Otrzymywanie zapłaty podczas przygody za pośrednictwem Goblin Land jest możliwe tylko wtedy, gdy zbierzesz pasującą kombinację trzech lub więcej symboli na linii płac, zaczynając od pierwszej (najbardziej lewej) kołowrotka. Pomimo odpowiedzialności za nazwę gry, gobliny nie są tutaj najlepiej płatnymi symbolami. Nie, najcenniejszymi ikonami są elfy, które mogą płacić nagrody do 12 500 monet, nawet gdy grasz z minimalnym zakładem. Zbierz jednak pięć ikon na maksymalnym zakładach, a elfy zapłacą ci progresywny jackpot!

Gniazdo ma również dwie funkcje bonusowe, które można losowo wywołać i przynieść więcej wypłat podczas gry za prawdziwe pieniądze. Pierwszy nazywa się funkcją monety i jest wyzwalany przez dwie lub więcej złotych monet na ekranie. Po aktywacji ta funkcja zobaczy, że gobliny kradną monety i umieszczają nowe symbole, aby je zastąpić, ale także dawać natychmiastowe nagrody pieniężne. A drugą funkcją jest lepki dziki respin, który jest aktywowany przez dziki symbol gry. Zbierając pojedynczy dziki symbol na dowolnym kołowrotku, możesz uruchomić premiową respond.

I na koniec masz bezpłatne gry spiny i gotówkowe gry. Gniazdo oferuje bonusy 10-25 darmowych spinów za każdym razem, gdy zbierasz trzy pięć symboli rozproszenia. Darmowe obroty zaczynają się od nagrody pieniężnej dla symboli rozproszenia i są one grane z losowymi mnożnikami wygranej, które mogą zwiększyć nagrody do 10x. Jeśli chodzi o grę gotówkową, możesz aktywować tę funkcję, zbierając dwa symbole książek na dowolnym Payline. Ta filmowa gra boczna pozwala kontrolować gobliny, aby obrabować wrogów-elfy-i zbierać wszelkiego rodzaju nagrody po twojej drodze.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Mówiąc najprościej, Greedy Goblins to gra na średnim poziomie, która może zainteresować różnych graczy. Dzięki wypłatom do 1 200 000 punktów, dodatkowym jackpotem i całą listą funkcji, ten automat przemówi z każdym, kto chce wielu dodatków z automatów. Dzięki wysokim wskaźnikom trafień, chciwe gobliny zapewnią, że nigdy nie będziesz długo bez wygranej, chociaż oznacza to również, że będziesz potrzebować dużej cierpliwości, aby dotrzeć do dużej wypłaty. Krótko mówiąc, jeśli lubisz urzekające automaty, które mogą oferować większe nagrody, ale bez ryzyka automatu wysokiej zawartości, będziesz chciał dodać chciwe gobliny do swojej listy.

Dla graczy, którzy bardziej lubią grać w automatach o wyższej zmienności, istnieje wiele gier z Betsoft, które są lepszym wyborem niż chciwe gobliny online. W kolejnym szczelinie z progresywnym jackpotem, ale także przełącznikiem wariancji, który pozwala dostosować stawkę wypłaty, masz oszałamiającą dobrą dziewczynę do gniazda, zła dziewczyna. Jeśli jednak szukasz czegoś prostszego, masz również gniazdo Stampede, które oferuje 1024 sposoby wygrania i rozgrywki o dużej liczbie wolności. Wypróbuj te automaty i więcej gier betsoft w jednych z najlepszych kasyn online i zdobądź zyskowną bonus powitalny, gdy zaczniesz grać za prawdziwe pieniądze.

Powiązani partnerzy kasyna

Lucky Zodiac
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All Ways Win
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Prosperity Twin
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Katmandu Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Blaze
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Stallion
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Battle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Depths
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rocky
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki