Monkey’s Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nolimit City
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 268 300 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, dżungla

Recenzja automatu online małpy

Nolimit City stworzyło kolorową złotą grę w automatach online, wyruszyła na siatce 6x6 otoczonej rzeźbionymi kamiennymi głowami i gęstymi liśćmi. Symbole obejmują ikony karty do gry kamiennej, klejnoty i więcej kamiennych twarzy, wszystkie umieszczone na niebieskim, pomarańczowym lub zielonym podkładowaniu. Możesz zagrać w złote gniazdo małpy na urządzeniu PC, iOS, Androida lub Windows bez utraty imponującej grafiki lub rozgrywki.

Szeroki zakres BET obejmuje większość budżetów, a liczne bonusy zapewniają coś, co zadowoli wszystkich. Zwycięskie linie symboli zamykają się na miejscu, gdy kołowrotki odpowiadają, a znajdziesz symbole olbrzymie wielkości. Pomagają one ukończyć kombinacje, aktualizacje symboli i bezpłatne gry z mnożnikami zastosowanymi do każdej wygranej w tym automatu online Nolimit City.

Jak zagrać w złotą maszynę do gniazda małpy

Sterowanie jest dość proste; Nawet niedoświadczeni gracze nie będzie trudno zacząć. Kliknij symbol "$", a zobaczysz opcje PRAWDZIWEJ BET, które wynoszą od 0.20 do 100 punktów na spin. Symbol dużych strzałek rozpoczyna funkcję automatycznych obrotów, a błyskawicy przyspiesza rozgrywkę.

Sprawdź wypłatę wypłat, aby zobaczyć, ile wygrasz, lądując 3 lub więcej pasujących symboli na sąsiednich bębnach z lewej strony. Możesz także przestudiować różne funkcje bonusowe i zobaczyć, jak każda z nich się uruchamia. W przypadku 73x swojego udziału możesz umieścić opcjonalny zakład bonusowy, który bezzwłocznie odblokowuje bezpłatne obroty.

Zakłady opcje i elementy sterujące pozostają takie same na platformach stacjonarnych i mobilnych, dzięki czemu możesz cieszyć się grą złoty.

Bezpłatne spiny i inne bonusy małpy

Gra wykorzystuje specjalny mechanizm XPays, w którym zwycięskie symbole pozostają na szpachach, gdy inne znikają. Zwycięzcy spadają do dolnego rzędu, a nowe pojawiają się w wolnym odniesieniu. Te nowe symbole mogą zwiększyć rozmiar wypłaty lub tworzyć nowe zwycięskie linie. Te respiny kontynuują, dopóki nie zostaną utworzone nowe wygrane.

Jeśli cały dolny rząd ma pasujące symbole, od początkowego sukcesu lub z funkcji XPays, zostaną uaktualone do następnego najcenniejszego, zwiększając nagrodę. Ponadto losowe symbole mogą pojawić się w rozmiarze 2x2 lub 3x3, co znacznie ułatwia zobaczenie sekwencji 3 lub więcej od lewej. Mogą nawet przywiązać do nich mnożniki.

Symbole rozproszone na 3-6 rolkach uruchomi bezpłatną funkcję Spins, z 10-19 bonusowymi gierami, w zależności od tego, ile rozproszonych pojawiło się w grze wyzwalającej. Przed tą runą rzuca kostki, aby ujawnić mnożnik, który dotyczy zwycięstw, a następnie ponownie się wyrusza, aby pokazać, ile to wzrośnie, gdy wypełnisz rzędy pasujących symboli.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Kup bonus

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność złota małpy

Możliwe, z najszczęśliwszym rzucie kostkami, aby zebrać ogromną wygraną równą 12 683 razy w całkowitym zakładzie, czyli 1 268 300 kredytów, jeśli grasz z maksymalną wielkością zakładu 100 punktów. Aspekt średniej do wysokiej zmienności odpowiada średniemu zwrotowi z procentem graczy 96.02%, co prowadzi do nieco rzadziej wygranych niż w grach o niższej wariancji, ale potencjalnie większe wynagrodzenie za rzeczywistych automatów pieniężnych. Dowiedz się o naszych bonusach kasyna online na początek.

Ocena automatów internetowych Monkey's Gold

Ta gra opowiada o popularnym temacie, a automaty tematyczne wokół zwierząt w dżungli zawsze przyciągają duże zwolenniki. Niektóre z symboli łączą się z ich tłem, co sprawia, że trudno je zobaczyć - szczególnie na mniejszych ekranach mobilnych - ale nie jest to duży problem.

Niezwykłe funkcje bonusowe, takie jak wygrywające symbole spadające na dol. Uwzględnij bezpłatne gry i potencjał ogromnej wygranej mnożnika, a staje się to miejscem, który bardzo polecamy.

Gracze na najlepszych automatach online go znajdą wraz z wieloma innymi z Nolimit City i innych najwyższej jakości programistów, w naszych najlepszych kasynach online. Rozpocznij swoją przygodę z dżungli już dziś, zdobywając najlepsze oferty bonusowe i zagraj w złotym szczelinie małpy w tych miejscach.

Powiązani partnerzy kasyna

Big Bamboo
RTP:
96.13%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
3 Devils Pinball
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Tombs
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mr. Toxicus
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Link Zeus
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci Creations
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Amber Sterling’s Mystic Shrine
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sticky Bandits 3 Most Wanted
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Faces of Freya
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Break Da Bank Again Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sushi Yum Yum Extra Wasabi
RTP:
93.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni