Lucky Zodiac graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Fantazja, przestrzeń, czarodzieje i czarownice

Lucky Zodiac Darmowe Gry Online Review

Mówi się, że astrologiczny zodiak zawiera wiedzę i mądrość. Zawiera także te światowe nagrody w Lucky Zodiac Slot. Lucky Zodiac przedstawia nam grę opartą na 12 znakach zodiaku z dekadenckim fioletowym projektem. Możesz wybrać, aby zagrać do 10 linii wypłat, gdy zdecydujesz się zagrać w Lucky Zodiac na komputerze stacjonarnym, tablecie lub dowolnym urządzeniu mobilnym. Ta gra 5x3 oferuje nagrody, które mogą osiągnąć do 200 000 monet w najlepszych kasynach online. Możesz spotkać czarodzieja z magiczną kryształową kulą, która ma moc oferowania hojnych mnożników. Te wirujące znaki gwiazdy mogą nawet rozwinąć dzikie słońce, rozproszenia, mnożniki 10x lub wolne spiny. Aby znaleźć wszystkie potrzebne informacje, przeczytaj nasz Lucky Zodiac Guide poniżej.

Jak grać w Lucky Zodiac Darmowe Gry Online

Nie musisz być astrologiem, aby grać w szczęśliwym zodiaku. Azure Tło błyszczy gwiazdami i wielokolorową siatką 5x3. Możesz uzyskać dostęp do wypłaty u góry ekranu. Wymaga tylko 2 prostych ustawień na rozpoczęcie. Najpierw wybierz od 1 do 10 linii wypłat za pomocą zakładki "Linie". Użyj zakładki "BET", aby wybrać zakład od 0.10 do 500 monet. Zobacz, co gra się gra, uderzając "Start".

Funkcja hazardowa otwiera grę ryzyka, w której możesz uprawiać swoje wygrane. Możesz zagrać w grę ryzyka po każdym udanym spinku. Wszystkie te funkcje są zawarte w Lucky Zodiac Mobile Glot. Lucky Zodiac Mobile Slot działa płynnie na wszystkich urządzeniach, w tym na urządzeniach iOS i Android. Wygraj 10 darmowych spinów podczas gry w Lucky Zodiac w kasynie mobilnym Real Money.

Lucky Zodiac funkcje i darmowe spiny

Szczęście będzie po twojej stronie, gdy tylko zaczniesz lądowanie kombinacji 3 lub więcej pasujących symboli. Ta ekscytująca gra nie tylko wdraża nagrody za pasujące symbole lądowania. Oferuje również niezwykłą funkcję bonusową, w której nagrody są nagradzane za ustawianie pasujących kolorowych okien. Będziesz nagradzany, gdy cała kołowrotek wypełni się tym samym kolorowym oknami, a także za pasujące symbole lądowania! Istnieją symbole wszystkich 12 znaków zodiaku. Wszystkie 12 znaków może nagrodzić cię do 200 -krotnie Twojego zakładu.

Jeśli znajdziesz się z magicznym czarodziejem, moc jego kryształowej kulki znana jest z wielkich nagród. Lądowanie kombinacji 5 czarodziejów może pomnożyć wygrane przez do 1000x. Najjaśniejsze nagrody pochodzą z lśniącego słońca. Kiedy pojawia się słońce, ma tendencję do wprowadzania mnożników osiągających do 200 000 monet. Słońce działa również jako dziki z mocą zastępowania innych symboli. Jako dziki słońce zwiększy twoje wygrane mnożnikiem 2x, 4x, 6x, 8x lub 10x. Co więcej, słońce działa jak rozproszenie, które wyzwala rundę bonusową z 10 darmowymi spinami.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Lucky Zodiac Maximum Win, RTP i zmienność

Obróć te szczęśliwe gwiazdy, aby wygrać astronomiczne nagrody do 200 000 monet w jednym spinu! Lucky Zodiac ma RTP 96% w połączeniu z średnią działaniem zmienności.

Lucky Zodiac Werdict i podobne automaty online

Lucky Zodiac by Amatic to zabawna i wyjątkowa gra oferująca szybką akcję i znaczne nagrody. Oferuje prosty, ale atrakcyjny układ z 10 różnymi sposobami wygrania 200 000 monet. Lucky Zodiac oferuje unikalną funkcję w linii okien pasujących kolorów. Istnieje wielu pomocnych sojuszników, w tym dzikie słońce, rozproszenia, wolne spiny i mnożniki. Sprawdź Lucky Zodiac, aby uzyskać ekscytującą i wyjątkową grę.

Amatic ma duży wybór automatów dla wszystkich graczy. Czerwone gniazdo chili przynosi nam wyjątkowy motyw z 5 rolkami i 20 liniami wypłat. Oferuje pikantne nagrody, takie jak nagroda 50 000 monet. Wielki automat do pandy może nagrodzić wiele bonusów i bezpłatnych spinów. Możesz odkryć te amatyczne gry w naszych zalecanych kasynach prawdziwych pieniędzy. Po prostu odwiedź naszą listę najlepszych miejsc w automatach online, aby odkryć najlepsze witryny z najszerszym wyborem gier.

Powiązani partnerzy kasyna

Nero's Fortune
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crocodopolis
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vegas Joker
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Hold and Win
RTP:
95.91%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bushido Ways xNudge
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Crown
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Grand Galore
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Secrets of the Forest
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Safari Gold Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde and the Pyramids of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dead Riders Trail
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cluster Tumble
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki