Nero's Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
810 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, klejnoty, starożytny Rzym

Fortuna Nero Online Ground-up

Jeśli jesteś fanem starożytnego Rzymu, to fortuna Nero jest dla Ciebie nowym automatem online. Połączenie zapierających dech w piersiach obrazów historycznych z elektryzującymi funkcjami to idealne połączenie przy wyborze następnej gry w górnych miejscach automatów.

QuickSpin ustawił minimalny zakład tutaj zaczyna się od 0 $.20c i idzie aż do 100 USD, co oznacza Fortune Nero dla wszystkich rodzajów kasyna, niezależnie od tego, czy jesteś nowy w grze, czy doświadczony wysoki-roller.

Przygotuj się, aby założyć zbroję i udać się na arenę Gladiator na ten tytuł 3D, który zawiera imponujące dwie warstwy rolki. Górna warstwa składa się z symboli, a bardzo poszukiwane mnożniki leżą pod spodem.

Jak grać w francusie Nero online

Podczas gdy na powierzchni fortunę Nero może wyglądać jak skomplikowane miejsce online, zaspokaja wszystkie typy graczy, a QuickSpin ogólnie wykonuje najwyższej jakości zadanie, jeśli chodzi o łatwość użycia i instrukcje. Po prostu zarejestruj się na witrynie gniazda QuickSpin, a będziesz musiał przetestować tę nową wersję dla siebie.

Gdy gra się załaduje, zostaniesz zaprezentowany przez to, jak bardzo chciałbyś się postawić. Minimalny zakład tutaj to C 0 $.20c, podczas gdy maksimum, które możesz stać, wynosi 100 USD. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz od automatów online, czy jesteś weteranem kasyn online, którzy już budowali bankroll, Fortuna Nero ma dla Ciebie opcję. Zalecamy wypróbowanie opcji demonstracyjnej, aby sprawdzić, czy to miejsce łaskocze Twoich fantazji przed umieszczeniem prawdziwych zakładów pieniędzy.

Zwycięskie klastry zejdą z ekranu, a mnożniki strzał będą latać na ich miejscu, co następnie wypełnią nowe symbole za pomocą ostrej mechaniki rzutowej, aby utworzyć kolejny klaster Win i dodać do mnożnika. Mnożnik pozostaje pod symbolami, dopóki nie zostanie ujawniony przez wygraną.

Niższe symbole płacących mogą wypłacać od 0 $.04C podczas dopasowywania pięciu symboli, do 1 C $.40 Kiedy wylądujesz na 12+ podczas zakładania minimum 0 $.20c. Tymczasem bardziej lukratywne symbole, takie jak orła, wilk, tygrys i rubin, mogą zapłacić do 30 $, jeśli znajdziesz 12. Z 25 symboli pojawiających się na ekranie z każdym obrotem, nic nie jest poza dziedziną możliwości w tym powrocie do gniazda wieki.

Przydatna funkcja autoodplay umożliwia obrócenie Nero Fortune do 1000 razy, z pomocnymi środkami awarii, takimi jak "Limit utraty" i "pojedynczy limit wygranych", aby upewnić się, że twój umysł jest swobodny. Podobnie jak w przypadku wszystkich gier online QuickSpin, fortuna Nero została zoptymalizowana do pracy z wieloma urządzeniami. Niezależnie od tego, czy jesteś na komputerze, tablecie czy smartfonie (iOS czy Android), będziesz mógł cieszyć się tym archaicznym gniazdem z minimalnym zamieszaniem w ulubionych mobilnych kasynach.

Funkcje i bonusy Nerona

Fortuna Nero to prawdziwa doozy dla graczy, którzy lubią ekscytujące mnożniki, bonusy i darmowe spiny. Łączenie zwycięskiego klastra odblokowuje płomienie bonusowej gry Nero, i wtedy sprawy zaczynają się ciekawe.

Trzy lub więcej bonusowych symboli rozproszenia w jednym spinu wywoła tę radosną funkcję, w której mnożniki w postaci latających strzałek są losowo umieszczone pod wybranymi symbolami z każdym wolnym spinem. Te mnożniki będą się gromadzić w płomieniach Nerona, z wygranymi klastrem symboli, a następnie mnożą się przez tę wartość, gdy się buduje.

Kolejną krzykliwą funkcją oferowaną w fortunie Nero są spadające szpule. Tutaj każdy symbol, który jest częścią zwycięskiego klastra, jest usuwany jak magia i wypełniony symbolami spadającymi z góry. Następnie do istniejącej wygranej są dodawane nowe wygrane.

Uderzając 3 bonusowe symbole rozproszenia w jednym obrotu, wygrasz 10 darmowych obrotów. Podobnie 4 bonusowe symbole rozproszenia nagradza Cię 12 darmowymi obrotami, podczas gdy nieuchwytne 5 dodatkowych symboli rozproszenia przyniesie ze sobą przepyszne 14 darmowych obrotów. Wszystko to może stać się dość gorączkowe, ponieważ mnożniki są zwolnione, ale po prostu usiądź i obserwuj, jak twój bankroll.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Fortune Max Win Nero, RTP i zmienność

Fortune Nero gra na wysokiej zmienności, co oznacza, że chociaż może nie wypłacać tak często jak gniazdo o niskiej zmienności, szansa na wygranie ogromnych sum pieniędzy jest tuż za rogiem.

Max Win to aż 8575x twój udział, ale minusem tego jest nieco niższa RTP niż zwykle, siedząca na 96.24%. Będą inne tytuły, które oferują wyższy RTP, ale ich wypłaty będą to odzwierciedlać i jest to ofiara automatów online, aby zrobić gracze na całym świecie, aby spróbować zrobić wielkie doliny.

Podsumowanie fortuny Nero i inne automaty online

QuickSpin wysadził go z parku fortuną Nerona, o ile nam się to podeszwa, i na pewno daje to inne rzymskie miejsce na dobrej biegu za pieniądze. Dzięki 8575x Twoim pakietom do zdobycia, duża suma może ci się spaść i w połączeniu z szaloną grafiką i żywą historią, Fortune Nero jest obowiązkową próbą dla graczy internetowych.

Jeśli automaty o tematyce starożytnej łaskoczą Twoją fantazję, dlaczego nie wypróbować gladiatora: droga do Rzymu lub zawsze popularna Megah Moolah z Microgaming, która oferuje niektóre z największych płatności w kasynie online!

Powiązani partnerzy kasyna

Nitropolis 3
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Siren Song
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reels of Wealth
RTP:
95.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Red Hot Wild
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stoned Joker 5
RTP:
95.66%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Power Plant
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Vault
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Timelines
RTP:
96.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Free Spins
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni