Nitropolis 3 graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, przemysł

Recenzja automatów online Notopolis 3

Psy dystopijne są po raz trzeci nieosiągalne w automatach Nitropolis 3 z Elk Studios. Jak można się domyślić, ten kreskówkowy / futurystyczny automat jest kontynuacją dwóch niezwykle udanych gier i rozwija innowacyjną rozgrywkę z jeszcze większą liczbą funkcji.

Ta 6-zbiorowa gra daje 4096 sposobów na dopasowanie symboli do wygranej, a każdy symbol może pojawić się od 1x1 do 4x4 wielkości. Mechanizm lawinowy usuwa wszystkie zwycięskie symbole, umożliwiając pobranie wielu wypłat z jednego pakietu.

Podstawowe 4096 sposobów otrzymuje aktualizację, gdy losowe symbole podzielone na maksymalnie 12 wierszy. Symbole specjalne mogą wylądować w dowolnym momencie, aby tasować innych, dodać dziczy lub wywołać wygraną w oba sposoby mechanizmu. Podczas funkcji bezpłatnych spinów łatwiej jest rozszerzyć rolki, a tutaj masz najlepszą szansę na wylądowanie masywnego mnożnika 50 000 razy palika.

Notopolis 3 to wysoce niestabilna gra ze średnim zwrotem 95%, w które można grać na telefonach komórkowych Android, iOS lub Windows, a także komputerach na najlepszych miejscach kasyn Elk Studios.

Jak grać w gniazdo online Nitropolis 3

Podobnie jak inne gry z tej serii, rolki automatu Notopolis 3 mają 4 kreskówkowe zwierzęta otoczone kawałkami maszyn. Jest szalony kot naukowy, twardy Doberman i dzikie oczy wśród graffiti gry symbole i emblematy gangów, takie jak Gritty Kitty i Pug Thug Symbols.

Tło zmieniło się z apokaliptycznego / przemysłowego otoczenia innych z serii, na znacznie bardziej spokojną plażę. Lively Soundtrack pasuje do komiksów i na pewno dodaje atrakcyjności tej gry komputerowej i mobilnej.

Elementy sterujące są ładne i łatwe w użyciu z kliknięciem małego stosu monet ujawniających 12 opcji stakowania od 0.20 do 50.00 za spin na najwyższych miejscach online. Ponieważ gniazdo online Nitropolis 3 ma tak niezwykłą rozgrywkę i funkcje, zalecamy przeczytanie wypłaty przed grą, abyś wiedział, czego się spodziewać po tym ekscytującym sercu.

Stuknij 3 małe linie na elementach sterujących, aby dotrzeć do wypłaty, który zawiera wszystkie szczegóły dotyczące takich funkcji, jak szpilki nitro i duże symbole. Istnieje również lista warta każdego symbolu, gdy co najmniej 3 w rodzaju krainy na sąsiednich bębnach z lewej, z tym, że Doberman płaci najwięcej, na do 5 razy w twoim pakiecie.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów NITROPOLIS 3

Toksyczny znak ostrzegawczy jest dziki, więc może działać jak inni, aby wypełnić wszelkie luki w serii pasujących symboli. Wszystkie symbole w wygranej eksplodują, a nowe spadają z góry, podczas gdy na górze pojawia się dodatkowy wiersz. Ta funkcja lawinowa działa, dopóki nie pojawi się nowe kombinacje, chociaż kołowrotki przestają rosnąć, gdy masz 8 rzędów symboli.

Małe szpule nitro trzymają 4, 6, 8 lub 12 zagęszczone symbole, podczas gdy broowce Nitro utrzymują 2, 3, 4, 5 lub 6 symboli na 2 podłączonych bębnach. Wielkie symbole o rozmiarze 2x2, 3x3 lub 4x4 mogą również pojawiać się same w dowolnym momencie.

Kilka specjalnych symboli może również poprawić rozgrywkę w każdym spinu, chociaż dziki nie może się na nie zastąpić. Redrop usuwa wszystkie oprócz dodatkowych symboli i rolki nitro dla jednego respina.

Symbol dopasowania nitro przekształca dowolne bębny nitro w symbole, które pasują do tych na sąsiednich bębnach, a symbol aktualizacji nitro aktualizuje kołowrotki nitro z dodatkowymi pozycjami symboli. Jeśli pojawi się Nitro Wild, przekształca wszystkie symbole kołowrotka Nitro na tych samych lub sąsiednich kołowrotkach w dziczy.

Ziemia 3, 4, 5 lub 6 Symboli rozproszenia sterowca do wystrzelenia odpowiednio 8, 12, 16 lub 20 wolnych obrotów. W tej rundzie łatwiej jest wylądować wielkie wygrane, ponieważ rolki nitro pozostają na miejscu, a gdy siatka zacznie się rozwijać z lawinami, ponieważ mechanizm bezpieczeństwa utrzymuje je na wszelkie pozostałe gry. Jeśli symbol super bonus był częścią kombinacji wyzwalającej, kołowrotki zaczynają 8 rzędów wysokich, a mechanizm wygrania oba sposoby obowiązuje. Więcej symboli bonusowych Retryguj darmowe spiny.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone symbole
 • Kolosalne symbole
 • Ułożone dziczy
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Notopolis 3 Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Możesz odebrać nagrodę warta ogromnego 50 000 razy więcej niż 2 500 000.00 przy maksymalnym zakładach - porównywalne z najlepszymi gier na automatach. Notopolis 3 to gra o wysokiej zmienności, a długoterminowy procent zwrotu to nieco rozczarowujący 95.00%.

Nasza maszyna do gniazda NITROPOLIS 3

To 95.00% Powrót do procentowego procentowy jest jedynym prawdziwym minusem gry Nitropolis 3. Poza tym jest to ekscytująca, szybka i pełna funkcji gra, która jest tak samo udana jak części 1 i 2.

Złożoność może nie pasować do niedoświadczonych graczy, ale jeśli znasz swoją drogę do automatów i chcesz cieszyć się wieloma funkcjami, zabawnym stylem i szansą na wygranie ogromnych nagród, a następnie dołączyć do Cartoon Pets w najlepszych kasynach online, takich jak kasyna online, takie jak kasyna online, takie jak kasyna online, takie jak kasyna online, takie jak kasyna online, takie jak kasyna online, takie jak te ujawnione na tej stronie.

Ile mogę wygrać z automatu Nitropolis 3?

Zagraj w grę Nitropolis 3, a możesz wygrać do 50 000 razy więcej niż. Na maksymalnym poziomie zakładu. Składa się z potencjalnej wygranej w wysokości 2 500 000.00.

Jaka jest funkcja Nitro Rewels do gniazda online Nitropolis 3?

Notopolis 3 Funkcje gniazdek z wieloma przykładami tego samego symbolu na 2 rzędach. Możesz wylądować do 12 dopasowanych symboli na jednym kołowrotku lub do 6 na 2 podłączonych rolkach.

Czy gniazdo nitropolis 3 ma inne funkcje bonusowe?

Gra w gnicie Nitropolis 3 jest pełna innych funkcji, takich jak darmowe spiny, rozszerzające się rolki, transformacje symboli i wiele więcej.

Gdzie mogę zagrać w grę Nitropolis 3?

Dołącz do kasyna online, a możesz zagrać w gniazdo Nitropolis 3 wraz z wieloma innymi gier najwyższej jakości. Nasze zatwierdzone strony witają Cię ze specjalnymi funduszami bonusowymi, a każda z nich jest w pełni licencjonowana.

Powinienem grać w gniazdo nitropolis 3 na maksymalnym paliku?

Maksymalny zakład na gnieździe Nitropolis 3 wynosi 50.00 na spin, ale graj tylko w swoich środkach i dla zabawy. Możesz obrócić rolki za tylko 0.20 I istnieje kolejne 10 opcji między tymi poziomami.

Czy muszę pobrać gniazdo nitropolis 3, aby?

Nie ma potrzeby pobierania automatu NITROPOLIS 3 i możesz odtwarzać go w zatwierdzonym kasynie za pośrednictwem pulpitu lub przeglądarki mobilnej.

Jaki jest powrót do procentowego graczy graczy Notopolis 3?

W dłuższej perspektywie Nitropolis 3 Online zwraca 95.00% zakładów w nagrodach pieniężnych, czyli mniej niż 96%+, które wolimy zobaczyć w takich grach o wysokiej zmienności. Jest to jednak średnia liczba obliczona na milionach spinów.

To gniazdo nitropolis 3 podobne do innych gier?

Gniazdo nitropolis 3 następuje z 2 bardzo podobnych poprzedników, które oba mają te same postacie i wiele podobnych funkcji rozgrywki. Inne gry z podobnym motywem to Iron Bank z relaksu i gorące ujęcia 2 autorstwa Isoftbet.

, Który tworzy gniazdo online Nitropolis 3?

Nitropolis 3 pochodzi z Elk Studios. Inne gry na automatach z tego szwedzkiego stroju to Pacific Gold, Ilogicool, Mystic Kule i Night Trax.

Kiedy wydano gniazdo Nitropolis 3?

Elk Studios uruchomił gniazdo Nitropolis 3 w dniu 4 kwietnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Helloween
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa Megaways
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Gagnant
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Samba De Frutas
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ancient Fortunes - Poseidon Megaways
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gems Bonanza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Three Musketeers and the Queen's Diamond
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Easter Island 2
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Spins
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Zen
RTP:
97.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Noah's Ark
RTP:
94.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni