Fruit Zen graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Jedzenie, owoce, azjatyckie

Onko zen zen recenzja automatów online

Można śmiało powiedzieć, że większość gier online jest obecnie całkiem pełna, pełna migających obrazów, zwariowanych postaci i/lub powtarzających się ścieżek dźwiękowych. Fruit Zen, gra 3D z prawdziwą pieniądze wydaną za pośrednictwem Betsoft's Slots3 Arcade Series, jest idealnym antidotum dla tego wszystkiego. To nie jest pełne. Lub zwariowane. Lub głośno. Po prostu… jest (i oddychaj).

Warto pamiętać o tym, z hazardem online - jak ogólnie życie - ważne jest, aby czasami się zrelaksować i po prostu żyć w tej chwili. Granie w ten pięciopunktowy automat z trzema rzędami i maksymalnie dziesięć linii płacowych daje taką okazję, jak jego podstawowa atmosfera jest spokój, spokój i zadowolenie. Fakt, że zachęca cię do cieszenia się bezstresowym hazardem i daje szansę na wygranie jackpota, jest przynajmniej najlepszym rodzajem karmy. A jako w dużej mierze średnia wariancja z RTP unoszącym się wokół 96% znaku, ten orientalny gniazdo hazardowe oparte na owocach może utrzymać kierowanie tymi super dodatkowymi wibractami przez długi czas, czy to na a mobilny lub komputer.

Straż i konfiguracja gniazda owoców

Oczywiste jest, że scenerowanie tej gry jest piękne i schłodzone, z przezroczystymi bębnami spoczywającymi na czarującym pejzażu morskim, gdzie pofalowane fale lądują cicho o skały. W rogu ekranu jest nawet mały czerwony krab, obserwujący zachodzący słońce.

Na szczęście wysokiej jakości grafika Fruit Zen i zgrabne animacje 3D wyglądają równie dobrze na tabletach i telefonach komórkowych, jak na platformie stacjonarnej. Uproszczona rozgrywka działa bez wysiłku na Androida, iPadach i iPhone'ach.

Fruit Zen to w istocie nowoczesne ujęcie 3D na oldschoolowe maszyny owocowe. Jednak duża różnica polega na tym, że wygrane kombinacje można tworzyć od prawej do lewej, a także od lewej do prawej. To skutecznie daje dziesięć dodatkowych linii wynagrodzeń (w sumie 20) do zabawy.

Oczywiście musisz ustawić rozmiar zakładu, zanim zaczniesz grać. Odbywa się to za pomocą opcji "Wybierz Coin +/-" w dolnej lewej stronie ekranu. Funkcje "Wybierz linie +/-" i "BET na wiersz +/-" są tuż obok. W przeciwnym dolnym rogu znajdziesz "maksymalny zakład" (ustaw maksymalny zakład dozwolony) i "autooduplay" (używane do automatycznego obracania bole)). Najważniejszy przycisk ze wszystkich - "spin" - również jest tutaj. Jeśli chcesz sprawdzić wypłatę, po prostu kliknij "Opcje" w lewym górnym rogu.

Owocowe rozgrywki i dodatkowe funkcje

Istnieje siedem owocowych symboli wspomnianych wcześniej: pomarańcze, cytryny, winogrona, arbuzy, śliwki, maliny i wiśnie. Najlepiej płatnym symbolem jest pomarańcza. Lądowanie kombinacji pięciu pomarańczy da ci miłą 250-krotnie twoją nagrodę.

Dzikim symbolem gry jest jasne logo "owocowe zen", choć pojawia się tylko na drugim, trzeciej, czwartej i piątej rolce. Dziki rozszerza się, aby pokryć całą kołowrotek, na którą pojawia się w kwiatach, co daje szansę na wylądowanie jeszcze większych zwycięstw, gdy "rośnie". Otrzymasz jeden bezpłatny ponowne spin.

Jeśli inny dziki powinien pojawić się na rolkach, gdy początkowe dzikie pozostaje zamrożone na miejscu, zapakujesz kolejny darmowy spin. Podobnie jak reinkarnacja, może to trwać i tak długo, jak długo na kołowrotkach jest miejsce, aby pojawić się dzikie symbole. Wypełnij wszystkie cztery bole dzikie, a będziesz w kolejce, aby wylądować poważnie wielkie zwycięstwa.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Niektórzy z was mogli zauważyć, że slot online zen zen nie jest odmienny od klasycznego miejsca online, Starburst. Więc to jest dobra czy zła rzecz? Cóż, zależy to od twojego punktu widzenia i, co ważniejsze, twój stan umysłu. Jeśli naprawdę kochasz Starburst, możesz po prostu kredować owoc zen w górę jako kopia i skończyć z tym. Jeśli jednak uważasz naśladowanie za formę pochlebstwa, bez wątpienia stwierdzisz, że Betsoft podjął zwycięską formułę i ubrał ją w ładny i stosunkowo charakterystyczny strój, który działa bardzo dobrze.

Jasne, dla niektórych może to być trochę zbyt uproszczone, a motyw z pewnością nie będzie ci pasował, jeśli szukasz czegoś, co może się ścigać. Ale jeśli szukasz czegoś innego, a nawet miłego małego przerwy od normy, to proste, ale bardzo zabawne przysmaki owoców Zen zdecydowanie warto sprawdzić. Człowiek.

Powiązani partnerzy kasyna

Ice Joker
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Boom Bucks
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bompers
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Monkey Prince
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Natural Powers
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Druids' Dream
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Green Knight
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Toro
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arrival
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Atlantis Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pizza Prize
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni