Druids' Dream graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
800 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, magia

Druids's Dream Darmowe Gry Online Review

W ciągu kilku minut od uruchamiania marzeń Druidów znajdziesz się w pełni zanurzonym w celtyckim folkorze. Gra, osadzona głęboko w soczystym lesie, skupia się na uspokajającej naturze i mistycznych melodiach, zapewniając graczom relaksujące wrażenia.

Marzenie Druidsa to kolejna piłka, którą Netent wybił się z parku. Wielu graczy cieszy się spokojnym otoczeniem, które stanowi wyraźny kontrast z migającymi światłami i głośnymi dźwiękami, które oferują wiele innych automatów online. Marzenie Druidsa opowiada o Wilds (wyjaśnimy więcej później) i szybko zyskało uznanie wśród zapalonych fanów automatów online.

Z 40 potencjalnymi wypłatami, marzenie Druidów jest taki, który może często dostarczać. Możesz grać w grę na Androidzie lub iPhonie, a oczywiście również pulpit, twierdząc, że wygrane do 200 -krotnie stawki.

Druids's Dream Darmowe Gry Onlines Configuracja i elementy sterujące

W rozgrywce Druidsa nie ma nic skomplikowanego ani warstwowego. Prostota jest znacząca pozytywna, a gra jest naprawdę łatwa do zdobycia.

Odkryliśmy, że jako mobilny automat, marzenie Druidsa działało tak dobrze, jak na komputerze i nie będziesz potrzebować żadnego doświadczenia, aby zacząć grać. Podobnie jak w przypadku większości wydawnictw netent, przycisk spinowy znajduje się środkowy ekran z symbolem automatycznym do dolnego po lewej i, na telefonie komórkowym, zakłada w prawym dolnym rogu. Marzenie Druidsa na telefonie komórkowym jest odtwarzane pionowo do optymalizacji, podczas gdy jest odtwarzany w formacie krajobrazu 16: 9 na komputerze stacjonarnym. Gra jest dostępna zarówno na urządzeniach iOS, jak i Android.

Możesz wybrać, czy chcesz, aby funkcja autoodplay Druids zatrzymała się na dowolnej wygranej, czy też pojedyncza wygrana przekroczy określoną kwotę. Autoodoodoła. Jeśli nie zdecydujesz się na warunki zatrzymania, miej na to oko, zwłaszcza jeśli grasz o prawdziwe pieniądze na wyższych stawkach.

Aby uzyskać dostęp do wypłaty, kliknij menu w lewym dolnym rogu ekranu i naciśnij ikonę informacji. Tutaj będziesz w stanie znaleźć wypłatę w całości, która obejmuje Wild amp; Scatter, Wild Charge amp; Repins, funkcja Nudge, sekcja darmowych spinów, wartości wypłaty symboli i zwycięskie linie zakładu.

Wyjaśnione wymarzone funkcje Druidsa i darmowe spiny

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Druids's Dreams Free Spins

Podczas głównej gry, jeśli 2 symbole rozproszenia wylądują na bębnach 2 lub 4. Dotyczy to również ponownych spinów. Za każdy naładowany dziki symbol na bębnach 2 i 4 otrzymasz jeden dodatkowy obrót.

Jak działają Druids's Dream Wilds?

Dzikie symbole we śnie Druidów mogą pojawić się na kołowrotkach 1, 3 i 5. Dziki pojawią się na Reel 3 podczas respins i na 1 i 5 podczas wolnych obrotów. Wilds może również pojawić się jako stosy na bębnach 2 i 4 podczas regularnej gry.

W zależności od tego, jak rzeczy się wylądują, dzikie symbole mogą pojawić się w stosach i zająć dowolną przestrzeń od jednego pustego szczelina do całego kołowrotka. Jeśli dziki stos zatrzymuje się na kołowrotkach 2 i 4 razem z jednym symbolem rozproszenia, wówczas zostaną aktywowane.

Druids marzeń maksymalną wygraną, RTP i zmienność

Gniazda wariancji niskiej do średniej generalnie nie zapewniają najbardziej inspirujących wypłat. W kontekście snu Druidsa wilki, sowy, bębny i gwizdy płacą tylko 0.25-5 razy kwota zakładu. Nie powinieneś się o to martwić, ponieważ teoretycznie nie powinieneś iść zbyt długo bez wygranej.

Marzenie Druidsa ma również fantastyczną rundę bonusową, która jest wyzwalana częściej niż byłoby to miejsce na wysoką wariancję. Teoretycznie powinieneś znaleźć się na końcu więcej wolnych obrotów niż na średniej lub wysokiej wariancji.

Powrót Druidsa do wartości gracza (RTP) wynoszący 96% jest wystarczający do standardu branżowego dla szczelin. Teoretycznie możesz oczekiwać bardziej regularnych wypłat z tego miejsca, ale pamiętaj, że wartość RTP nie wskazuje na to. RTP zapewnia tylko, ile marzenie Druidów zwraca się ogólnie do graczy - nie jak często wygrasz, ani jak bardzo wygrasz. Maksymalna wygrana to 200 -krotna stawka, a maksymalna część to 400, co oznacza, że najwyższa możliwa kwota marzenie Druidów może zapłacić 80 000.

Dream Druids's Dreamer i podobne automaty online

Dream slot Druids to świetna zabawa, ale brak progresywnego jackpota jest jednym negatywnym, które możemy przypisać temu. Dla tych, którzy wolą grać z jackpotami.

Jednak ogólnie marzenie Druidsa to zabawne i uproszczone doświadczenie - wszystko, czego można oczekiwać od gry netent. Podczas gdy marzenie maksymalnej wygranej Druidów może wyłączyć miłośników zmienności, dla tych, którzy lubią bardziej wyluzowane i konsekwentne wrażenia z perspektywy mniejszych i bardziej regularnych wygranych, może okazać się bardziej kuszące. Funkcja bezpłatnych spinów, która na naszej drodze znaleźliśmy regularnie, może być również zachętą dla każdego, kto niechętnie grał.

Jeśli szukasz schłodzonej gry z niesamowitą, eteryczną ścieżką dźwiękową do gry w niskie stawki, zalecamy marzenie Druidsa. Sprawdź marzenie Druidsa teraz w jednej z najlepszych witryn kasynowych!

Powiązani partnerzy kasyna

Candy Bars
RTP:
93.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
7th Heaven
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gator Gold Deluxe Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Coyote Moon
RTP:
93.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shake It
RTP:
94.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Hot Hold and Spin
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Fish Tank 2 Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aztec Treasures
RTP:
93.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
3021 The Bounty Hunter Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Golden Stallion
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Katmandu Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni