Dragon Hot Hold and Spin graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
5 000 000 $.00
Motyw:
Azjatycki, smoki

Dragon Hot Hold and Spin Online Recenzja automatu

Wygraj do 20 000 razy swój zakład dzięki gry Dragon Hot Hold i Spin Glots z Pragmatic Play. Klasyczne inspirowane azjatycką symbole i funkcje projektowe świetnie wyglądają na komputerach PC, iOS, Androida i Windows Mobiles we wszystkich najlepszych kasynach online, a możesz cieszyć się równie imponującymi funkcjami bonusowymi.

Losowe Wilds pomagają ukończyć kombinacje na 5 rolkach i 5 llinach. Symbole monet rozpoczynają bonusową rundę, w której buduje się twoja nagroda tak długo, jak wylądujesz wystarczająco dużo monet. Wypełnij ekran w tej rundzie, a koło multiplora może na końcu przyznać ogromną wypłatę.

Dragon Hot Hold and Spin Darmowe Gry Online to wysoce niestabilna gra z dużym procentem zwrotu 96.7%.

Jak grać w grę Dragon Hot Hold i Spin Glots

Fani azjatyckich automatów rozpoznają wiele używanych tutaj symboli. Pragmatyczna gra i ich partnerskie studio, Reel Kingdom, nie zrobiły nic radykalnego z projektem, wypełniając siatkę symboli 5x3 złotymi miskami, czerwonymi latarniami i zielonymi żabami wśród ikon o wyższych płatnych ikonach. Granie symboli kart, w stylu orientalnym, wypełnij grę, a istnieje kilka dodatkowych emblematów, które pomogą zwiększyć bankroll.

Nocna scena uliczna oświetla rolki, z zestawem sterowania przyjaznym dla użytkownika poniżej. Plus i minus zakładki po obu stronach przycisku spinów ujawniają opcje zakładów, które działają z małego 0.05 na spin, do aż 250.00.

Dostępne są tryby automatycznego i turbo, a przycisk "I" zabiera cię do wypłaty smokowej hold i gniazda online. Symbole płacą z lewej strony sąsiednich bębnów na dowolnej z 5 linii. Złote miski i fani płacą najwięcej, a fan również zajmuje rolę dzikiego symbolu, który może działać jak inni w razie potrzeby.

Respins i inne bonusowe funkcje Dragon Hot Hold and Spin Glot

Aby wylądować dziki symbol, albo smoki muszą latać przez rolki, albo rząd petardy na szczycie gry będą musiały eksplodować. Są to losowe zdarzenia i chociaż wygrane nie są gwarantowane przez dziczy, zwykle możesz odebrać nagrodę za pomocą tej funkcji.

Symbole monety srebra, złota i diamentów również losują się losowo, z wartościami gotówkowymi do każdego. Jeśli 4 pojawią się na miejscu, zamykają się na miejscu i rozpoczynają funkcję premii respins, w której wylądują tylko monety i puste przestrzenie. Otrzymujesz początkowe 4 respiny, z blokującymi dalszymi symbolami monet, a także zresetują licznik spinowy do 4.

Ta funkcja działa, dopóki nie będziesz mieć 4 kolejnych respinów bez więcej monet lub wypełnisz wszystkie 15 pozycji symboli. Wszystkie wartości są łączone, a następnie wypłacane, ale jeśli kołowrotki są wypełnione monetami na końcu, Special Multiplier Bonus Wheel obraca się, aby przyznać dodatkową nagrodę od 10 x do 5000 razy w całkowitym zakładach. Za każdym razem, gdy koło ląduje na wartości gotówkowej, obraca się ponownie i kontynuuje, aż zatrzyma się w pustym segmencie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Dragon Hot Hold and Spin Gloin Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Z wystarczającą ilością monet o wysokiej wartości i mnożnikowym kołem na końcu respins, możesz zbierać masywne 20 000 razy swój zakład z gry Dragon Hot Hold and Spin Glots. Dzięki wyjątkowym maksymalnym poziomie zakładu 250.00, możliwe jest zdobycie nagrody w wysokości 5 000 000.00!

Smoka Hot Hold and Spint ma wysoką zmienność dopasowaną ze średnim zwrotem do procentowego procentowego 96.7%.

Nasz werdykt na temat smoków Hot Hold and Spin automat

Oprócz tego, że dodają dzikie symbole do siatki, nie zobaczysz wielu smoków w tym automatem, ale wiele innych tradycyjnych azjatyckich symboli sprawia, że jest to atrakcyjna gra. Chodzi o funkcję respins, z wygrywającymi od samego początku. Oglądanie coraz większej liczby monet na kołowrotki jest z pewnością ekscytującym wydarzeniem, chociaż, jak każda podobna funkcja, zawsze możliwe jest, że respins kończą się dość szybko.

Rozpocznij swoją kolekcję monet, gdy grasz w grę Dragon Hot Hold i Spin Glots w zalecanych miejscach online w automatach.

Jaka jest maksymalna wygrana z gry Dragon Hot Hold and Spin Glots?

Możesz wygrać ogromną maksymalną nagrodę o wartości 20 000 razy swój całkowity zakład z gniazda Dragon Hot Hold and Spint. Jeśli grasz z maksymalnym zakładem, to ogromna wygrana w wysokości 5 000 000.00. Nawet na minimalnym poziomie zakładów możesz wygrać 1000.00.

Czy smokowy gniazdo i spin ma szeroki zakres zakładów?

Dragon Hot Hold and Spin Online Gloth ma wyjątkowo szeroki zakres zakładów. Idzie od 0.05 dla każdego obrotu, do 250.00 i istnieje wiele opcji pomiędzy stawką minimum i maksymalną. To równe od 0.01 do 50.00 na każdej z 5 linii płacowych.

Jaka jest funkcja respins Dragon Hot Hold i Spin Darmowe Gry Online?

Funkcja respins jest wyzwalana przez symbole monety. Każda moneta ma wartość mnożnika wygranej i blokują na szpach Dragon Hot Hold and Spin, gdy inne pozycje obracają się co najmniej 4 razy. Tylko funkcja monet i pustych przestrzeni, z kolejnymi monetami ponownie uruchamiającymi spiny, a na końcu wygrywasz wszystkie połączone wartości.

Czy są jakieś dzikie symbole w smocz?

Dziki symbol działa jak wszystkie oprócz monet, aby ukończyć wygrane przez smocze gorące kołowrotki i szpilki. Wilds może pojawić się, gdy animowany smok leci przez grę lub gdy eksploduje rząd petardy na górze gry.

To Dragon Hot Hold and Spin Gloth A Volatile Game?

Pragmatyczna szybkość gry Dragon Hot Hold i Spin Online gniazda online na 5/5 w skali zmienności. Gry o wysokiej zmienności mogą płacić rzadziej niż o niższej wariancji, ale średnio nagrody są wyższe pod względem wartości.

Jaki jest średni procent zwrotu z gniazda Dragon Hot Hold and Spin?

Średnio gra Dragon Hot Hold and Spin Gra.70 na każde 100.00 umieszczone w zakładach. To doskonały powrót do procentu graczy i oznacza, że możesz grać na dłużej z mniejszym ryzykiem lub nakładami.

Jakie symbole są używane w grze smoczy?

Klasyczne azjatyckie symbole pojawiają się na rolkach smoczego maszyny do gniazda i gniazda spinowego. Oriental w stylu gier w tej grze w tej grze, wraz z złotymi miskami, kwiatami lotosu, szczęśliwą żabą i czerwoną latarnią.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Dragon Hot Hold and Spin?

Jeśli podoba Ci się ten styl, istnieje wiele podobnych gier, w które można grać w zalecanych kasynach online. Popularne alternatywy to gra Dragons Luck Game z Red Tiger oraz świetny automat 88, który pochodzi z Betsoft.

Który deweloper tworzy smoków Hot Hold i Spin Darmowe Gry Online?

Gra Dragon Hot Hold and Spin Slots jest wynikiem współpracy Pragmatic Play i Independent Studio, Reel Kingdom. Jest to część ogromnej zasięgu, która obejmuje hity takie jak Mustang Gold, ręka Midas, John Hunter i grobowiec Scarabe.

Kiedy został wydany smocz hot hold i gniazda?

Pragmatyczna gra wypuściła gniazdo Dragon Hot Hold and Spin 14 czerwca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Miss Wildfire
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie's Fortune
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Dog House Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hall of Gods
RTP:
95.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Helloween
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octopus Treasure
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Gagnant
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Autumn Queen
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Gorgon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Octobeer Fortunes
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Gold - Symbol Choice
RTP:
95.95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Stars
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni