Octobeer Fortunes graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
450 000 $.00
Motyw:
Karnawał

Octobeer Fortunenes Darmowe Gry Online Recenzja

Podnieś szklankę do gniazda Octobeer Fortunes z pragmatycznej zabawy. Jest to 5-linowa, 20-liniowa gra tematyczna wokół typowego bawarskiego festiwalu piwa i wypełniona kubkami, akordeonami i precli. Dołącz do uroczystości w najlepszych automatach internetowych na komputerach PC, Android, iOS lub Windows Mobiles, a możesz odblokować funkcje, takie jak dzika barmaga, która zbiera wartości symboli pieniędzy. Symbole pieniężne wywołują również bezpłatną rundę bonusową, w której zbierają się w metrze, a barmaid twierdzi, że wszystkie zgromadzone wartości za każdym razem, gdy się pojawia.

Doskonały średni procent zwrotu 96.53% meczów z podnieceniem o wysokiej zmienności. Zagraj w gniazdo Octobeer Fortunes w naszych zalecanych kasynach, a możesz toastować do 4500 razy więcej niż.

Jak grać w automatach Octobeer Fortunenes

Wlać drinka i osiedlić się, aby cieszyć się wirtualnym festiwalem piwa, na którym żywą melodię i dźwięk szczęśliwego tłumu witają cię w automatach Octobeer Fortunes. Zielone rolki siedzą na barze otoczonym butelkami, beczkami i wysokim miernikiem piwa, który zajmuje jedną stronę tła. Kosze do gry w klejnotowe garnitury dodają odrobiny koloru, a tematyczne symbole z pewnością sprawi, że będziesz w nastroju na tradycyjną imprezę bawarską.

Barmaga i pieniste niemieckie piwo to dodatkowe symbole, które pomagają zdobyć dodatkowe zwycięstwa. Zanim zaczniesz, musisz wybrać poziom zakładów z zakresu 0.20 do 100.00 na spin. Łatwo jest wybrać udział, aby pasował do budżetu za pomocą zakładek Plus lub minus, aby ustawić liczbę monet na wiersze i wartości monet.

Octobeer Fortunes ma 20 linii wypłat od lewej kołowrotka i wygrywasz z dopasowanymi symbolami na linii lub z funkcji zbierania symboli pieniędzy. Kliknij przycisk "I" na elementach sterujących, aby zobaczyć, ile jest warte każdego symbolu, i jak dodatkowe funkcje mogą prowadzić do dalszych wypłat nagrody. Beczka piwa i barmaga płacą najwyższe nagrody, z wygranymi 2x, 5x i 15x zapłaconymi na pozycjach 3, 4 lub 5.

Tryb automatycznego można aktywować za pomocą zakładki poniżej głównego przycisku wirowania, a funkcję szybkiego wirowania można aktywować z menu Ustawienia pod 3 małymi liniami na panelu. Dostępne są również opcje kupna bonusowego, które od razu odblokowują bezpłatne gry.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda oktobeerów

Barmaga to dziki symbol, który pomaga ukończyć lub ulepszyć kombinacje, gdy ląduje w odpowiednich miejscach. Piwa mają wartości pieniężne 0.5x, 1x, 1.5x, 2x, 3x, 4x, 5x, 7.Dołączone 5x, 10x, 20x lub 50x. Kiedy pojawia się w tym samym spinu, barmaid zbiera wszelkie wartości pieniędzy na piwo, a jeśli na szpule jest więcej niż jeden dziki symbol, każda barmina zbiera wszystkie nagrody piwa.

Potrzebujesz co najmniej 5 piw, aby wyzwolić 9 darmowych obrotów w szpach do gry w fortuna Octobeer. Symbole wyzwalające gromadzą się w wysokiej szklance z boku rolki, a każde nowe piwa również przyczyniają się do tego miernika. Za każdym razem, gdy pojawia się dzika barmaga, zbiera wszystkie zgromadzone wartości na mierniku, a wiele Wilds zbiera pieniądze wiele razy. Nie możesz oddzielić darmowych spinów, więc po zakończeniu 9 spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Octobeer Fortunenes Slot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Jeśli zagrasz w grę w automatem Octobeer Fortunenes na maksymalnym stawce 100.00, można wygrać w sumie 450 000.00. To jest 4500 razy udział i możesz ubiegać się o tę kwotę w trakcie funkcji darmowych gier, która kończy się automatycznie, jeśli trafisz ten cel.

To gra o wysokim poziomie zmienności i średni procent zwrotu 96.53%, co jest znacznie powyżej tego, co oferuje wiele automatów.

Nasze przemyślenia na temat gry w grę w wysokości Octobeer Fortunes

Wysokie średnie zwroty sprawiają, że jest to dobry wybór dla każdego, kto lubi wartość za pieniądze, chociaż wysoka zmienność oznacza, że bankroll może zejść w dowolnym momencie.

Jasne i kolorowe symbole w towarzystwie wesołej melodii z pewnością przynoszą przyjemność z festiwalu piwa do tej gry. Barmaga jest zawsze mile widzianym widokiem, ponieważ podnosi wszelkie wartości piwa na rolkach i stoi na innych symboli, które pomogą w kompletnych kombinacjach. Przy odrobinie szczęścia licznik piwa wypełnia się po brzegi podczas bezpłatnych gier, ponieważ barmaidowie zbierają wszystko, a wiele dzikich może prowadzić do wielkiej wygranej z tej doskonałej funkcji.

Przygotuj się na imprezę i zagraj w gniazdo Octobeer Fortunes w najlepszych kasynach online tutaj.

Jaka jest funkcja zbierania pieniędzy na automatach Octobeer Fortunes?

Okulary piwa trzymają wartości pieniężne 0.5x do 50x całkowitej stawki. Jeśli jakieś piwa wylądują na rolkach gniazda Octobeer Fortunes w tym samym czasie, co barmina, zbiera obecnie wszystkie wartości. Każdy dziki zbiera wszystkie piwa, dzięki czemu możesz wygrać wielką nagrodę za każdym spinem.

Czy gniazdo Octobeer Fortunes ma inne funkcje?

Jeśli 6 lub więcej piw ląduje jednocześnie, uruchamiają one funkcję gniazda oktobeerów. Wszystkie wartości piwa zbierają się w metrze na bok, a wszelkie dzikie symbole barmajów zbierają całkowitą kwotę za każdym razem.

Ile mogę wygrać z gniazda online Octobeer Fortunes?

Wins z gniazda Fortunenes Octobeer mogą osiągnąć 4500x, stawkę lub 450 000.00 na najwyższym zakładach w trakcie darmowych gier. Runda bonusowa dobiega końca, jeśli całkowite wygrane osiągną ten poziom.

, Czy powinienem zagrać w gniazdo Octobeer Fortunes na maksymalnym zakładce?

Nie ma potrzeby grania w gniazdo Octobeer Fortunes na maksymalnie 100.00 na spin, ponieważ możesz cieszyć się wszystkimi funkcjami i rozgrywką od 0.20. Oczywiście wartości nagród rosną zgodnie z poziomem zakładu.

Czy mogę zagrać w Octobeer Fortunes w mobilnych kasynach?

Tak, możesz. Gniazdo Octobeer Fortunes znajduje się w niektórych z naszych ulubionych mobilnych kasyn, gdzie dołącza do szerokiej gamy innych gier. Możesz dotrzeć do tych zatwierdzonych kasyn mobilnych na platformach Android, iOS i Windows.

Czy są jakieś kody promocyjne gniazda oktobeerów?

Kasyna online często mają specjalne kody promocyjne, ale są one zwykle powiązane z określonymi gier. Sprawdź nasze strony, aby zobaczyć, jakie oferty są obecnie dostępne.

Czy mogę zagrać w gniazdo Octobeer Fortunes za darmo?

Tak, możesz zagrać w gniazdo Octobeer Fortunes za darmo.

To gniazdo online Octobeer Fortunes podobne do innych gier?

Gniazdo Octobeer Fortunes nie jest jedynym opartym na bawarskim festiwalu piwa. Inne, w które możesz grać w najlepszych stronach, to Bier Party by Wizard Games, październikowe gier oraz heidi i hannah Bier House z WMS.

, Który stoi za automatem do gniazda Octobeer Fortunes?

Gniazdo Octobeer Fortunes to dzieło pragmatycznej gry. Znajdziesz go wraz z innymi z tego samego dewelopera, takich jak Chilli Heat, Book of Golden Sands i The Fire Hot Series w zalecanych kasynach.

Kiedy został uruchomiony gniazdo Octobeer Fortunes?

Pragmatic Play wydała gniazdo Octobeer Fortunes 1 września 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Visit from St.Nick
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Toro
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Slots Angels
RTP:
96.89%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Treasures of Troy
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Attila
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Ticket
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal League - Neptune’s Harem
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Knight Rider
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miss Midas
RTP:
95.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beauty and the Beast
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab Kingdom
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki