Scarab Kingdom graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
125 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Scarab Kingdom Recenzja automatu online

Microgaming zabiera Cię w poszukiwaniu ukrytych skarbów w starożytnym Egipcie w swoim najnowszym miejscu, dostarczonym przez Justforthewin, zwanego Królestwem Scarab.

Jest to wysoce niestabilne miejsce, w którym akcja odbywa się na 5 rolkach i 30 wypłatach. Będziesz mógł wyzwolić wiele funkcji, aby zabrać cię do ukrytych skarbów, takich jak mnożniki, darmowe spiny faraona, bonus Cleo, dzikie zwoju i bar bonusowy. Będziesz otoczony starożytnymi symbolami inspirowanymi Egiptem, takimi jak pieczęcie, amulety i biżuteria. Gotowy przejść przez naszą recenzję Scarab Kingdom, aby dowiedzieć się więcej o tym?

Jak grać w slot scarabe

Jeśli kiedykolwiek grałeś w automatu mikrogamingiem, który został zaprojektowany przez JustfortheWin, wiedziałbyś, czego się spodziewać po Scarabe Kingdom. Gdy tylko go załadujesz, zostaniesz zabrany do starożytnego Egiptu, do jasnego ogrodu, z kołowrotkami na środku ekranu. Następnie zobaczysz pasek bonusowy nad kołowrotkami, niezależnie od tego, czy ładujesz gniazdo na urządzenie mobilne czy komputerowe.

Przyciski sterujące będą po prawej stronie rolki, tak jak zawsze, gdy po lewej zobaczysz wszystkie nagrody, które możesz otrzymać w bonusie Cleo, a także liczbę symboli potrzebnych do uruchomienia faraona Darmowe obroty.

Jeśli chodzi o przyciski sterowania, pierwszym, który zobaczysz, będzie przycisk trzech kropek. W tym miejscu jest wypłata, wypełniona symbolami takimi jak kwiaty, Kleopatra, Oczy, Faraon, Ankhs i rozproszony Skarab. Następnie zobaczysz przycisk Autoodood, a następnie przycisk z monetami, przycisk konfiguracji zakładu, w którym można umieścić zakłady od 0.20 do 25 kredytów. Ogromny przycisk spinowy jest ostatnim. Poniżej rolki zobaczysz dwa wyświetlacze, wyświetlacze równowagi i zakładów.

Funkcje bonusowe Scarab Kingdom i darmowe spiny

Zobaczysz wiele akcji na rolkach online Scarab Kingdom. Po pierwsze, zobaczysz, że za każdym razem, gdy uda ci się wylądować rozproszone symbole scarabe, zostaną dodane do wcześniej wspomnianego baru bonusowego, ale także do uchwytu Scarabe. Nad każdym kołowrotkiem znajdują się uchwyty scarabe. Kiedy wypełnisz uchwyt, uruchomisz funkcję dzikich zwojów na tej odpowiedniej rolce. Ta funkcja sprawia, że ta kołowrotka w całkowicie dziką rolkę. Te dziczy przesuwają się w dół po pozycji z każdym obrotem, aż całkowicie spadną z siatki.

Teraz, kiedy zbierasz 100 rozproszeń w barze bonusowym, bonus Cleo aktywuje. Zobaczysz nowy ekran, z 12 monetami, do których możesz wybierać. Musisz dopasować 3, aby ujawnić nagrodę, która jest niska jak 15x, a następnie 40x, 200x lub do oszałamiającego 5000 razy palika!

Ale powinieneś pamiętać, że za każdym razem, gdy uda ci się wylądować 3 szaty na środkowych rolkach, uruchomisz najlepszą funkcję bonusu Scarabe Kingdom, nieograniczoną liczbą wolnych spin! Bezpłatne obroty faraona zaczynają się od 1x mnożnika i dzikiego zwoju na trzecim kołowrotku. Na każdym obrotu wartość mnożnika wzrośnie, a przy każdym lądowaniu Wild You Land aktywujesz dzikie zwoje. Bezpłatne obroty trwają tak długo, jak długo nie widać dzikich zwojów na siatce w naszych zalecanych stronach kasynowych.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Scarab Kingdom zmienność, Max Win amp; RTP

Zgodnie z wprowadzeniem, Scarab Kingdom jest wysoki w skali zmienności. Jest wyposażony w średni RTP wynoszący 96.13%. Max, który możesz wygrać podczas bonus.

Biorąc pod uwagę fakt, że miejsce jest grywalne dla zakładów nie wyższych niż 25 punktów, oznacza to, że maksymalna gra, grając w automatach, wynosi 125 000 punktów. Mając to wszystko na uwadze, zmienność, RTP, MAX WASTER i Max Win, możemy sprawiedliwie powiedzieć, że Scarab Kingdom to miejsce, które zasługuje na próbę.

Scarab Kingdom Werdykt i podobne automaty

Starożytny motyw Egiptu jest jednym z najpopularniejszych motywów automatów do gry, dlatego po prostu zacznij szukać gier automatycznych z tym tematem, a znajdziesz setki z nich. Scarab Kingdom jest odpowiedni dla wszystkich tych średnich i niskich rolników szukających oszałamiającej wygranej. Ale jako high-roller, szukając starożytnego miejsca na egipt do gry, rozważ wypróbowanie wielkich gier królowej bogactw megawysów lub legendy Playson Legend of Cleopatra. Ale jeśli 25 punktów Max Taper Ci odpowiada, a za to chcesz wygrać nagrodę 5000 -krotną, upewnij się, że zaczniesz grać w Scarab Kingdom, a zobaczysz, że nie pożałujesz!

Egipskie szczeliny tematyczne

Kiedy data premiery Scarab Kingdom?

Microgaming uruchomił Scarab Kingdom 3 sierpnia 2021.

, Który utworzył slot Scarab Kingdom?

Podczas gdy mikrogaming to ten, który wydał Scarab Kingdom, gniazdo zostało faktycznie stworzone przez JustfortheWin, jedno z wielu mniejszych studiów, które projektują gry wyłącznie do mikrogamji.

Czy slot Scarab Kingdom oferuje bezpłatne spiny?

W rzeczy samej. Po uruchomieniu bezpłatnych obrotów będą trwać w nieskończoność, tak długo, jak lądujesz.

Czy istnieje limit, określona liczba darmowych spin?

Nie, nie bardzo. W niektórych grach istnieje limit, jak długo mogą trwać darmowe spiny. Ale w Scarabe Kingdom, tak długo, jak lądujesz dzikie zwoje i tak długo, jak są one widoczne na siatce, wolne spiny będą kontynuowane, a mnożnik wzrośnie.

Powinienem zawsze postawić zakład maksymalny w slocie Scarab Kingdom?

Jasne, czemu nie? Gniazdo można odtwarzać dla maksymalnego zakładu 25 punktów i może dostarczyć nagrodę w wysokości 5000 razy. Dlatego jeśli chcesz dostać się do maksymalnej wypłaty 125 000 kredytów, upewnij się, że nadal umieszczasz zakład maksymalny 25 punktów.

Jaki jest minimalny zakład w slocie Scarab Kingdom?

Minimalny zakład, który możesz umieścić w gnieździe Scarab Kingdom, wynosi 0.20 punktów.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda królestwa scarab?

Istnieje wiele aplikacji Scarab Kingdom, które możesz zbadać, właśnie tutaj. Znajdź ten, który wydaje się dla ciebie najlepszy, a następnie dołącz do niego, aby spróbować.

Jest królestwem Scarab?

TAk. Scarab Kingdom to wysoce niestabilne miejsce.

Ile linii płacowych ma slot Scarabe Kingdom?

Scarab Kingdom ma 30 linii płacowych, dostępnych w siatce 5x4.

Powiązani partnerzy kasyna

Elemental Princess
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Neon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gods of Troy
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Juan
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Maid Cafe
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Glorious Empire
RTP:
96.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starz Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Water
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Strike Bonanza
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Top Gun
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spanish Eyes
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni