Aztec Treasures graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
93.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
800 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, dżungla, aztec

Aztec Treasures Darmowe Gry Online Recenzja

Aztec Treasures Attec Treasures Ataple w kolekcji gier Betsoft od lat obsługuje graczy online wraz z innymi starszymi automatami ze studia, takich jak Slotfather lub Mad Scientist. Oddając hołd cywilizacji Aztec, ale w zabawny i wyjątkowy sposób, to gniazdo jest pełne animowanych symboli, gadających postaci 3D i filmowych gier bocznych. Dzięki 30 aktywnym liniom, szeregu bonusów i rozgrywce o niskiej zawodach, Aztec Treasures może zaoferować wiele nagród podczas gry za prawdziwe pieniądze, do 45 000 monet na rundę!

Tworzenie emocji podczas gry to różnorodne funkcje, w tym bezpłatne gry spins, rundy bonusowe kliknięcia, rolki dzikich symboli i wiele innych. Niestety, będziesz mógł cieszyć się tymi funkcjami na urządzeniach obsługujących Flash, ponieważ nie jest to gra na gniazda HTML5.

Jak grać w aztec skarbów online

Nie musisz wiele wiedzieć o automatach, aby cieszyć się skarbami Aztec, ponieważ ten automat może być łatwo odtwarzany nawet przez nowych graczy. Zanim zaczniesz, najpierw użyj trzech elementów sterujących bukmacherskich po lewej stronie, aby dopracować rozmiar monety, wybierz linie wypłat i dostosuj zakład na linię. Ponieważ gniazdo daje wyjątkową szansę na wybranie, za którą linie płacisz, możesz nawet zagrać za 0.01 kredytów na rundę, których oczekujemy od automatów Betsoft. Ale jeśli chcesz postawić więcej, masz również szeroki zakres stawek do wyboru, maksymalnie 150 punktów.

Po zakończeniu dostosowania zakładu po prostu kliknij kontrolę wirowania, aby zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze. Możesz pobierać wypłaty, dopasowując do ośmiu symboli, z których wszystkie oferują nagrody, które są pokazane w monetach. Te nagrody zależą od zakładu na linię i mogą zwiększyć lub zmniejszać się razem z nią. Tak więc, jeśli postawisz na minimalny udział podczas gry za prawdziwe pieniądze, wypłaty rozpoczną się od 15 monet za trzy dopasowane ikony i przejdą do 300 monet dla pięciu najlepiej płatnych symboli. Ale jeśli grasz z maksymalnym zakładem na linię (pięć), będziesz mógł ubiegać się o lepsze zwroty, które wahają się od 75 do 1500 monet na sekwencję.

Jako jeden z najstarszych automatów, które zostaną wydane przez studio, Aztec Treasures nie został zaktualizowany z przyjaznym dla urządzeń mobilnych"Iść" Wersja jak niektóre gry Betsoft. Dlatego to gniazdo jest dostępne tylko dla urządzeń obsługujących Flash - lista, która wyklucza większość nowoczesnych urządzeń mobilnych iOS i Android.

Funkcje Aztec Treasures i darmowe spiny

Skarby w wiosce Azteków są dzielone tylko tym, którzy razem dopasowują symbole. Aby wygrać trochę pieniędzy podczas gry za prawdziwą gotówką, musisz zebrać kombinacje trzech, czterech lub więcej dopasowanych symboli na aktywnej linii płac, zaczynając od pierwszego kołowrotka i kontynuując najwyższą pozycję. Najlepszymi zarobkami są szef Azteków i kobiety - symbole, które mogą płacić nagrody odpowiednio do 1500 i 1000 monet.

Jednak ta gra dotyczy nie tylko jej regularnych nagród, ale także o jej bonusy. Istnieje pięć bonusowych rund, które możesz cieszyć się w gnieździe, z których każda oferuje coś innego. Zbierz klejnoty, aby wejść do funkcji Aztec Treasures lub bonus Secret Room, lub zebrać symbole i gekony chaty na aktywnej linii płac, aby wygrać dodatkowe gry boczne i darmowe spiny. A jeśli naprawdę chcesz zwiększyć bankroll, uważaj na symbole kalendarza Golden Aztec. Trzy lub więcej z tych symboli na aktywnej linii płac może wywołać natychmiastową funkcję kliknięcia, w której można natychmiast zebrać do 20 000 punktów.

Oprócz tych bocznych gier, gniazdo ma również dwie bonusy dzikiego symbolu. Zdobądź symbol włóczni na dowolnej pozycji, a symbol zostanie zastrzelony, aby przekształcić go w dziki symbol. A jeśli zbierzesz szefa Azteków otoczonych dwiema kobietami na kołowrotkach dwóch, trzech i czterech, a na liniach wypłat pierwszej, dwóch lub trzech, wódz dostanie pocałunek i zamieni całą środkową rolkę w kolumnę dzikich, dając strzał w wyzwalaniu wielu nagród bonusowych jednocześnie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Azteckie skarby werdykt i podobne automaty online

Oferując rozgrywkę o niskiej wariancji, zakłady tak niskie jak 0.01 kredytów i mnóstwo funkcji, Aztec Treasures to gra dla każdego zwykłego gracza. Jeśli jesteś fanem automatów Penny i szukasz wysoce zabawnych automatów, które możesz grać na długo bez ryzyka zbyt dużej ilości pieniędzy, to twoja gra. Z siedmioma dodatkowymi funkcjami i jackpotem do 45 000 monet, które możesz bankować, jeśli grasz za prawdziwą gotówką, Aztec Treasures oferuje więcej niż wystarczającą liczbę nagród, aby każda sesja była warta. Biorąc pod uwagę wysoki wskaźnik trafienia gry, zobaczysz nagrody nadchodzące po twojej drodze podczas gry, mimo że większość z nich może być mniejszymi wypłatami.

W przypadku graczy, którzy lubią automaty, które płacą w bardziej niestabilny sposób, Betsoft ma wiele innych opcji, które mogą być bardziej dostosowane do Twojego gustu. Jeśli chcesz podobnego automatu, ale z kaskadowymi rolkami, mnożnikami wypłat i rozgrywki średniej wiarygodności, możesz wypróbować zemstę hitu betsoft-25 meczów wypłat, która może zapłacić do 2330 000 punktów za rundę. A jeśli chcesz czegoś jeszcze bardziej niestabilnego, możesz zamiast tego wypróbować automat do pazurów tygrysa, który oferuje 720-drogowe mechaniki, do 96 darmowych bonusów spinów na rundę i nagrody do 800 000 monet. Sprawdź naszą kolekcję automatów online, aby uzyskać więcej alternatyw dla skarbów Aztec i znajdź mnóstwo gier automatycznych z najlepszych witryn online!

Powiązani partnerzy kasyna

Weekend In Vegas
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Roasty McFry and the Flame Busters
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Goldilocks and the Wild Bears
RTP:
96.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Flame
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gorilla Kingdom
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
In Bloom
RTP:
94.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hand of Midas
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Colossal Cash Zone
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helios’ Fury
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Black Bull
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Stax
RTP:
94.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Power Plant
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski