In Bloom graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
94.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, magia

W Bloom Darmowe Gry Online Review

W Bloom to gniazdo o tematyce kwiatowej IGT, które naprawdę może na ciebie rosnąć. Ma 5 bębnów i 40 linii płacowych, wypełnionych kolorowymi symbolami i ma kilka kwitnących świetnych funkcji. Zatrzymamy się teraz ze złymi kalamburami, ponieważ nadszedł czas, aby je złapać w zarodku.

W przeciwieństwie do wielu automatów z IGT, które znajdują się tylko w kasynach lądowych, w Bloom jest w pełni zoptymalizowana do gry online, na iPhone'ach, iPadach i telefonach komórkowych Android. Pomogło to grze stać się jednym z najlepszych tytułów w zakresie, ale to unikalne funkcje również wyróżniały tę grę.

Symboliczny wybuch widzi kwiaty rosnące w roletach, co może prowadzić do 15 przykładów tego samego typu na 5 rolkach. Możesz także cieszyć się darmową grą bonusową spins, w której możesz wybrać swój ulubiony kwiat i będzie to jedyny typ w grze przez całą rundę. Na końcu spinów możesz wybrać kwiaty dla mnożników wygranych.

Wszystkie te dodatkowe smakołyki są zupełnie unikalne w zakwicie, więc nawet jeśli nie jesteś bardzo zapalonym ogrodnikiem, jest to miejsce, które każdy gracz powinien wypróbować. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, co powiesz na wygrane, które wzrosną do 60 -krotnie Twój cały zakład, czyli 15 000.00 przy maksymalnych stawkach?

Ale gdzie grać? Nie martw się, mamy to objęte i pozyskaliśmy tylko najlepsze kasyna online, w których otrzymujesz specjalne bonusy, kiedy się dołączysz.

W gniazdach i konfiguracji Bloom

Chociaż są to 40-liniowe gry na automaty, grasz 50 monetami i możesz zdecydować o wartości monety od 0.01 i 5.00. Daje zakres zakładów między 0.50 i 250.00 na spin, który pasuje do większości bankrollów.

Powodem, dla którego ma 50 monet w 40-liniowym gnieździe, jest wyjątkowe funkcje bonusowe, które zniszczyłyby krawędź domu, gdybyś miał tylko 1 monetę na linię. W rzeczywistości bardzo łatwo jest skonfigurować się, ponieważ musisz tylko zdecydować o wartościach monety, a następnie możesz zacząć.

O ile nie masz trochę wrażenia z grania w miejsca. Sam fakt, że w Bloom ma unikalne funkcje, oznacza, że warto je przejrzeć, abyś wiedział, co się dzieje, gdy kwiaty zaczynają rosnąć po kołowrotkach.

Paytable pokazuje również, ile monet wygrywa się, gdy lądujesz pasującymi symbolami na rolkach na linii od lewej strony.

Sprawdziliśmy ogromną liczbę miejsc, ale w Bloom ma jedne z najbardziej oszałamiających szczegółów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Artyści z IGT musieli dużo nadgodziny, aby wypełnić skomplikowane wzory kwiatów, nie tylko na rolkach, ale także otaczają je.

Niektóre z tych szczegółów mogą być trochę zbyt małe, aby zobaczyć wyraźnie, gdy grasz na smartfonach Apple lub Android, ale w ogóle nie ma to wpływu na prawdziwą rozgrywkę i nadal wygląda wspaniale.

W grze kwitnącej i bonusowej funkcji

Chociaż w Bloom używa symboli karty gry, każdy otrzymał ładny styl Swirly, który pasuje do motywu. Będziesz potrzebować 4 lub 5 na linii, aby wygrać wszystko. Gra staje się o wiele bardziej interesująca, gdy pojawiają się Water Lily, Calla Lily, Rose lub Poppy Symbole. Każde 3 lub więcej będzie warte nagrody, ale nie otrzymujesz wynagrodzenia wygranych, dopóki funkcja Special Symbol Burst nie rozegra się.

Symbole pojedynczych kwiatów mogą kwitnąć, aż w każdym symbolu będą między 2 a 5 kwiatami. Potencjalna liczba zależy od tego, na której kołowrotka symbole zatrzymują się. Maksymalna liczba kwiatów na linii to 15, co płaci do 500 -krotnej stawki linii, jeśli pojawi się mak.

Największą wygraną w grze jest jednak, gdy symbol bonusowego ornamentu ogrodowego wypełnia środkową rolkę. 60x stakon lub 15 000.00 przy maksymalnym zakładach jest wypłacany.

W Bloom ma również unikalne bezpłatne obroty, wywołane, gdy pojawiają się co najmniej 2 symbole motyli. Musisz wybrać swój ulubiony kwiat, zanim zaczną się. Wybierz mak, aby uruchomić 5 darmowych spin.

Rose rozpoczyna 8 darmowych gier, a Calla Lilies uruchamia 10 bonusowych gier i 12 darmowych spinów, jeśli wybierzesz gry Water Lily. Wybrane kwiaty są jedynymi widocznymi w każdej rundzie. Na końcu spinów funkcja dodatkowej gumy zabiera Cię do ogrodu, w którym wybierasz dowolny z kwiatów, aby wygrać od 1x do 50 razy w całkowitym stawce.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Jeśli uważasz, że kwiaty nie są szczególnie ekscytującym tematem dla automatu online, pomyśl jeszcze raz, ponieważ w Bloom to fantastyczna gra. Oszałamiający szczegół to jedno, ale naprawdę kwitnie, gdy lądujesz, wygrywając kombinacje kwiatów lub wyzwalają darmowe spiny. W Bloom będzie pasował do każdego, kto lubi niezwykłe i potencjalnie bardzo lukratywne cechy.

Jest to gra o średniej zmienności, więc wypłaca się dość często i wiąże.03%.

Jeśli wolisz gry o niskiej zmienności, w których będziesz częściej widzić, chociaż mniejsze wypłaty wartości, spójrz na Enchanted Garden 2, z gier w czasie rzeczywistym. To kolejny niesamowicie szczegółowy automat, wypełniony pięknymi kwiatami. Funkcje obejmują wróżkę kwiatową, która jest dzikim symbolem, który podwaja wygrane, oraz 2 darmowe gry spins.

Zagraj w albo w jednym z najlepszych witryn kasyn online, a możesz zapach pachnie róż, gdy zbierasz fundusze bonusowe na pierwszym depozienie.

Powiązani partnerzy kasyna

Wolf Rising
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cashino
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
88 Frenzy Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wheel Of Wonders
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Playboy Fortunes
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fishin’ Reels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Action Bank
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rock Star
RTP:
93.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Atem WowPot
RTP:
93.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Reel Desire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni