Book of Atem WowPot graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
93.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
135 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, podróże, starożytny Egipt

Książka ATEM wowpot online recenzja automatów

Wydana pod parasolem mikrogamingowym, ale opracowana przez All41 Studios, Book of Atem Wowpot ma na celu nadać nowy zwrot klasycznego gatunku automatów. 5 -kołowy gniazdo z 10 liniami wypłat w Egipcie prawie sprawia, że książka Atem wowpot brzmi jak tuzin innych gier automatycznych. Ale dzięki różnym włożeniu w niego funkcjach, które obejmują bezpłatne obroty i specjalny rozszerzający się symbol, który wypełnia kołowrotek za każdym razem, gdy wyląduje - to coś oprócz kolejnej gry w młynie. Z pięknym pałacem w tle ustanawiając scenę dla tego estetycznego dodatku do rynku automatów online, możesz mieć pewność, że będzie to przyjemna gra.

Z bezpłatnymi spinami ustawionymi jako główna funkcja bonusu, możesz wylądować na rozproszeniach, aby! Symbol zostanie wybrany, aby stać się rozrzuconym rozproszeniem przed rozpoczęciem gry, a z okazją wygrania do 5000x swojego udziału w spinach, książce Atem Wowpot Darmowe Gry Online, zawierająca progresywne jackpoty, nic dziwnego Bardziej oczekiwane wydania gry w automatach z 2020 roku.

Jak grać zupełnie nową książkę ATEM Wowpot online

Paytable, do którego można uzyskać dostęp po prawej stronie ekranu, oferuje graczom możliwość wyświetlenia linii wypłat i wypłat symbolicznych.

Jeśli chodzi o symbole, faraon nie jest zaskakująco najlepszy dla graczy, na których można wylądować - płaci 1, 7.5, 100 lub 500 razy całkowity zakład, jeśli wylądujesz 2, 3, 4 lub 5. Dzikie jest reprezentowane przez symbol książki i zastępuje wszystkie inne symbole, a także podwójny cel bycia rozproszeniem, który może wywołać wolne obroty lub koło jackpotu gniazda.

Dostępne na komputerach stacjonarnych, mobilnych i tabletach, w tym z najlepszymi kasynami mobilnymi, niezależnie od preferencji dla urządzeń z Androidem lub iOS, mikrogaming będzie miał swoją ulubioną opcję pod ręką.

10 linii płacowych, łatwe do zrozumienia zasady gry, prosty układ umożliwiający graczom wybór udziału między 0.10 i 25.00 na spin, a także możliwość ustawiania autospin.

Książka Atem Wowpot Funkcje i darmowe spiny

Magiczny symbol książki, jak wspomniano wcześniej, służy dwóm celom, w tym o rozproszeniu. Uderz na 3, 4 lub nawet 5 rozpraszach w jednym obrotu, a otrzymasz wypłatę równą 2, 20 lub masywną 200 -krotną pakietem.

Na początku każdej rundy premii za darmo obroty wybierany jest losowo i po tym, jak pojawił się każdy wolny spin, nastąpi standardowa wypłata. Wszelkie specjalne symbole na rolkach rozszerzają się i wypełniają całą kołowrotek, aby zapewnić nową obliczenie wypłaty. Nie muszą być powiązane z rzędu na rolkach, aby uzyskać zwycięzcę i lądowanie na 3 lub więcej rozproszeniach na tym samym spinu wyzwala kolejną rundę 10 wolnych obrotów.

To, co może przyciągnąć większość graczy do książki Atem Wowpot, to progresywny jackpot. Garnki, które stopniowo wznoszą się, aż jeden gracz będzie miał szczęście je zbierać, są widoczne po lewej stronie ekranu. Dzikie rozproszenia mogą wylądować na kołowrotku i wywołać koło jackpot. Tutaj gracze mają gwarancję jednej z 4 nagród jackpota, a główny jackpot zajmuje tylko jedno miejsce na kierownicy, ale oferuje zdecydowanie największą wypłatę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Książka ATEM WOWPOT Progressive Jackpot, RTP i zmienność

Maksymalna wypłata w książce ATEM Wowpot Jackpot to aż 2 miliony funtów lub więcej, a także kolejne trzy mniejsze jackpoty do zdobycia. Mini Jackpot płaci 10 funtów lub więcej, mniejszy jackpot płaci 100 funtów lub więcej, a główny jackpot płaci ogromne 50 000 funtów lub więcej. Oprócz jackpotów cenny rozszerzający się specjalny symbol może powodować 5000x Twój udział w każdym darmowym spinku. RTP w tej grze o wysokiej zmienności wynosi 93.50% - nieco niższe niż większość najlepszych gier automatycznych online, ale jest to prawdopodobne z powodu progresywnych jackpotów.

Książka Atem Wowpot Recenzja przeglądu

Ten starożytny egipski gniazdo tematyczne ma wiele atrakcyjnych czynników od ogromnych jackpotów po ekscytujące cechy bonusowe. Księga Atem Wowpot jest warta sprawdzenia dla tych, którzy lubią polować na ogromne jackpoty, jak te słynnie w automatach online Mega Moolah.

Fani gniazd o tematyce egipskiej również to się spodoba, choć nie utkną one do alternatyw, z tak wieloma innymi egipskimi gierami tematycznymi, takimi jak Book of Gold: Symbol Choice autorstwa Playsona. Znajdziesz je i znacznie więcej w wielu naszych najlepszych miejscach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Prism of Gems
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Arising Phoenix
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cyrano
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miles Bellhouse and his Curious Machine
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deal or No Deal Megaways
RTP:
95.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
The Last Sundown
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aztec Blaze
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fortune Rewind
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni