Agent of Hearts graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
526 200 USD.00
Motyw:
Fantazja, bajka

Agent of Hearts Darmowe Gry Online Recenzja

Skieruj się w dół króliczej dziury do Alice in Wonderland Agent of Hearts Agent. Jest to jedna z serii automatów Play'n Go inspirowanych słynnymi historiami Lewisa Carolla i dołącza do Rabbit Hole Riches i Court of Hearts przy najlepszych kasynach komputerów stacjonarnych i mobilnych.

Agent Hearts rozgrywa się na 7 rolkach, z niezwykłym wzorem symboli 7-7-5-5-7-7. Pięknie szczegółowe obrazy szalonego kapeluszu, myszy, kota Cheshire i innych postaci pakują rolki i musisz stworzyć klastry dopasowanych symboli, aby wygrać.

Losowe dziczy pomagają ukończyć zwycięstwa, a jest wiele dodatkowych funkcji. Należą do nich kaskadowe symbole i funkcja kolekcji, która prowadzi do transformacji symboli, przeprowadzek i cennych darmowych obrotów.

Nagrody z tej gry średniej do wysokiej zmienności mogą osiągnąć 5 262x Twój zakład lub 526 200.00 przy maksymalnym zakładach. Średnie zwroty wynoszą 96.25%.

Jak grać w grę Agent of Hearts Slots

Różne postacie Alice in Wonderland będą znane prawie każdemu, chociaż sama Alice nie jest wśród nich. Pojawiają się również wybór kolorowych klejnotów, a także świecący dziki symbol, który w razie potrzeby stoi na innych.

Mierniki kolekcji postaci znajdują się po lewej stronie (lub powyżej w wersji mobilnej), a kołowrotki są ustawione w odpowiednio dziwnym świecie, z czajnika i kubków unoszących się na niebie nad drzewami ogrodów pałacowych. Wygląda fantastycznie na iOS, Android i Windows Mobiles oraz na platformach stacjonarnych w najlepszych kasynach online.

Elementy sterujące są bardzo łatwe w użyciu, a ty wybierasz poziom zakładu ze paska przewijania, z opcjami od 0.20 i aż 100.00 na każdym obrotu. Mały okrągły przycisk strzałek rozpoczyna się automatycznie wirujący kołowrotki, a niebieska karta "I" odblokowuje wypłatę. Ta tabela zawiera, ile wart jest każdy symbol, gdy dopasowujesz klastry 5 lub więcej, a szalony kapelusznik wypłaca szaloną nagrodę do 1000 razy w Twoim zakładach.

Bezpłatne obroty i inne cechy bonusowe agenta serc

Mechanizm kaskadowy kołowrotek usuwa zwycięskie symbole i pozwala powyższemu opuścić. Kaskady trwają tak długo, jak tworzą klastry, bez górnej granicy. Losowo przyznaczona funkcja Heart Wild dodaje do siatki od 4 do 7 dzikich.

Różne postacie zbierają się w odpowiednich metrach do boku siatki symbolicznej. Jeśli postać wypełnia licznik podczas spinu lub serii kaskad, odblokowuje własną specjalną funkcję.

Dormouse pozostawia bomby babeczki po szpachach, które eksplodują, aby usunąć symbole kaskady. W funkcji Smokin 'Phat Caterpillar wieje dym w grze, usuwając symbole. Kot Cheshire usuwa lub przekształca symbole pod nim, a szalony kapelusznik robi to samo z 6 a 9 pozycjami symboli. Każda z tych funkcji "agenta" ułatwia zobaczenie nowych zwycięskich klastrów, chociaż nie jest to gwarantowane.

Zbierz 3 klucze podczas sekwencji kaskad, aby odblokować funkcję wolnych od serca królowej. To pojedynczy spin, ale wszystkie 4 funkcje postaci rozgrywają się jednocześnie, aby wyzwolić kaskady. Gdy się skończy, pojawia się 3x3 mega dziki symbol dla gwarantowanej wygranej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność agenta szczeliny serc

Najbardziej możesz wygrać z agenta automatu do automat. Jest to przyzwoity mnożnik dla gry średniej do wysokiej zmienności. W dłuższej perspektywie powrót do odsetka graczy wynosi 96.25%, ale oczywiście będzie się to różnić w sesji.

Nasz agent ratingu szczelinowa serc

Wspaniałe funkcje projektowe z pewnością przykują ci wzrok i spojrzą głębiej, aby odkryć satysfakcjonującą rozgrywkę i funkcje. Funkcje agenta nie zawsze prowadzą do wygranych, ale transformacje i kaskady poprawiają szanse.

Podczas gdy główna runda bonusowa składa się tylko z jednego bezpłatnego spinu, wszystkie 4 funkcje agentów i Giant Wild z pewnością zwiększą Twoją bankroll. Dołącz do Tea Party i zagraj w automatach Agent of Hearts w najlepszych miejscach online z największymi ofertami bonusowymi powitalnymi.

Gdzie powinienem grać w agenta seru serc?

Śledź królika do najlepszych kasyn online zasilanych gier i oprogramowania Play'n Go. W tych miejscach znajdziesz agenta Hearts, a także fantastyczną kolekcję innych gier tego programisty. Świetne bonusy i najwyższej jakości obsługa klienta należą do innych cech tych kasyn.

Jaka jest funkcja agenta w agenta gniazda serc?

Za każdym razem, gdy pojawia się postać z Alice w Krainie Czarów, wypełnia odpowiedni miernik z boku bębny Agent of Hearts. Jeśli zbierzesz wystarczającą liczbę przykładów, przekształcają symbole lub usuwają symbole z siatki, pomagając tworzyć zwycięskie kombinacje.

Jakie inne funkcje ma agent automatu serc?

Agent szczeliny serc ma również kaskadowy mechanizm kołowrotków, który usuwa symbole w wygranej i pozwala nowemu opadać, potencjalnie tworząc nowe zwycięstwa. W bezpłatnej funkcji spinu agent bonusy wszystko się rozgrywa, a na końcu pojawia się gigantyczny dziki symbol.

Jakie symbole są używane w agenta serc online?

Agent Agent of Hearts ma fantastyczną grafikę z gwiazdami Alice w Krainie Czarów, minus samą Alice. Spotkasz Szalonego Kapelusznika, Dormouse, Caterpillar, Cheshire Cat i White Rabbit, każdy przedstawiony bardzo szczegółowo. Klejnoty również się tu występują, a jest cenny dziki symbol.

Jaki jest minimalny zakład w grze agenta sercowych?

Możesz zagrać w gniazdo agenta serc za tylko 0.20. Maksymalny zakład wynosi 100.00 dla każdego obrotu i istnieje wiele wyboru między tymi limitami. Podobnie jak większość automatów do zabawy, bardzo łatwo jest wybrać poziom zakładów z przewijanego paska pod rolkami.

Ile mogę wygrać z agenta automatu serc?

Wygrane z agenta gniazda serc mogą wynosić nawet 5 262x całkowitego zakładu. Jeśli grasz ze 100.00 W spinu wyzwalającym możesz wygrać 526 200.00.

Czy są jakieś gry podobne do agenta serc online?

Agent automatu serc jest częścią zasięgu tematycznego wokół słynnej historii Alice in Wonderland. Inne automaty z serii to Court of Hearts and Rabbit Hole Riches. Każdy dzieli tę samą wysokiej jakości grafikę i ma ekscytujące funkcje bonusowe.

Jaki jest najlepszy agent aplikacji do gniazda serc?

Niektóre kasyna oferują aplikacje do pobrania z Apple lub Play Stores. Następnie możesz dotrzeć do gier, takich jak Agent of Hearts, kliknij ikonę, chociaż nie wszystkie witryny oferują ten obiekt. Sprawdź nasze zalecane kasyna tutaj, aby sprawdzić, czy mają aplikację.

Jaki jest powrót do graczy graczy agenta gry serc?

W perspektywie długoterminowej agent automatu serc wypłaca 96.25 w wygranych na każde 100.00 umieszczone w zakładach. Ten średni powrót do procentowego procentowy wynoszący 96.25% dotyczy standardowego zwrotu od gry średnim do wysokiej zmienności i stanowi dobry stosunek jakości do swoich pieniędzy.

Kiedy wydano agent serc online?

Play'n Go wydał agent automatów do automatów w formacie komputerowym i mobilnym 20 sierpnia 2021.
The Border
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Masters of Valhalla
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Leapin' Leprechauns
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arising Phoenix
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Top Gun
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Glam Life
RTP:
96.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Merlin’s Grimoire
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wombaroo
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Rally
RTP:
96.71%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Frog Grog
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni