Mega Fortune Dreams graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
4 000 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Mega Fortune Dreams Darmowe Gry Online Recenzja

Zaktualizowana grafika i ulepszone funkcje bonusowe Oznacz automat do gniazda Mega Fortune Dreams z oryginalnego tytułu. Ustaw na pokładzie jachtu, z tropikalną wyspą w oddali, daje to wskazówkę, jak możesz żyć, jeśli zbierasz wielomilionową nagrodę Progressive Jackpot Nagrodę Jackpot.

Symbole obejmują ikony karty do gry diamentowej 10 do, drogie zegarki, butelki szampana, pierścienie diamentowe i inne symbole bogactwa. Możesz dołączyć do setu odrzutowego z mega fortune gier, które wypłacają ogromne nagrody.

Nawet bez jackpota Mega Fortune Dreams to gra z dużą ilością do zaoferowania. Cenny dziki symbol może zablokować bezpłatny respin, a jest bezpłatna bonus w gamach, w której diamenty są najlepszym przyjacielem hazardzistów, ponieważ zwiększają liczbę obrotów i wartości mnożnika.

Jak grać w mega fortune snom gier

Minimalny udział to tylko 0.20 punktów, które równa się 0.01 na każdej z 20 linii płacowych. Maksymalny zakład wynosi 80 na spin, z 4 na każdej linii. Wygrywasz, gdy dopasujesz 3 lub więcej identycznych symboli z lewej strony.

Wybierz poziom BET, klikając przyciski strzałek na wartości monety i sekcje poziomu zakładu panelu sterowania. Inne zakładki aktywują tryb autobla. Tutaj widzisz, ile jest warte każdego symbolu i jak działają różne bonusy.

Jeśli grasz w najlepszych witrynach kasyn online za pomocą urządzeń mobilnych, przekonasz się, że gniazdo Mega Fortune Dreams wygląda to samo na komputerach, iOS, Android i Windows. Nie ma utraty funkcji, funkcji i potencjału zwycięskiego.

Bezpłatne obroty i inne mega wróżki slotowe funkcje bonusowe

Palmowe drzewa na plaży działają jako dziki symbol, który w razie potrzeby może wkroczyć dla innych, aby ukończyć wygraną. Jest to również najcenniejszy symbol, wypłacający 5000x zakład linii, gdy wypełni linię płac bez zastąpienia.

Jeśli pojawią się 3 lub więcej dzikich, zamykają się na miejscu, a reszta rolki ponownie odpowiadają, dając ci drugą szansę na wygraną. Dowolny 3, 4 lub 5 diamentów wywołuje odpowiednio 10, 15 lub 20 wolnych obrotów. 3x mnożnik dotyczy zwycięstw, ale jeśli w rundzie pojawia się więcej diamentów, zwiększają mnożnik o 1x lub 2x i dodają 1, 2 lub 3 dodatkowe obroty do ogółem. Możesz osiągnąć maksymalny mnożnik 10x w tej funkcji, aby uzyskać duże wypłaty.

Bonusowe koło pojawiające się w 3 lub więcej miejscach na środkowych rolkach zabiera Cię do głównej progresywnej gry jackpot. Koncentryczne pierścienie obrotu koła, z pierwszą zewnętrzną. Albo przyznaje nagrodę mnożnika, albo przenosi cię do środkowego pierścienia, który robi to samo. Jeśli to poruszy cię wewnętrznym pierścieniem, wygrywasz większą nagrodę lub przenosisz się na środek i domagasz się mega progresywnego jackpota, który zaczyna się od 1 000 000 cresitów i stamtąd wznosi się.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Mega Fortune Dreams Maximum Wins, RTP i zmienność

Pomijając progresywny jackpot, możesz wygrać 50 000 razy swój cały zakład, jeśli dziki symbol wypełnia całą siatkę 5x3 w tym samym czasie, gdy mnożnik 10x jest aktywny w darmowych grach. To fantastyczne 4 000 000 punktów na najwyższych stawkach. Mega Fortune Dreams to gra średniej zmienności od automatów online, a średni RTP to 95.9%.

Nasza mega wróżka snom slot

Jest to znacząca aktualizacja do niezwykle udanej oryginalnej gry, z ulepszoną grafiką i funkcjami, aby utrzymać świeżą i ekscytującą ofertę Mega Fortune. Nawet jeśli nie wejdziesz do rundy jackpot, istnieje wiele zwycięskiego potencjału i doskonałych funkcji, które zapewnią rozrywkę. Darmowe obroty z dużymi mnożnikami, dzikimi symbolami i respinami mogą prowadzić do wielkich wygranych. Zagraj w mega Fortune Dreams Slot na najwyższych miejscach online, aby sprawdzić, czy wszystkie Twoje marzenia mogą się spełnić.

Wild Luchador
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dead Riders Trail
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Coin Bash
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elemental Princess
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hyper Burst
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eastern Emeralds Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
2 Gods - Zeus vs Thor
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Exterminator
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lovely Lady
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Foxin' Wins A Very Foxin' Christmas
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki