Mega Fortune Dreams graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
4 000 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Mega Fortune Dreams Darmowe Gry Online Recenzja

Zaktualizowana grafika i ulepszone funkcje bonusowe Oznacz automat do gniazda Mega Fortune Dreams z oryginalnego tytułu. Ustaw na pokładzie jachtu, z tropikalną wyspą w oddali, daje to wskazówkę, jak możesz żyć, jeśli zbierasz wielomilionową nagrodę Progressive Jackpot Nagrodę Jackpot.

Symbole obejmują ikony karty do gry diamentowej 10 do, drogie zegarki, butelki szampana, pierścienie diamentowe i inne symbole bogactwa. Możesz dołączyć do setu odrzutowego z mega fortune gier, które wypłacają ogromne nagrody.

Nawet bez jackpota Mega Fortune Dreams to gra z dużą ilością do zaoferowania. Cenny dziki symbol może zablokować bezpłatny respin, a jest bezpłatna bonus w gamach, w której diamenty są najlepszym przyjacielem hazardzistów, ponieważ zwiększają liczbę obrotów i wartości mnożnika.

Jak grać w mega fortune snom gier

Minimalny udział to tylko 0.20 punktów, które równa się 0.01 na każdej z 20 linii płacowych. Maksymalny zakład wynosi 80 na spin, z 4 na każdej linii. Wygrywasz, gdy dopasujesz 3 lub więcej identycznych symboli z lewej strony.

Wybierz poziom BET, klikając przyciski strzałek na wartości monety i sekcje poziomu zakładu panelu sterowania. Inne zakładki aktywują tryb autobla. Tutaj widzisz, ile jest warte każdego symbolu i jak działają różne bonusy.

Jeśli grasz w najlepszych witrynach kasyn online za pomocą urządzeń mobilnych, przekonasz się, że gniazdo Mega Fortune Dreams wygląda to samo na komputerach, iOS, Android i Windows. Nie ma utraty funkcji, funkcji i potencjału zwycięskiego.

Bezpłatne obroty i inne mega wróżki slotowe funkcje bonusowe

Palmowe drzewa na plaży działają jako dziki symbol, który w razie potrzeby może wkroczyć dla innych, aby ukończyć wygraną. Jest to również najcenniejszy symbol, wypłacający 5000x zakład linii, gdy wypełni linię płac bez zastąpienia.

Jeśli pojawią się 3 lub więcej dzikich, zamykają się na miejscu, a reszta rolki ponownie odpowiadają, dając ci drugą szansę na wygraną. Dowolny 3, 4 lub 5 diamentów wywołuje odpowiednio 10, 15 lub 20 wolnych obrotów. 3x mnożnik dotyczy zwycięstw, ale jeśli w rundzie pojawia się więcej diamentów, zwiększają mnożnik o 1x lub 2x i dodają 1, 2 lub 3 dodatkowe obroty do ogółem. Możesz osiągnąć maksymalny mnożnik 10x w tej funkcji, aby uzyskać duże wypłaty.

Bonusowe koło pojawiające się w 3 lub więcej miejscach na środkowych rolkach zabiera Cię do głównej progresywnej gry jackpot. Koncentryczne pierścienie obrotu koła, z pierwszą zewnętrzną. Albo przyznaje nagrodę mnożnika, albo przenosi cię do środkowego pierścienia, który robi to samo. Jeśli to poruszy cię wewnętrznym pierścieniem, wygrywasz większą nagrodę lub przenosisz się na środek i domagasz się mega progresywnego jackpota, który zaczyna się od 1 000 000 cresitów i stamtąd wznosi się.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Mega Fortune Dreams Maximum Wins, RTP i zmienność

Pomijając progresywny jackpot, możesz wygrać 50 000 razy swój cały zakład, jeśli dziki symbol wypełnia całą siatkę 5x3 w tym samym czasie, gdy mnożnik 10x jest aktywny w darmowych grach. To fantastyczne 4 000 000 punktów na najwyższych stawkach. Mega Fortune Dreams to gra średniej zmienności od automatów online, a średni RTP to 95.9%.

Nasza mega wróżka snom slot

Jest to znacząca aktualizacja do niezwykle udanej oryginalnej gry, z ulepszoną grafiką i funkcjami, aby utrzymać świeżą i ekscytującą ofertę Mega Fortune. Nawet jeśli nie wejdziesz do rundy jackpot, istnieje wiele zwycięskiego potencjału i doskonałych funkcji, które zapewnią rozrywkę. Darmowe obroty z dużymi mnożnikami, dzikimi symbolami i respinami mogą prowadzić do wielkich wygranych. Zagraj w mega Fortune Dreams Slot na najwyższych miejscach online, aby sprawdzić, czy wszystkie Twoje marzenia mogą się spełnić.

Powiązani partnerzy kasyna

Deadmau5
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Absolootly Mad Mega Moolah
RTP:
92.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Quest To The West
RTP:
97.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Ticket
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Temujin Treasures
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Toro
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Red Hot Wild
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gods of Troy
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki