VooDoo Magic graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Magia, czarodziejki i czarownice, horror

Voodoo Magic Darmowe Gry Online Recenzja

Odwróć się do krainy ciemnej magii, gdzie tajemnicza sztuka voodoo określa twój los w niektórych z najlepszych kasyn online. Symbole siedzą na rolkach drewnianych w rustykalnej chacie, w której kapłanka leży obok garnka z mikstury bulgotającej z jednej strony, a węża ślizga się wokół drugiej. Kolorowa grafika z kreskówek wygląda dobrze na urządzeniach komputerowych, iOS, Androida i Windows, w tym na najlepszych kasynach mobilnych, a atmosferyczna ścieżka dźwiękowa sprawia, że brzmi to całkiem nieźle.

Oprócz tematycznych symboli zdjęć, zobaczysz ikony karty i musisz dopasować 3 lub więcej w swoim rodzaju w 5-orędowym, 40-liniowym konfiguracji, aby wygrać. Gra Voodoo Magic Slots również wypłaca się podczas wielu bonusowych funkcji. Obejmują one bezpłatne obroty z transformacją tajemniczego symbolu i gwarantowane zwycięstwa do 50x Twój zakład.

Losowe funkcje, takie jak dodatkowe dziki i symbole o wysokiej wartości spadające na rolki, mogą również stworzyć duże wygrane, z maksymalnie 1000 razy w całkowitym stanie.

Jak grać w magia Voodoo Magic Machine

Jeśli lubisz grać z niskimi stawkami w wysokich miejscach w automatach online, to tylko 0.Potrzebne jest 20 na spin, aby zagrać w grę Voodoo Magic Slots. Wyższe rolki mogą postawić nawet 100.00, i łatwo jest wybrać poziom zakładu, klikając zakładki plus i minus po obu stronach przycisku wirowania.

Dostarczane są szybkie spin i automatyczne opcje wirowania, a nawet możesz dostosować jakość grafiki, aby zapewnić płynną rozgrywkę, gdy połączenie internetowe lub mobilne nie jest idealne. Pamiętaj, aby sprawdzić Voodoo Magic Paytable przed graniem, ponieważ to wymienia, ile jest wart każdego symbolu. Najmniej cenny symbol karty płaci do 1 -krotnie zakład, a dziki jest najważniejszy o 12.5x.

Bezpłatne obroty i inne bonusy magiczne voodoo

Wyglądająca zło butelka zielonej mikstury jest specjalnym symbolem bonusowym, a jeśli wylądujesz 2 jednocześnie, klikasz jedną z nich, aby odblokować losową funkcję. Premia sześciokątna Fortune usuwa symbole karty i symbole o wyższej wartości, aby wypełnić luki, potencjalnie prowadząc do dużej wygranej. W funkcji tajemniczych przekleństw pojawia się losowa liczba dzikich, a one działają jak inne, jeśli mogą następnie wypełnić kombinacje.

Symbol butelki mikstury w 3 miejscach wyzwala bezpłatne obroty, ale najpierw wybierasz z 3 kart tarota, aby zobaczyć, która wersja rozgrywa się. Spinki voodoo składają się z 5 darmowych gier, w których tajemnicze symbole przekształcają się w kolejnych przykładach jednego innego typu, a ty masz gwarancję wygranej co najmniej 10 razy w stosunku.

W spinu Super Voodoo te same transformacje symboli są w grze, ale teraz masz gwarancję 25x swojej nagrody BET. Jeśli ujawnisz Mega Voodoo Spins, nie tylko masz pewność wygraną co najmniej 50-krotną zakład, ale tajemnicze symbole przekształcają się tylko w ikony o wysokiej płatności.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność voodoo magiczne

1000 razy w całkowitej wygranej BET Maksimum wynosi 100 000.00 Jeśli grasz na najwyższych stawkach. Jest to dość niskie w przypadku gry o dużej zmienności, takiej jak magia voodoo, ale w konsekwencji nieco łatwiejsza do dotarcia. W perspektywie długoterminowej, na każde 100.00 postawiony, odpłaca 96.50.

Nasza magia Voodoo Magic Autor

Upiorny motyw jest tutaj doskonale uchwycony, a aligator, czaszki i przerażająca kapłanka tworzy magiczną atmosferę. Jest wyposażony w dobry zakres zakładów, który obejmuje większość budżetów, a hojne średnie zwroty, które oznaczają, że możesz grać dłużej z mniejszym nakładem.

Funkcje w grze i darmowe spiny to świetne sposoby na zbieranie większej liczby nagród, chociaż nie można wybrać i wybrać, które bonusy odtwarzają. Jednak każda gra, która oferuje gwarantowaną wygraną podczas bezpłatnej funkcji Spins, jest warta zbadania.

Udaj się do najlepszych kasyn online i poznaj wysoką kapłankę magii voodoo. Czeka, aby powitać Cię największymi i najlepszymi ofertami bonusowymi w naszych ulubionych stronach.

Treasure Of Shaman
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Mrs Claus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Scarab
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Peaky Blinders
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Animals of Africa
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gonzo’s Gold
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dr. Jekyll Mr. Hyde
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gorilla Go Wild
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Black Bull
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Creepy Castle
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni