Safari Gold Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Blueprint
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, safari

Safari Gold Megaways online Recenzja automatów online

Gold Megaways Safari Gold otwiera się na promienny złoty i czerwony afrykański krajobraz. Oszałamiająca sceneria przedstawia afrykańską przyrodę jak lwy i majestatyczna równina z górami i drzewami. Jako automat megawysowy gra zapewnia zwycięstwa wielokrotnie, co oznacza, że możesz tworzyć zwycięskie linie w dowolnym kierunku wzdłuż kołowrotków. Co więcej, możesz aktywować do 117 649 różnych sposobów wygrania. Stwarza to duże szanse na zarobki do 50 000 razy w nagrodach.

Safari Gold Megaways to gra 6, która może wygenerować do 30 darmowych obrotów w bonusowych rundach. Ma kilka ekscytujących funkcji w sklepie, takich jak funkcja BET megaways, funkcja bezpłatnych spinów i funkcja symboli kaskadowych.

Jak poruszać się w Gold Megaways Darmowe Gry Online

Ukazisz, że układ jest łatwy w nawigacji bez względu na to, na jakim urządzeniu wybierzesz. Niezależnie od tego, czy jest to pulpit, tablet, czy kasyno na urządzeniu mobilnym, takim jak Android lub iOS. Możesz zlokalizować menu z dodatkowymi opcjami, takimi jak płatnik w lewym dolnym rogu. Gra zawiera piękną grid 6 pod rozległym afrykańskim niebem.

Nie ma standardowych linii płacowych do konfiguracji. Gra ma raczej ogromne 117 649 sposobów, aby wygrać do 500 000 monet. Po prostu przełącz kontrolę "BET", aby wybrać zakład między 0.20 i 10 monet. Uderz w Złotą kartę "Spin" po prawej stronie kołowrotków, gdy będziesz gotowy do rozpoczęcia. Istnieje również opcja wyboru automatycznych spin. Po lewej stronie zobaczysz również kartę "Bonus Bet", która aktywuje funkcję BET BET.

Safari Gold Megaways Ponus Games amp; Free Spins

Safari Gold Megaways w Blueprint Gaming Funkcje 3 główne gry bonusowe. Obejmują one bezpłatne spiny z nieograniczonymi mnożnikami wygranej, funkcja kaskadowych symboli i funkcja koła bonusowego. Jeśli wylądujesz 4 lub więcej rozproszonych diamentów, uruchomisz funkcję darmowych spinów. Możesz otrzymać do 30 darmowych spin. Możesz użyć zakładki po lewej stronie rolki, aby aktywować funkcję BET BET. Jest to funkcja wysokiej zmienności, która oferuje bezpłatne spiny i mnożniki.

Za każdym razem, gdy wygrasz, funkcja kaskadowych symboli może umożliwić zwiększenie wypłat. Dopasowane symbole będą eksplodowane, co pozwala na kaskady nowych symboli na ich miejscu. Może to spowodować dodatkowe wygrane i mnożniki. Gra zawiera dziki symbol, który może zastąpić wszystkie inne symbole, z wyjątkiem 2 bonusowych symboli. Istnieje również specjalny symbol tajemniczy, który gra ujawni.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Safari Gold Megaways Max Payout, RTP i zmienność

Safari Gold Megaways jest głównie grą średniej zmienności. Dodane funkcje bonusowe obejmują jednak funkcje o wysokim poziomie zmienności. Ta gra średnia do wysokiej wariancji ma RTP 96.50%. Ma potencjał solidnych wypłat, które mogą osiągnąć do 50 000 razy.

Safari Gold Megaways Werdykt i więcej gier

Ciesz się bujnym afrykańskim motywem w wysokiej jakości 3D, podczas gdy ty pracujesz w kierunku ogromnej nagrody za monety 500 000. Gry automatów megaways są znane z wysokiego poziomu podniecenia i dreszczyku emocji, a nie można oczekiwać nic więcej od soboty z złotymi megaways. Ta gra 6 ma ogromne 117 649 sposobów generowania wypłat, a także duży wybór ekscytujących gier bonusowych. Funkcja bonusu jest dodatkową zaletą dla wysokich rollers. Życie afrykańskie, takie jak słonie, bawoły, lamparty i lwy czekają na zepsucie nagród.

Jeśli szukasz więcej wyboru, po prostu sprawdź nasze wybrane kasyna z prawdziwych pieniędzy. Nasz wybór kasyn online oferuje bogactwo gier automatycznych, w tym więcej tytułów Blueprint Gaming. Sprawdź tytuły takie jak gniazdo gwiezdne, aby wygrać 1000x swój udział w jednym spinku. Lub wygraj do 50 000 monet podczas wizyty w Festiwalu Lwa. Odwiedź dowolne z naszych prawdziwych stron pieniężnych w Safari Gold Megaways i innych automatów do gier.

Powiązani partnerzy kasyna

Book of Captain Silver
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon’s Pearl
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sunset
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Temple of Medusa
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Action Bank
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wheel of Fortune Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ice Ice Yeti
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ogre Empire
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Barbary Coast
RTP:
93.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Under the Bed
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Gorgon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki