Book of Captain Silver graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
285 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, piraci

Recenzja automatu online Captain Silver online

Książka Captain Silver to piracka przygoda internetowa, którą możesz cieszyć się w najlepszych kasynach online. Stworzony w połączeniu z Studios All41, jest to grę komputerowa i mobilna rozgrywana na 5 rolkach i 10 liniach wypłat, a także wypróbowane i przetestowane funkcje bonusowe. Symbol książki jest dziki, a także ścieżka do bezpłatnych obrotów z specjalnymi rozszerzającymi się symbolami.

Zbieraj książki na obrót na kołach statków i chwyć jackpoty ponad 10 000 razy swój całkowity zakład. Księga Captain Silver to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.40%. Wypłyń na nasze ulubione kasyna mikrogamingowe i splądrować wielkie zwycięstwa dzisiaj.

Jak zagrać w książkę kapitana srebrnego automatu

Żywe melodie morskie rozgrywa się, gdy kołowrotki Księgi Silnego gniazda Kapitana na PCS, Androida, Windows i iOS telefonicznie. Pomaga ustawić scenę, podobnie jak tło drewna, ozdobione beczkami, czaszkami używanymi jako uchwyty na świeca i skrzynię skarbów pod kołowrotkami, wypełnioną złotymi monetami.

Symbole zawierają standardowe emblematyki z karty do gry, a także przedmioty, takie jak pistolet, kompas, piracki statek i wybitny kapitan Silver.

Podobnie jak większość gniazd mikrogamji, jest przeznaczony dla graczy z szerokim zakresem doświadczeń. Bardzo łatwo jest zacząć, z dotknięciem stosu przycisku monet, ujawniając zakres zakładów 0.10 do 25.00 na każdym obrotu. Krąg powyżej tego przycisku wyzwala tryb autoblacji, a 9 kropek u góry otworzy płatnik, w którym zobaczysz, ile jest wart każdego symbolu i jak dodatkowe funkcje mogą pomóc w zwiększeniu bankroll.

Musisz wylądować co najmniej 3 symbole kart lub 2 przykłady obrazu o sąsiednich bębnach z lewej, na dowolnej z 10 zdefiniowanych linii wynagrodzeń, aby wygrać. Kapitan bierze najwyższe faktury i jest wart od 1x do 500x twojego zakładu, w zależności od liczby roli.

Bezpłatne obroty i inna książka o srebrnych automatach kapitana

Książka związana ze skóry, wytłoczoną kołem statków i ozdobioną kotwicami, jest dzika, więc ma możliwość stania jakimkolwiek innym wygranym wygranym. Jest to również symbol rozproszenia, który płaci 2x, 20x i 200x twój zakład, gdy wyląduje w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie.

Zgłaszasz 10 darmowych spinów z 3 lub więcej książek, a przed ich rozpoczęciem otwiera się, a gra wybiera losowy symbol. Ten symbol rozszerzy się na dowolną rolkę, na której ląduje w całej rundzie, pomagając ukończyć kombinacje, a nawet nie musi być na podłączonych rolkach, aby zapłacić nagrodę.

Symbole rozszerzają się po wypłaceniu jakiejkolwiek wygranej, ale tylko wtedy, gdy mogą sformułować wygraną. Więcej książek Wpraw bezpłatne gry, bez ograniczeń, ile razy może się to zdarzyć.

Książka Silver Slot Machine ma również ekscytującą funkcję jackpota. Zbierasz wszystkie symbole książek w mierniku, a im więcej masz, tym bardziej prawdopodobne jest, że ta losowa funkcja uruchomi się. Jest to szybka runda, w której kręcisz koło pirackiego statku i zbierasz dowolny z 4 stałych jackpotów. Mini jest warte 15x zakładu, minimum płaci 50x, a major jest ustawiony na 500 -krotnie stawkę. Przy szczęściu koło zatrzymuje się na pozycji Mega Jackpot, a ty wygrasz ponad 10 000 razy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty z gry książki Silver Slots Captain

Mega Nagroda jest warta 285 000.00 na najwyższych stawkach. Książka Silnego Slotu Captain to gra o wysokiej zmienności i jest długoterminowy procent zwrotu 96.40%.

Nasza książka o srebrnym automacie kapitana

Mechanizm "książki", w którym dzikie i rozproszone książki wywołują darmowe gry z rozszerzającymi się symbolami, nie jest niczym nowym. Ale są to bardzo popularne funkcje, a mikrogamowanie zintegrowało je z przystojnym automatem.

Dodanie bonusowej rundy Jackpot to ekscytujący nowy rozwój, który pomaga książce kapitana srebrnego automatu. Nie zobaczysz tej funkcji bardzo często, chociaż kiedy to zrobi, wygrywa Jackpot.

Dołącz do kapitana w jego najnowszej przygodzie na naszych zalecanych witrynach Microgaming i All41 Studios.

10 najlepszych szczelin mikrogamowych

Jaka jest największa możliwa wygrana z gry książki Captain Silver Slots?

Znajdź mega jackpot z książki Silver Slot Kapitan, a wygrasz nagrodę ponad 10 000 razy swój zakład. To 285 000.00 na maksymalnym stawce 25.00 na spin. W głównej grze można wygrać 5000 razy całkowitego udziału.

Co robi symbol książki w książce Silver Slot Captain?

Stara książka jest dzika, a zatem może stać w dowolnym innym miejscu, jeśli znajduje się we właściwym miejscu, aby ukończyć serii pasujących symboli. Jest to także symbol rozproszenia Księgi Kapitana Silver Slots i płaci w dowolnej miejscach, zanim przyznał 10 darmowych spinów.

Powinienem postawić maksimum w książce Captain Silver Darmowe Gry Online?

Maksymalny możliwy zakład w książce srebrnej maszyny Captain Sild wynosi 25.00 na każdym spinu, który jest stosunkowo niski. Wygrasz największe nagrody na tym poziomie, ale na pewno nie musisz grać z 25.00 i może zmniejszyć stawkę do minimum 0.10 na spin.

Jaki jest powrót do graczy graczy Księgi Kapitan Silver Slots?

Długoterminowy procent zwrotu z książki srebrnego automatu Captain wynosi 96.40%, co jest dokładnie tam, gdzie powinno być w grze o wysokiej zmienności. Jest mało prawdopodobne, aby uzyskać dokładne zwroty w trakcie sesji w grze i możesz skończyć powyżej lub poniżej tego poziomu.

Jakie symbole gniazda są używane w książce Captain Silver Darmowe Gry Online?

Książka Silver Slot Captain to gra o tematyce pirackiej, a na kołowrotkach zobaczysz różne symbole tematyczne, takie jak kompas, statek z czaszkami i żaglami crossbones, a sam kapitan. Pojawiają się również symbole kart, a także cenna książka.

Czy są jakieś gry podobne do książki Silver Slot Captain?

Sloty podobne do Księgi Kapitana Silver to Pirates Mnóstwo Megaways z Red Tiger oraz The Adventures of Dobloon Island przez Microgaming.

Czy książka Silver Slot Captain ma progresywną funkcję jackpota?

Chociaż Księga Captain Silver ma 4 nagrody jackpota, nie są to progresywne jackpoty, które rosną wraz ze wzrostem procentu wszystkich zakładów. Zamiast tego jackpoty mini, mniejsze, główne i mega mają ustalone wartości odpowiednio 15x, 50x, 500x i 10 000x.

Które programiści tworzą książkę Silver Slot Machine?

Gra Książki Silver Slots pochodzi ze studiów All41. Jest opracowany przez tę niezależną firmę w imieniu giganta kasyn online, mikrogaming, a znajdziesz go na najlepszych witrynach z mikrogamingiem i witrynami mobilnymi.

Kiedy wydano książkę kapitana srebrnego?

Książka Silver Slot Captain Slot popłynęła 26 sierpnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Legacy of Dead
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Collector - Diamond Edition
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Moolah Lucky Bells
RTP:
92.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Atlantis Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Grand Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dr.Toonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Curse of the Werewolf Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King’s Crown
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Thunderstruck Wild Lightning
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Red Hot Volcano
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Boy
RTP:
95.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cosa Nostra
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni