Legacy of Dead graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Legacy of Dead Darmowe Gry Online Review

Przeglądaj starożytny egipski grobowiec, gdy kręcisz rolki Dziedzictwa Dead Online Play'n Go. Jest to część serii gier z tego dewelopera tematycznego wokół krainy faraonów, piramid i bogów. Legacy of Dead zawiera 5 bębnów, 10 linii płacowych i wybór popularnych bonusów. Dziki symbol wkracza w razie potrzeby dla innych, a także zabierze Cię do funkcji darmowych spinów z rozszerzającymi się symbolami. Odpieraj funkcję bonusu i można zobaczyć 9 symboli rozszerzających się.

Możesz grać nagrody i potencjalnie wygrać 5000 razy swój całkowity zakład z tej gry o dużej zmienności. Średnie zwroty wynoszą 96.58%.

Jest w pełni kompatybilny z telefonami PC, iOS, Androidem i Windows, z imponującym projektem i funkcjami niezmienionymi na wszystkich platformach.

Jak grać w dziedzictwo martwej maszyny

Podobnie jak inne gniazda o tematyce egipskiej z tej samej serii, grafika są doskonałe, a nawet emblematy kart do gry mają przeróbkę, aby dopasować się do tematu. Anubis pies i ISIS ptak należą do bogów tutaj, wraz z faraonem o świecących oczach i złotym posągu. Symbole znajdują się w ozdobnej złotej ramie w starożytnym grobie.

Spójrz poniżej rolki, gdzie znajdziesz główne elementy sterujące. Są one łatwe w użyciu i klikając karty wartości monety i monety, możesz wybrać poziom zakładu 0.10 do 100.00 dla każdego spinu w najlepszych kasynach online. Istnieje również opcja, aby stawiać się jeszcze mniej poprzez rozliczanie niektórych linii wypłat, ale nigdy nie jest to dobry pomysł, ponieważ wygrane kombinacje lądujące na liniach aktywnych nie liczą się.

Kliknij przycisk Błyskawicy na dole gry, aby przyspieszyć rolki, a zakładka okrągłych strzałek uruchamia automatyczną funkcję spinów. Przycisk "I" otwiera wypłatę, w której widzisz, ile wygrasz z dopasowanych symboli w dowolnej z 10 liniów wypłat. Złota posąg jest najcenniejszym i wypłaca 200x twój zakład, jeśli wyląduje na linii.

Bezpłatne obroty i inne dziedzictwo bonusu martwego automatu

Dziedzictwo martwego szczelin używa złotej komory pogrzebowej jako symbolu dzikiego i rozproszenia. Jako dziki, ma moc zastępowania innych i wypełnienia dodatkowych kombinacji. Jako symbol rozproszenia, wystrzeliwuje rundę bonusową za darmo, gdy widzi się w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach. Płaca także 2x, 20x i 200x twój zakład.

Przed rozpoczęciem 10 darmowych spinów gra wybiera symbol losowo. Rozszerzy się na dowolną rolkę w trakcie rundy i nie będzie musiał być na sąsiednich bębnach, aby przyznać nagrodę.

Podczas gdy szalone i rozwijające się cechy symboli są powszechne w wielu automatach, dziedzictwo umarłych ma specjalną ucztę w sklepie. Jeśli wcielasz się w bezpłatne gry o więcej symboli dzikich/rozproszonych, drugi symbol rozszerza się wraz z pierwszym. Możliwe jest powrót do gier w kółko i rozwinąć wszystkie 9 głównych symboli, co doprowadzi do wielu wypłat w każdym darmowym spinku.

Podobnie jak w przypadku niektórych innych najlepszych gier na automatach Play'n Go, istnieje opcjonalna funkcja hazardu, która podwaja wygrywanie, jeśli zgadniesz o kolorze karty gry, i czterokrotnie je dla prawidłowego wyboru garnituru. Możesz pomnożyć zwycięstwo kilka razy w rundzie hazard.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Dziedzictwo maksymalnych wygranych w martwym miejscu, średnie zwroty i zmienność

Nagrody są ograniczone do 5000 razy w twoim pakiecie lub 500 000.00 przy maksymalnym zakładach. Legacy of Dead to wysoce niestabilna gra, ale ma hojny średni powrót do procentu graczy 96.58%.

Nasza dziedzictwo martwej oceny automatów

To wyjątkowy przykład automatu w starożytnym Egipcie, z najwyższej jakości grafiką i ładnym zwrotem od niektórych konwencjonalnych funkcji. Nie zawsze udaje ci się odzyskać darmowe gry i na pewno nie będzie łatwo zobaczyć wszystkie 9 symboli, ale wszystko jest możliwe.

Uważaj na wysoką zmienność, ponieważ może to prowadzić do kilku przegranych spin. Jeśli podoba ci się emocje związane z wysoce niestabilnymi gierami lub wybierasz poziom zakładów, który może wytrzymać kilka strat, jest to gra, którą bardzo polecamy. Sprawdź to wraz z innymi z tej samej serii od Play’n Go w naszych zalecanych stronach kasynowych.

Jaka jest maksymalna wygrana ze spuścizny martwej maszyny do gniazda?

Możesz wygrać maksymalnie 5000 razy swój całkowity zakład ze spuścizny martwego automatu online. To równa się nagrodę od 500.00 i 500 000.00, w zależności od tego, ile postawiłeś na spin, który wywołuje tę ogromną wypłatę.

Jest dziedzictwem martwego szczeliny w grze o wysokiej zmienności?

Podobnie jak wiele gier, spuścizna martwy ma wysoką zmienność. Można było zobaczyć, jak rolek wiruje przez jakiś czas, zanim wylądowałby zwycięską kombinacją, ale aby to zrekompensować, nagrody mają zwykle wysoką wartość.

Czy dziedzictwo martwego szczeliny ma dobry powrót do procentu graczy?

Przejęte w perspektywie długoterminowej dziedzictwo martwego szczeliny zwraca się 96.58 na każde 100.00 umieszczone w zakładach. To dobry odsetek, ale jest to średnia i możesz znaleźć się w górę lub w dół w trakcie sesji, grając w tę grę.

Czy mogę zagrać w spuściznę martwego gniazda online na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Dziedzictwo martwego automatu działa dobrze na iOS, Android i Windows Mobiles. Niektóre z elementów sterujących jest zmieniane, co ułatwia kciuki i palcom dotarcie do nich na małym ekranie telefonu lub tablecie.

Jakie symbole zawierają w szpach dziedzictwa martwych automatów?

Dziedzictwo martwego automatu ma starożytny egipski motyw i od czasu do czasu wykorzystuje kilka klasycznych elementów. Należą do nich faraon, anubis, ISIS i złoty posąg. Wysokiej jakości grafika nadaje również niższym płatnym symbole kartom egipski.

Jaka jest funkcja rozszerzających się symboli dziedzictwa gry martwych automatów?

Zanim funkcja darmowych spin. Ilekroć ten symbol pojawia się podczas rundy, rozszerzy się, aby wypełnić wszystkie 3 rzędy kołowrotka. Spłaci również za nieokreślone rolki.

Jak mam hazard wygrane tworzą dziedzictwo martwego szczeliny?

Dziedzictwo martwego gniazda ma opcjonalną rundę hazardu. Dzieje się na nowym ekranie, na którym widzisz kartę gry. Twoim zadaniem jest odgadnięcie koloru karty, aby podwoić wygraną lub garnitur, aby ją czterokrotnie. Jeśli wykonasz prawidłowy wybór, możesz powtórzyć hazard, ale zły wybór traci wszystko.

Jest dziedzictwem martwego automatu serii?

Istnieje kilka gier w tej samej serii, co Legacy of Dead Slot. Wszystkie mają podobne symbole i grafikę, ale każdy z własnymi unikalnymi funkcjami. Jeśli lubisz starożytny egipski temat, koniecznie zagraj w książce Dead and Doom of Egypt Slots From Play’n Go.

Dlaczego dziedzictwo martwej gry online jest popularną grą?

To niezwykle udana gra. To częściowo do tematu, a częściowo do popularnych funkcji, takich jak dzikie podstawienia i wolne spiny z rozszerzającymi się symbolami. Szansa na odblokowanie większej liczby rozszerzeń symboli jest kolejną atrakcją dziedzictwa martwego automatu.

Kiedy wydano dziedzictwo martwego miejsca online?

Play Go uruchomił grę spuścizny martwych automatów w najlepszych kasynach online 1 stycznia 2020 r.

Powiązani partnerzy kasyna

The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Giovanni's Gems
RTP:
94.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arising Phoenix
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mad Scientist
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joyful Joker Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Book of Fallen
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Merry Xmas
RTP:
95.79%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gladiator - Road to Rome
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni