Mega Boy graj online za darmo

Oprogramowanie:
/images/auto/o/26380/c6e3b7bc96.png
RTP:
95.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Komiksy, owoce, bary i dzwonki

Mega Boy Darmowe Gry Online Recenzja

Isoftbet, londyński dostawca gier za tę wspaniałą ofertę automatów, nie poszedł za ich konkurentami, pozostawiając oryginalne tworzenie automatów za markowe automaty. Zamiast tego Isoftbet zabezpieczył upragnione oferty brandingowe, a jednocześnie nie zapominając o wartości w oryginalnych koncepcjach. To poświęcenie się przyjęcia oryginalnych szczelin objawia się w ich wydaniu 2016 Mega Boy Gra w automatach online.

W dzisiejszych czasach główne wydania automatów wydają się zawsze zawierać najlepszą markę lub urzekającą motyw, ale rzadko wydają najbardziej elitarne dostawców wydają zupełnie nową i unikalną grę na automatach bez specjalnego tytułu lub połączenia, tak jak w tłumach podczas niemowlęctwa branżowego w branży. Na długo przed dostawcami tego automatów, którzy znalazły się wśród elitarnych dostawców oprogramowania kasynowego online, wydania gier na automatach zawierały oryginalne tematy, takie jak Pustynny skarb lub Życie na plaży Ale teraz większość automatów wydanych w dzisiejszych czasach zawiera telewizję i filmy takie jak marki filmowe Liga Sprawiedliwych lub Planeta małp.

Szef sprzedaży Isoftbet, Luci Apostolou, wyraził satysfakcję z oryginalnego miejsca koncepcyjnego i z dumą kontynuował oryginalną tradycję koncepcyjną automatu:

"Oryginalna kolekcja treści ISOFTBET stale rośnie i poprawia Mega Boy jest prawdziwym świadectwem innowacji i wiedzy naszego wewnętrznego zespołu programistów."

O mega boy online gra online

Isoftbet, zespół, który przyniósł ci tytuły, takie jak Rambo oraz Beverly Hills 90210, Złożył naprawdę spektakularną ofertę automatu, gdy rozszerzają swoje partnerstwa na niektórych z największych operatorów kasyn na planecie. Wydanie automatu otrzymało dużo prasy ze względu na datę premiery, co jest ściśle z ogłoszeniem partnerstw z Paddy Power, najważniejszym bukmacherem Irlandii i Leo Vegas, cenionym operatorem hazardu szwedzkiego - który pojawił.

Ta gwiezdna, oryginalna koncepcja automatów była pierwszą dużą wersją dostawcy od czasu zapewnienia ogromnych partnerstw. Oznacza to, że było to na pierwszym planie wielu rozmów i otynkowane na różnych kasynach izoftbetowych. Jego sukces nadal zależy od poświęcenia zespołu programistów Isoftbet na tworzenie urzekającego 3 rolki, 25 gniazda Payline z naprawdę oryginalnej koncepcji.

Funkcje, specjały i symbole

Pomimo 16 -bitowego motywu gier wideo, który napędza estetykę gry - wygląda jak stary Mario Bros. Gra Nintendo - nowoczesna oferta zawiera wszystkie najnowocześniejsze funkcje. Zgodnie ze starym motywem retro symbole zawierają tradycyjne symbole kart, wiśnie, gwiazdy i dzwonki. Istnieją dwa unikalne tryby, na które należy mieć oko, gdy w środkowym rzędzie pojawia się jeden z dwóch znaków specjalnych. Oba tryby oferują ulepszenia, takie jak rozszerzające się dziczy, mnożniki i dzikie transformacje. Istnieje również regularne dzikie, aby jeszcze bardziej zwiększyć wygrane.

Oddanie Isoftbet na kontynuację oryginalnej tradycji koncepcji automatów jej poprzedników zaowocowało nowoczesnym wydaniem gry w automatach, które z powrotem przywróci dni gry wideo z Mario, Luigi i całą Nintendo Gang.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca
24K Dragon
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Olympia
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds!
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hellcatraz
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Weekend In Vegas
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Faerie Spells
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Glorious Empire
RTP:
96.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Io
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mermaid's Pearl
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rook's Revenge
RTP:
94.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki