Buffalo Grand Slot Review graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dziki zachód, indiański

Recenzja Buffalo Grand Slot

Podobnie jak reszta serii Buffalo Slot, ma motyw dzikiej przyrody w Ameryce Północnej. Czaszki mają na nich łoś, wilki, orły i lynx, a także symbole karty gry niższej wartości. Wszystko leży na atmosferycznym tle zachodniej pustyni.

Buffalo płaci najważniejsze nagrody, a także działa jak inne w razie potrzeby do wypełnienia kombinacji. Możesz także uruchomić między 8 a 20 wolnymi obrotami rolki, podczas których nagrody można pomnożyć wartość. Jednak największe wypłaty pochodzą z koła bonusowego. Zakręć, a jeśli koło wyląduje we właściwym miejscu, wygrywasz nagrodę Jackpot.

Bufalo Grand to miejsce lądowe, w którym nie można grać online, ale możesz spojrzeć na to, gdzie sprawdzamy setki prawdziwych miejsc pieniężnych od dziesiątek producentów.

Konfiguracja i gra dla Buffalo Grand Slot

Podobnie jak reszta zasięgu z tej serii, w tym Buffalo Gold, Buffalo Grand jest zaprojektowany tak, aby spodobać się niedoświadczonym graczom i bardzo doświadczonym graczom. Robi to dzięki szerokiej gamie BET, łatwej operacji i wystarczającej liczbie funkcji, aby wszyscy są rozrywani.

Możesz stawić się zaledwie 0.40 punktów na spin lub nawet 40 punktów, wygrywając w momencie dopasowania symboli, ląduje na dowolny z 1024 sposobów. Łatwo jest zmienić stawki i łatwo aktywować inne elementy sterujące, takie jak funkcja automatycznej spinów. Paytable ma informacje na temat tego, ile wygrywacie z każdego symbolu, a także szczegóły dotyczące dodatkowych funkcji, w tym specjalnego koła bonusowego.

Buffalo Grand Glot Free Spins amp; Jackpots

Złota moneta nie pasuje do motywu dzikiej fauny. Trzy, 4 lub 5 monet, w dowolnych miejscach, odpowiednio wyzwalają 8, 15 lub 20 wolnych spinów. Jeśli Buffalo zastępuje jakikolwiek inny symbol w tej rundzie i uzupełnia kombinację, wartość podstawowa wygranej jest mnożona przez 2x lub 3x. Wiele Buffalo Wilds dodaje się razem, aby uzyskać ogromne wygrane.

Wszelkie 3 bonusowe symbole dają ci obrót na kierownicy fortuny. To koło drewna, które pasuje do ogólnego zachodniego motywu, ma 16 sekcji. Wygrywasz jakąkolwiek nagrodę w sekcji, która zatrzymuje się na wskaźniku. Potencjalne nagrody obejmują mnożniki wygranych, wejście do rundy darmowych spinów lub dowolne z 5 progresywnych jackpotów. Grand Jackpot jest największy i daje Buffalo Grand z Arystokratów online, jego nazwa.

Ponieważ te jackpoty są lokalne dla każdego kasyna, nie rosną do ogromnych ilości. Gniazda online mogą być połączone na całym świecie i często okazuje się, że płacą znacznie większe progresywne nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Zmienność Buffalo Grand Glot Machine

Kasyna lądowe rzadko reklamują powrót do procentu graczy lub zmienność swoich gier. Gry online i mobilne, takie jak te znane graczom w najlepszych automatach online, są o wiele bardziej otwarte na temat tych ważnych szczegółów. Z naszego doświadczenia wynika, że Buffalo Grand jest grą o średnim głosie, a powroty wynoszą około 90-94%, ale może to zmienić się w każdej sesji.

Maksymalne wypłaty pochodzą z lądowania dzikich symboli Buffalo podczas bezpłatnych spin.

Buffalo Grand Verdict i wersja online

Buffalo Grand oferuje kilka ważnych różnic w stosunku do reszty zasięgu, takich jak automat do gniazda Buffalo Stampede. Najważniejsza cecha jest kołem bonusowym. Kiedy to jest wyzwalane.

Niestety, podobnie jak większość serii, znajduje się tylko w fizycznych miejscach kasynowych. Dobra wiadomość jest taka, że oryginalny automat Buffalo z Arystocrat działa na komputerach PCS, iOS i Android Mobiles, a znajdziesz go w niektórych z naszych najlepszych kasyn online, ale może nie być dostępny jako prawdziwy automat pieniężny.

Buffalo to 5-rela z 40 liniami wypłat. Możesz grać w stawkach między 0.40 i 125.00, wygrywając długoterminową średnią 94.85% z powrotem w wygranych. Jest to gra średniej i wysokiej wariancji, w której bonusowe funkcje obejmują dzikie substancje i cenną rundę bonusowych darmowych spinów.

Powiązani partnerzy kasyna

Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vegas Night Life
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Banana Drop
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bamboo
RTP:
96.13%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Mega Fortune Dreams
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Jumbo Joker
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
White Orchid
RTP:
93.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Giant
RTP:
94.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Treasures of Troy
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Captain Cash
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Free Spins
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni