Curse of the Werewolf Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Halloween, horror

Klątwa Megaways Online MEGAWAYS Recenzja

Klątwa megawysów wilkołaków jest zdecydowanie niezwykłym miejscem, nie tylko ze względu na jego motyw wilkołaka, ale także z powodu faktu, że pomija niektóre popularne funkcje zwykle występujące w automatach megaways.

Na przykład, zamiast maksymalnych sposobów megawaysów, gdy kołowrotki są maksymalne, oferuje 64 do 46 656 sposobów wygrania. I zamiast kaskadowych symboli, jest wypełniony modyfikatorami spinu i tajemniczymi symbolami, aby zapewnić ogromne wypłaty. Nie brakuje darmowych obrotów i gwarantowanych zwycięstw, to na pewno, a pragmatyczna gra dodała opcję kupna premii, która może zabrać cię szybciej.

Pytanie brzmi: czy będziesz w stanie pozostać na miejscu, gdy zobaczysz wilkołaki wyły na Księżycu? Czy uda ci się pozostać niezniszczonym przez motyw, symbole i dźwięki wystarczająco długo, aby dostać się do maksymalnej wypłaty 40 000 razy palika? Śmiem cię!

Jak grać w klątwę megawysów internetowych

Aby grać w klątwach megawysów wilkołakowych, możesz użyć dowolnego komputera stacjonarnego i mobilnego, które masz ze sobą. Ze względu na format HTML5 gra gra idealnie na dowolnym systemie Windows, Android i iOS, czy to laptop, tablet, czy smartfon z najlepszymi kasynami mobilnymi. Pragmatyczna gra zapewniła, że będziesz mógł ją grać, kiedy tylko chcesz.

Gdy go ładujesz, zobaczysz cień wilkołaka, który krąży przez kołowrotki. Następnie widzisz symbole na rolkach, które możesz spotkać indywidualnie, jeśli naciśnij przycisk "I". Wejdziesz do wypłaty, gdzie zobaczysz, że wilkołak na czerwonym tle jest najwyższym opłacalnym symbolem, co daje 10x stawka dla kombinacji 6-z. Podąża za nim facet, dziewczyna, wąsy i inny facet z zielonym kapeluszem, dając ci 5x, 2.5x, 2x i 1.Odpowiednio 5x. Royals od A do 10 to niskie płatne, co daje od 1x do 0.5x Pakiet najlepszej kombinacji.

Po lewej stronie przycisku "I" zobaczysz ikonę trzech barów, w której znajdują się ustawienia, a pod nią przycisk głośnika, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięki hodowli włosów. Po prawej, przy przycisku, zobaczysz pole konfiguracji zakładu, przyciski spinu i autospiny. Maksymalny zakład, który możesz umieścić, to 100 punktów, a minimum 0.10.

Klątwa Funkcje megawysów wilkołakowych i darmowe spiny

Jak zobaczysz z tej klątwy recenzji megaways wilkołakowych, to miejsce jest pełne akcji. Podczas gry podstawowej zobaczysz dziko z zarysowaniem wilkołaka poniżej, który pojawia się na wszystkich rolkach, ale pierwszym i zastępuje wszystkie oprócz specjalnych symboli, o których dowiesz się wkrótce.

Jednym specjalnym symbolem jest wilkołak wycie na księżyc, a to jest tajemnicza symbol, który może pojawić się w dowolnym rozmiarze na dowolnym kołowrotku. Kiedy wylądują tajemnicze symbole, przekształcają się w ten sam symbol płacący.

W międzyczasie, przy każdym spinu w grze podstawowej w najlepszych miejscach online, możesz zobaczyć super spin lub gwarantowane modyfikatory wirowania wygranych. Dawne nagrody układają wysoko płatne symbole, a druga wielka wygrana na wiele sposobów.

Wilkołak wycie na Księżycu ze złotym bonusem napisanym pod nim, to kolejny dodatkowy symbol, który wyzwala 8, 10, 12 lub 15 darmowych spin. Wolne spiny są postępowe i zależą od atakującego symbolu wilkołaka. To jest symbol z wilkołakiem na złotym tle i zastępuje ten na czerwonym tle. Kiedy pojawia się złoto, usuwa od 1 do 5 żyć z jednego z symboli o wysokiej wartości. Kiedy tracą całe życie, te symbole o wysokiej wartości są zastępowane czerwoną i otrzymujesz 1 więcej darmowego spinu. Jeśli wylądujesz 2 lub więcej symboli bonusowych, wcalenia bezpłatne obroty. Możesz uzyskać 2, 3, 4, 5 lub 10 więcej darmowych spinów odpowiednio dla 2, 3, 4, 5 lub 6. Aby uzyskać dodatkowy zakład, możesz od razu dostać się do bezpłatnych spins.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Klątwa Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Jak wprowadzono, Curse of the Whetelf Megaways to wysoce niestabilne miejsce, w rankingu 5 na 5 na skali zmienności Pragmatic Play. Dodaj do tego wspaniałe 96.50% RTP, a będziesz go zgromadzić.

W rzeczywistości ten automat może dostarczyć wypłaty ponad 40 000 razy. Biorąc pod uwagę, że maksimum, jaki możesz postawić, to 100 punktów, oznacza to, że to miejsce może dostarczyć 4 miliony kredytów, gdy najmniej się tego spodziewasz!

Klątwa werdyktu megawysii wilkołaków i podobnych automatów

Nawet bez regularnych funkcji Megaways, podobnie jak pragmatyczna gra używana w wielkich megawaysie nosorożca, możemy bezpiecznie powiedzieć, że przekleństwo megawysów wilkołakowych jest jednym bardzo wciągającym miejscem, który może sprawić, że będziesz multimilionerem w ułamku sekundy. Dzięki ogromnej 40 000 razy potencjał wypłaty stolików daje 4 miliony powodów, dla których trzeba to wypróbować. Bez dalszych ceregieli, jeśli masz ochotę na kilka wielkich wygranych, po prostu dołącz do dowolnego z naszych zalecanych kasyna online, zdobądź klątwę premii Megaways Wadwolf i wypróbuj grę. Nie pożałujesz!

Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reef Raider
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nyjah Huston Skate For Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beetle Mania Deluxe
RTP:
94.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Dog House Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beauty and the Beast
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker Freeze
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel Outlaws
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mr. Toxicus
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Gagnant
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni