Multiplier Odyssey graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Kosmici, science fiction, akcja/przygoda

Mnożnik Odyssey Online Recenzja

Gdzieś wśród gwiazd, trzech ludzi i kosmitów makijażu załogi statku kosmicznego. Szczegółowe obrazy w stylu kreskówek sprawiają, że multiplant Odyssey Darmowe Gry Online wygląda jak gra konsolowa, taka jak Halo lub Gears of War. Oprócz symboli postaci zobaczysz garnitury karty z przeróbką science fiction i emblematem "W", który może działać jak inne symbole, aby ukończyć wygrane na 5 rolkach i 15 liniach.

Uważaj na lądowanie monety trójkątne w tym samym czasie, co symbol zbierania w grach podstawowych. Multiplier Odyssey Darmowe Gry Online ma również bezpłatną rundę gier. Mnożniki mogą osiągnąć 100x w tej funkcji.

Symbol Siatka znajduje się nad sterowaniem lotem statku kosmicznego na tle gwiazd. Wygląd, rozgrywka, funkcje i opcje zakładów są takie same na komputerach komputerowych, iOS, Android i Windows Mobils w najlepszych miejscach online.

Jak grać w mnożnikowy gniazdo Odyssey

Standardowe elementy sterowania gier relaksu, dzięki czemu mnożnik gier odyssey jest łatwa do skonfigurowania i grania. Zakres zakładów jest nieco niski, z minimalnym i maksymalnym stawkami 0.10 i 20.00 na spin, ale to pozwala na potencjalny mnożnik 50 000 razy Twój zakład.

Wybierasz poziom zakładu za pomocą małego stosu monet i innych przycisków sterowania aktywują tryb szybkiego spinu, automatyczne obroty i otwieraj płatnik. Wymienia to, ile razy twój zakład wygrasz, dopasowując 3 lub więcej tego samego symbolu w linii od lewej. Najlepszy płatnik jest wart do 50x, a Wild płaci 100x.

Bezpłatne obroty i inne funkcje mnożącego gniazda odyssey

Trójkątne symbole monet na bębnach 1–4 posiadają wartość nagrody, a jeśli zobaczysz symbol zbierania na Reule 5, wszelkie monety w tym samym czasie zapłacą. Czasami symbol zbierania wyświetli na nim mnożnik 3x, a to potroi zwycięstwo od jakichkolwiek monet.

Wyląduj symbol rozproszenia statku kosmicznego w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach, aby wywołać wolne spiny, w których masz odpowiednio 7, 8 lub 9. Darmowe gry zaczynają się i tracisz życie na każdym nieokreślonym obrotu. W tej rundzie znajduje się 11 symboli mnożników, a one zostają usunięte pojedynczo na wygranych. Jeśli uda ci się odblokować 10 mnożników, super mnożnik 100x staje się aktywny i możesz obrócić rolki do następnej wygranej.

Symbole specjalne pojawiają się podczas bezpłatnych gier, dodając mnożniki, przyznając dodatkowe życie lub usuwanie najniższego mnożnika.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Kup bonus

Mnożnik maksymalne wygrane, zmienność i powrót do procentowych graczy

Chociaż potencjalny 50 000 razy na mnożnik stawki jest imponujący, ponieważ maksymalny zakład wynosi tylko 20.00 na spin, najwięcej, które możesz wygrać, gdy grasz w mnożnik gry odyssey, wynosi 1 000 000.00. To trochę mniej niż niektóre inne miejsca na wysoką zmienność, takie jak ten. Średni powrót do procentowego procentowy 96.5% jest podobne do innych gier o wysokiej wariancji.

Nasz mnożnik wyrok odyssey automat

Każdy, kto lubi gry konsolowe i filmy science fiction, spodoba się futurystyczne otoczenie mnożnej gry Odyssey Slots. Ale ekscytujące funkcje powinny spodobać się każdemu, a nie tylko fanom stylu. Funkcja kolekcji monety w grach podstawowych może być dość satysfakcjonująca, szczególnie jeśli masz wiele monety, a symbol zbierania to wersja multiplora 3x.

Jest w rundzie wolnych obrotów, z rosnącymi mnożnikami i gwarantowanymi zwycięstwami, że najprawdopodobniej trafisz na gwiezdne wysokości. Super mnożnik 100x może być poza zasięgiem dla wielu, ale jeśli tam dotrzesz, a odpowiednie symbole są na miejscu, składa się z ogromnej wygranej.

Sięgnij po gwiazdy i zagraj w multiplant Odyssey Slot Machine w najlepszych kasynach gier relaksowych. Znaleźliśmy najlepsze kasyna online, z najlepszymi ofertami bonusowymi i zawierają je tutaj pod adresem.

In Bloom
RTP:
94.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - God of Storms
RTP:
96.14%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Amazing Link Apollo
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bushi Sushi
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel Desire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Armadillo Artie
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spin-Vention
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Kingdom - Eyes of Fire
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde and the Doom of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Queen of Alexandria
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni