Lucky Clucks graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
450 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, kreskówki

Lucky Clucks Darmowe Gry Online Recenzja

Slot Lucky Cluscs to zabawna gra w stylu kreskówek w stodole, w której kurczaki składały cenne jajka o wartości do 3000 razy na twoich zakładach na najwyższych miejscach online. To gra stacjonarna i mobilna z Crazy Tooth Studios i mikrogaming o wysokim poziomie zmienności i średnich zwrotów 96.19%.

Szalone kurczaki z kreskówek i uszy kukurydzy pomagają budować mnożniki i mogą przedłużyć kołowrotki o dodatkowe dzikie. Istnieje również bezpłatna funkcja bonusu spins.

Jak grać w slocie online Lucky Clucks

Jeśli lubisz kreskówki, pokochasz animowane postacie przedstawione na szpule Lucky Clucks. Szalone krowy, głupie owce i błękitowe ptaki pojawiają się na siatce symbolicznej 3-4-4-4-3, w ścianach tradycyjnej czerwonej stodoły. Pojawiają się również kolorowe symbole karty gry i szczęśliwe podkowy, wraz z gwiazdowym symbolem, który może działać jak inni, aby ukończyć lub poprawić zwycięstwa, oraz bonusowy symbol, który wywołuje wolne obroty.

Jest ożywiona ścieżka dźwiękowa pasująca do stylu kreskówek, a wszystkie wygląd, dźwięki i funkcje są takie same w wersjach komputerowych, iOS, Android i Windows, dzięki czemu możesz grać bez kompromisu na dowolnym urządzeniu.

Lucky Clucks używa, jaki termin mikrogamowy "sąsiedni płacze", w którym wygrywasz z 3, 4 lub 5 przykładami tego samego symbolu na podłączonych rolkach z lewych lub prawej strony, a istnieje 576 różnych sposobów, aby je ustalić. Możesz grać między 0.15 i 15.00 na spin i wybierz zakłady za pomocą dotknięcia symbolu chipów pokerowych na elementach sterujących.

Ten sam panel trzyma przycisk okrągłe strzałki, który rozpoczyna wirujące rolki automatycznie, a podwójne strzałki, które je przyspieszają. Przycisk 3 linii otwiera wypłatę, która wymienia, ile jest warta każdego symbolu i jak genialne funkcje bonusowe, takie jak rozszerzające się bębny, działają. Wygrywasz do 0.73x Twój całkowity zakład z symboli zwierząt na wszystkich 5 rolkach.

Regulacja gier kasynowych online różni się w zależności od prowincji w Kanadzie. Czy możesz grać w szczeliny, zależy od zasad prowincji, w której się znajdujesz. W niektórych przypadkach jedynym sposobem, w jaki możesz legalnie grać w kasynie online, jest dostęp do witryn offshore i tam granie. Opracowaliśmy listę najlepszych kanadyjskich kasyn online dostępnych w każdej prowincji, abyś mógł znaleźć najlepszą stronę dla Ciebie.

Przepisy w Kanadzie powoli się zmieniają i wkrótce będziemy mieli kasyna online w Ontario. Oznacza to, że gracze z Ontario wkrótce będą mogli legalnie grać w automatach, takich jak Lucky Clucks w granicach swojej prowincji.

Bezpłatne obroty i inne Funkcje premiowe Lucky Clucks

Kurczaki mogą pojawić się nad grą, a matka kura zawsze siedzi na swoim gnieździe na szczycie środkowego kołowrotka. Ilekroć symbole kurczaków lądują na rolkach, przyczyniają się do dużej funkcji gromadzenia się, w której kurczaki składają jaja powyżej, i dodają mnożniki, dzikie symbole lub przyznają nagrodę matki panieńskiej.

Mnożniki mogą pochodzić od 2x - 5x, a maksymalnie 3 dzikie dziki mogą utworzyć nad kołowrotkiem. Symbole kukurydzy budują nagrodę matki, a cała duża funkcja gromadzenia się wypłaca, gdy pojawia się dziki symbol. Dodatkowe dziczy pomagają ukończyć zwycięstwa, a mnożniki mają zastosowanie do nagrody matki panienkowej lub jakiejkolwiek zwykłej wygranej z spinu.

Szeckcieg Slot Maszyna ma również samodzielną funkcję bonusowych darmowych spin. W zależności od liczby rozproszeń otrzymasz 5, 7 lub 9 gier bonusowych, a podczas nich przynajmniej 1 kurczak będzie miał w każdym obrotu, aby rozszerzyć rolki. Wilds pozostają również aktywne dla kilku darmowych gier, ponieważ przesuwają jeden rząd na każdym obrotu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ułożone dziczy
  • Zmieniające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Lucky CLUCKS SLOT MASZYN MAKSYMOWYCH WIN, Średni zwroty i zmienność

Z wystarczająco dużym mnożnikiem nagroda Mother Hen może osiągnąć 3000 razy swój całkowity zakład lub 45 000.00 na najwyższym stawce 15.00. To jest dość niskie, a mikrogamowanie wyraźnie chce przyciągnąć zwykłych graczy do tej gry, a nie doświadczeni gracze szukający ogromnych zwycięstw.

Jest to gniazdo o wysokiej zmienności, więc ma tendencję do płacenia rzadziej niż gry niższej wariancji, chociaż wartości nagród mogą być wysokim wskaźnikiem stawki w celu zrekompensowania. Istnieje długoterminowy procent zwrotu 96.19%, który jest również na niskim poziomie dla wysoce lotnego szczeka.

Nasza ocena automatów online Lucky Cllucks

Styl kreskówki i często zabawne animacje zapewniają, że szczelinka Lucky Clucks jest świetną zabawą do zabawy na komputerach stacjonarnych i mobilnych. Rozszerzające się szpilki, mnożniki i jackpoty matki to niezwykłe funkcje i być może sprzeczne z niskimi opcjami, które są skierowane do mniej doświadczonych graczy.

Ale jeśli nie masz nic przeciwko graniu przez 15.00 lub mniej, a 45 000.00 Maksimum nie stanowi problemu, to jest to niezwykle przyjemne miejsce z dużą ilością zabawnej rozgrywki i funkcji. Crack Otwórz maszynę do gniazda Lucky Clucks w najlepszych kasynach online i pamiętaj, aby zdobyć ich oferty bonusowe powitalne po dołączeniu.

Mikrogaming Games

Jaka jest funkcja Mother Hen z maszyny do gniazda Lucky CLUCKS?

Kura siedzi na szczycie środkowego kołowrotka szczelin. Kurczaki mogą pojawić się nad innymi rolkami i dodają mnożniki do wartości jackpota pod mającą matkę. Duża funkcja nagromadzenia może przyznać jej nagrodę, która może osiągnąć 3000 razy Twój zakład.

Czy gniazdo Lucky Cluscs online mają bezpłatne obroty?

Dowolne 3, 4 lub 5 bonusowych symboli rozproszenia będą wywoływać odpowiednio 5, 7 lub 9 darmowych spinów. Przynajmniej jeden kurczak pojawia się w każdej grze, aby dodać mnożniki lub rozszerzyć rolki o dzikie symbole. Wilds rozwijał jeden rząd w każdej darmowej grze.

Jaki jest minimalny zakład na szczelinie Lucky CLUCKS?

Minimalny udział w każdym obrotu Lucky Clucks online jest 0.15 i możesz to podnieść do maksymalnie 15.00, z kilkoma poziomami pomiędzy. To dość ograniczona oferta zakładów, która może nie pasować do graczy wyższych stawek.

Ile linii płac ma gniazdo Lucky CLUCKS?

Zamiast stałych linii wypłat, gniazdo Lucky CLUCKS używa sąsiedniego mechanizmu Pays, w którym wygrywasz z 3 lub więcej dopasowanego symbolu na dowolnych 3 podłączonych rolkach. Istnieje 576 różnych sposobów, aby je wygrać.

Jaki jest RTP szczeliny online?

RTP (powrót do graczy) Procent automatu Lucky CLUCKS wynosi 96.19%. W perspektywie długoterminowej, na każde 100.00 umieszczone w zakładach, zwraca się 96.19, ale będzie się to różnić w krótszym okresie i jest mało prawdopodobne.

Czy mogę zagrać na automatach Lucky CLUCKS na telefonie komórkowym?

Możesz cieszyć się gniazdem Lucky CLUCKS na iPhonie, iPadzie, Androidzie lub urządzeniu zasilanym w systemie Windows w naszych zalecanych kasynach mobilnych. Niektóre elementy sterujące są przenoszone dla łatwości użytkowania, ale to jest to samo, co gra na komputery stacjonarne.

Jakie symbole zawierają w gnieździe Lucky Cllucks?

Gniazdo Lucky CLUCKS ma motyw Farmyard i styl kreskówki. Zobaczysz krowy, owce i różne kurczaki na kołowrotkach, wraz z podkami, symbole kart, dziki i ikony rozproszenia bonusowego.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Lucky Cllucks?

W popularnych grach jest więcej zwierząt hodowlanych z kreskówek, takich jak Great Chicken Escape z pragmatycznej zabawy i Piggy Bank Farm od Play'n Go. Możesz cieszyć się nimi i więcej w naszych zalecanych kasynach.

, Który tworzy maszynę do gniazda Lucky Cluscs?

Gniazdo Lucky CLUCKS pochodzi z mikrogamingu i szalonych studiów. To udane partnerstwo, w którym wydano gry takie jak Queen of the Crystal Rays, Banana Drop, 3 Devils Pinball i niesamowita balonowa maszyna.

, Kiedy wydano gniazdo online Clucks online?

Microgaming uruchomił gniazdo Lucky CLUCKS w naszych zatwierdzonych witrynach komputerowych i mobilnych w kasynie 4 listopada 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Captain Cash
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Hot Chilli Pot
RTP:
92.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Feline Fury
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jaguar SuperWays
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Under the Bed
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Border
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Panda
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gladiator - Road to Rome
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
300 Shields
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pizza Prize
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni