Book of Ra Deluxe graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
50 165 USD.00
Motyw:
Akcja/przygoda, starożytny Egipt

Recenzja automatu online RA Deluxe

Sloty tematyczne wokół starożytnego Egiptu są niezwykle popularne i nie stają się znacznie większe niż książka RA Deluxe z Novomatic. Jest to część serii gier tematycznych wokół znanego odkrywcy i jego przygody wśród piramid i grobowców Egiptu.

Jest to 5-linowa, 10-liniowa gra, która zawiera takie funkcje, jak darmowe spiny z mnożnikami i rozszerzającymi się symbolami, substytucjami dzikiego symbolu i opcja wygrania hazardu. Przy szczęściu możesz wygrać maksymalnie 10 035x swój zakład. Księga RA Deluxe to mobilny gniazdo z dużą zmiennością i zwrotami 95.1%.

Jak odtwarzać maszynę do gniazda książki RA Deluxe

Motyw egipski przebiega bezpośrednio przez książkę RA Deluxe, w tym hieroglificzne tło i dzielniki kołowrotków w paski. Scarab Beetles, złoty sarkofag i odkrywca typu Indiana Jones wypłacają wyższe nagrody. Funkcja emblematów kart do gry, ale nawet oni mają dla nich egipski styl, a większość symboli wygląda na oświetlone spodem, co jest sprytnym akcentem, który dodaje dramatu do widoku.

Jest kompatybilny z telefonami komórkowymi Android, iOS i Windows w najlepszych kasynach online, dzięki czemu możesz cieszyć się grą przygód bez konieczności przebywania na komputerze stacjonarnym. Elementy sterujące są przyjazne dla użytkownika i dostosowujesz zakład na linię za pomocą prostych plus i minus z 0 od 0.10 na spin do maksymalnie 50.00. Możesz nawet wybrać liczbę linii do gry, ale zawsze jest mądrze, aby je wszystkie, abyś nie przegapił żadnych wygranych.

Pamiętaj, aby przeczytać wypłatę przed graniem, ponieważ wyjaśnia to funkcje bonusowe, jednocześnie wymieniając, jak bardzo każdy symbol wypłaca się, gdy wylądujesz wystarczająco samego rodzaju na linii od lewej. Eksplorator jest wart od 1x do 500x twojego zakładu, w zależności od tego, ile kołowrotków ląduje.

Bezpłatne obroty i inne funkcje premii RA Deluxe

Magiczny symbol książki ma tutaj podwójne obowiązki. To dziki symbol, więc ma moc działania jak każde inne i kompletne wygrane, jeśli wyląduje we właściwym miejscu. Jest to także symbol rozproszenia maszyny do gry w książkę RA Deluxe, przyznając 10 darmowych spin.

Przed rozpoczęciem bezpłatnych spinów oprogramowanie do gry wybiera losowy symbol, który rozszerzy się na szpule, jeśli może utworzyć kombinację nagradzaną nagrodą. Rozszerzenie nastąpi po wypłaceniu wszelkich nagród z spinu i wystąpią tylko wtedy, gdy wybrany symbol może wygrać. Nie musi być na sąsiednich rolkach, więc łatwo jest zbierać wypłaty w ten sposób. Dostajesz jeszcze 10 obrotów, jeśli książka pojawi się w co najmniej 3 miejscach w dowolnej darmowej grze.

Podobnie jak większość gniazd nowomatycznych, Księga RA daje opcję zbierania lub wygranych hazardów. Kliknij przycisk Gamble, a zobaczysz, jak skazana na grę gier ozdobiona okiem RA. Twoim zadaniem jest zdecydowanie, czy będzie to z czerwonego czy czarnego garnituru, a ty podwójnie wygrasz, jeśli dobrze to zrobisz. Następnie możesz odebrać nagrodę lub ponownie hazard, potencjalnie budując maksymalną wygraną na 5000 razy na swoim zakładach. Oczywiście niewłaściwy wybór traci działkę, więc starannie stąpaj!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Książka RA Deluxe Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Maksymalna możliwa wygrana 10 035x stanowi 50 165.00 Jeśli grasz na najwyższym stawce. Średni powrót do odsetka graczy jest nieco niski, przy 95.1%, a książka RA Deluxe to gra o wysokiej zmienności.

Nasza książka RA Deluxe Werdykt

Seria automatów z książki RA to chyba najpopularniejsze gry w całym gamie novomatycznym. Jest trochę staromodny w porównaniu z niektórymi z wielu rund automatów z zaawansowaną grafiką, które pojawiły się w ostatnich latach, ale z pewnością jest to gra z dużą ilością uroku.

Używa klasycznego mechanizmu "książki", w którym ten sam symbol to dziki i rozproszony, a losowy symbol rozszerza się podczas darmowych gier. Jest to popularny system i może prowadzić do wygrania po wygranej w trakcie bonusowej rundy. Przy odrobinie szczęści! Wypróbuj to dla siebie i zagraj w książce RA Deluxe Slot na najwyższych miejscach online, które tutaj przedstawione są.

Gdzie mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w książkę RA Deluxe Slot?

Śledź nasze przewodniki do najlepszych witryn kasyn online, które niosą książkę RA Deluxe Slot. Te kasyna witają Cię z najlepszymi bonusami i zawierają szeroki wybór gier, stół i karciane. Podobnie jak wszystkie nasze zalecane strony, każda z nich jest w pełni licencjonowana i certyfikowana jako uczciwa i niezawodna.

Jak działa funkcja hazardu książki RA Deluxe?

Możesz podwoić się w kółko. Kliknij kartę Gamble po zwycięskim obrotu, a zobaczysz kartę do gry w dół, z czerwonymi i czarnymi przyciskami po obu stronach. Zgadnij, jaki kolor będzie kombinezon, a jeśli masz rację, początkowa wygrana jest podwójna. Niewłaściwy wybór traci nagrodę wyzwalającą.

Jak lotny jest książka RA Deluxe Darmowe Gry Online?

Księga RA Deluxe to gra o wysokiej zmienności, więc nie jest niczym niezwykłym mieć kilka spinów z rzędu bez zwycięzcy. Odwrotną stroną tego jest to, że ostateczne wypłaty mają zwykle wyższą wartość niż gry o niższej wariancji.

Czy książka RA Deluxe automat ma bezpłatną funkcję bonusu spinów?

Jeśli symbol książki wyląduje w dowolnym 3 lub więcej miejscach jednocześnie, przyznaje 10 bezpłatnych obrotów kołpaków RA Deluxe. Losowo wybrany symbol rozszerza się na dowolnym kołowrotku, na którym ląduje, jeśli może stworzyć wygraną, a nawet nie musi być na sąsiednich rolkach, aby wypłacić nagrodę.

To książka RA Deluxe Slots Gra kompatybilna z telefonami z Androidem?

Tak to jest. Możesz odtworzyć automat do gry w książkę RA Deluxe na telefonach i tabletach z napędem na Android. Jest również w pełni zoptymalizowany pod kątem urządzeń systemu Windows, iPhone'ów i iPadów.

Czy są jakieś inne automaty o tematyce egipskiej, podobne do książki RA Deluxe?

Jeśli lubisz automaty o tematyce starożytnego Egiptu, masz szczęście, ponieważ jest to jeden z najpopularniejszych tematów ze wszystkich. Jest wiele do wyboru, w tym długoletni faworyci, takie jak Cleopatra MegaJackpots z IGT, i hity takie jak Book of Dead by Play’n Go.

Czy gniazdo RA Deluxe oferuje szeroki zakres zakładów?

Możesz zagrać w grę książki RA Deluxe Slots za od 0.10 i 50.00 na spin, który jest nieco niższym zakresem niż wiele innych gier. To sprawia, że nadaje się dla graczy o niskiej i średnich stawkach, ale wysokie rolki mogą potrzebować szukać gdzie indziej.

Jest popularną książką RA Deluxe automat?

To niezwykle popularna gra, którą cieszy się tysiące graczy na całym świecie. Gra w książce RA Deluxe Slots jest częścią całej serii, która wykorzystuje podobne symbole i design, z nieco innymi funkcjami bonusowymi, aby wyróżnić się od siebie.

Który deweloper stworzył książkę RA Deluxe Darmowe Gry Online?

Księga RA Deluxe Slot jest dziełem novomatic. Jest to jeden z największych twórców gier i jest to tylko część ogromnej oferty, w którą można grać na naszych zalecanych novomatycznych komputerach stacjonarnych i mobilnych.

Kiedy wydano książkę RA Deluxe?

Maszyna do gniazda książki RA Deluxe jest dostępna od 11 kwietnia 2008.

Powiązani partnerzy kasyna

Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bull in a Rodeo
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wishwood
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Zodiac
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kingdoms Rise - Legend of Elvenstone
RTP:
96.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Autumn Queen
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frankenslot's Monster
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Back In Time
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fluffy Favourites
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Remember Gulag
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nitropolis 3
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki