Renegades graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
60 750 USD.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, akcja/przygoda

Renegades online przegląd automatów

Musimy przyznać, że większość automatów NextGen nie jest tak przystojna. Dzieje się tak, ponieważ zostały zaprojektowane w czasach, gdy gracze nie dbali o grafikę i wszystko, na czym im zależało, to potencjał wypłaty. W miarę upływu czasu deweloperzy zaczęli konkurować, w której stworzyliby najbardziej atrakcyjną wizualnie grę, więc rozpoczął się nowy trend. Teraz programiści tworzyli wszystkie te wyjątkowo tematyczne automaty z czarującymi wizualizacjami, więc wszyscy, którzy chcieli zachować swoją pozycję na rynku, musieli podążać. Jednym z jego najbardziej atrakcyjnie wyglądających gniazdów, z wyraźną, czystą grafiką i dość autentycznym motywem, są Renegades.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej, bądź na bieżąco, ponieważ szczegółowo przeprowadzimy Cię przez rozgrywkę!

Jak grać w renegade online

Hipnotyzujące wizualizacje w renegadach internetowych automatów wyglądają idealnie na urządzeniach mobilnych, mimo że ekrany są znacznie mniejsze niż na urządzeniach stacjonarnych. Wynika to z faktu, że gniazdo renegadów zostało zaprojektowane w HTLM5, aby dopasować każdy rozmiar ekranu. Niezależnie od tego, czy urządzenie mobilne działa na iOS czy Androida, możesz mieć pewność, że otrzymasz tę samą jakość na telefonach i tabletach, tak jak na urządzeniach komputerowych. Gniazdo jest idealnie kompatybilne z każdym urządzeniem, które masz wokół siebie.

W tle rolki zobaczysz puste ziemie, w których kryją się renegadów. Czaszki nie są tak naprawdę oznaczone, ponieważ, jak powiedzieliśmy, mogą pojawić się na nich symbole wielkości wielkości. Poniżej przezroczyste bębny zobaczysz przycisk Zielonych Ustawienia. Kliknij lub dotknij go, a zobaczysz obszar konfiguracji BET. Ponieważ automat oferuje 243 ustalone sposoby wygrania, możesz zmienić wartość monet. Suwak pokazuje wartości od 0.01 do 2 kredytów. Ale powinieneś wiedzieć, że na 243 sposoby wygrania będziesz musiał grać z 40 monetami z każdym obrotem. Dlatego przynajmniej możesz się założyć 0.40 punktów, podczas gdy najwięcej 80 punktów.

Obok obszaru konfiguracji BET zobaczysz wypłatę. Możesz go otworzyć, klikając lub stukając"i" list. To wtedy spotkasz renegatów. To 5 dziewcząt, z fajnymi pseudonimami. Freya to Valkyrie, pochodząca z Valhalli i jest symbolem, który daje ci 200-krotny udział w kombinacji 5-z. Harriet jest nazywany Hellstorm i daje ci 150x paku. Raffaela, zwana Blaze, daje ci 75, a Ivy The Sabreclaw daje ci 50 -krotnie pak. Te wypłaty są dla tych symboli, gdy pojawiają się w swoim regularnym rozmiarze, a nie wtedy, gdy są super-rozmiar. To samo dotyczy dzikich. Gdy pojawia się jako pojedynczy symbol, da ci 250x stakon dla najlepszej kombinacji. Rozproszenie da ci 400x stawkę. A potem, dla najniższych płatnych symboli, masz prostokąt, serce, diament, sześciokąt i koło, każdy daje ci 25x pakie na najlepszą kombinację.

Możesz poruszać do 100 autospinów, jeśli chcesz, klikając przycisk Autospin znaleziony tuż obok"i" przycisk w ustawieniach. Głośnik jest obok niego, gdzie możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki w automatach online Renegades, w zależności od tego, jak wolisz grać w grę.

Funkcje renegadów i darmowe spiny

W roletach online na slot online odbywa się wiele akcji, a zobaczysz to od razu. Podczas każdego obrotu dwa do trzech sąsiednich bębnów mogą blokować, obracać jednocześnie i wyświetlać mega symbole, które będą wysokie 3 symbole! Wszystkie symbole mogą pojawiać się jako takie, nawet dzikie i rozproszone. Dziki zastąpi wszystkie symbole, oczywiście zakaz rozproszenia, podczas gdy rozproszenie pomoże ci uruchomić gry bonusowe.

Wywołasz grę renegadów wolnych od spinów, gdy wylądujesz 3 lub więcej rozproszonych symboli bonusowych. Dostajesz 10 darmowych spin. Gra wybierze jedną z 5 postaci renegade. To wtedy otrzymasz nagrody Hugest w grze!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna wygrana renegatów, RTP i zmienność

Renegades według NextGen to gniazdo o wysokiej wariancji, wbrew większości szczelin przez dewelopera, które są średnio zmienne, które oferuje niesamowity RTP 96.37%. Wizualizacje, zmienność i RTP to nie jedyne rzeczy, które programista renegade różni się od innych gier. Nie, automat oferuje również mega symbole, żywo widoczne na urządzeniach mobilnych i 243 sposoby wygrania, co oznacza większe szanse na zdobycie ogromnych wygranych.

Werdykt renegadów i podobne automaty online

Biorąc pod uwagę, że rozproszenie w renegadach jest najlepiej płatnym symbolem, może dostarczyć 32 000 punktów za kombinację 5-z. W 8 bezpłatnych spinach, jeśli zrobisz ten kombinację na każdym obrotu, a przynajmniej najlepszą kombinację z Wild lub wybranym symbolem Renegade, ta wypłata może przebiegać ponad 200 000 punktów. Jak powiedzieliśmy, darmowe spiny to funkcja gwiazdy w gnieździe, więc upewnij się, że ją uruchamiasz, a mega wygrane będą często pojawiać się na ekranie. To sprawia, że gniazdo jest doskonałą opcją, zarówno pod względem wizualnym, jak i wypłat.

Chociaż trzeba tylko postawić 80 punktów, aby dostać się do maksymalnej wypłaty w automatach Renegades, potrzebujesz znacznie mniej, aby zagrać w automatach Millionaires Club Diamond Edition, ale wygrasz oszałamiające nagrody. Slot oferuje 2 progresywne jackpoty i wystarczy zapłacić 4 kredyty jako maksymalny zakład, aby grać. Zobaczysz, że jeden z dwóch jackpotów zaczyna wysiewać przy 200 000 kredytów i kto wie, o ile więcej może dotrzeć. Dlatego byłaby to właściwa alternatywa dla naszego automatu Renegate.

Ale jeśli czujesz się komfortowo, umieszczając znacznie większe zakłady, możesz rozważyć kolejną grę według NextGen. Za 5000 punktów Maxa możesz wygrać do 2.5 milionów punktów, grając w NextGen's One and Only Giant Gems Slot.

Jest to jeden z tych automatów, które często zalecamy wysokim rolnikom, ponieważ jest to pełne funkcji, może zapewnić angażujący czas hazardu i, co najważniejsze, uczynić cię milionerem! Sprawdź je na jednej z naszych najlepszych miejsc w automatach online. Kiedy tam jesteś, dlaczego nie odebrać mile widzianej premii dla nowych klientów!?

Powiązani partnerzy kasyna

Pharaoh's Fortune
RTP:
94.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ancient Fortunes - Poseidon Megaways
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jammin Jars
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Volatile Vikings
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gonzo's Quest Megaways
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chilli Heat Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pink Elephants 2
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sunset
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Chapo
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Codex of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Taco Brothers Derailed
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Stars
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni