Chilli Heat Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Meksyk

Chilli Heat Megaways Darmowe Gry Online Recenzja

Ciesz się kolejną porcją pikantnej rozgrywki z megawaysem Chilli Heat z Pragmatic Play. Wesoły gracz Mariachi i jego szeroko oczami Chihuahua należą do symboli na 6 rolkach tej gry kompatybilnej i mobilnej.

Ma maksymalnie 200 704 sposobów wygrania, a także rzuca kaskadę, aby potencjalnie utworzyć wiele zwycięskich kombinacji dla jednej płatnej gry. Uważaj na specjalną funkcję premii respins z gwarantowanymi zwycięstwami, a także szansę na mnożniki, dodatkowe rzędy symboli i wygrane do 5000 razy w Twoim zakładach.

Chilli Heat Megaways to gniazdo o wysokiej zmienności, w którym długoterminowy procent zwrotu z ustalenia na 96.5%.

Jak grać w automatach megaways Chilli Heat

Gorące sosy, ujęcia tequili i jaskrawo kolorowe symbole kart do gry dzielą się rolkami z mężczyzną i jego psem. 6 kołowrotków, z siódmym poziomym wirującym kołowrotkiem nad środkową 4, siedzą w pomalowanych ścianach meksykańskiej ulicy, a jest ożywiona ścieżka dźwiękowa, która pomoże ustawić scenę.

Załaduj gniazdo megawysów Chilli Heat na komputer, Android, Windows lub iOS Mobile. Stuknij zakładki plus lub minus po obu stronach przycisku wirowania, a można wyregulować wartości zakładu i monety, aby wybrać kołek z 0.20 do 100.00. To doskonały zasięg dla megaways i oznacza, że nawet wysokie rolki mogą cieszyć się nią na naszych zalecanych stronach kasynowych.

Inne opcje sterowania obejmują tryb autoblacji i funkcja szybkiego spinacza, a przycisk "I" otwiera przydatną wypłatę. To pokazuje, jak system megaways losowo umieszcza od 2 do 7 symboli na każdym kołowrotku, różnią się liczbą wygranych sposobów w każdym obrotu. Szczegółowo opisuje także, ile możesz wygrać z dopasowanych symboli w kołowrotkach z lewej, z graczem Mariachi, który warto najlepiej.

Respins amp; Inne Chilli Heat Megaways Feature

Dziki symbol ma zwykłą zdolność do działania jako innych, jeśli może zakończyć wygraną. Wszystkie symbole w wygranych kombinacjach znikają z kołowrotków, pozostawiając puste przestrzenie, na które upadają ci powyżej. Ta funkcja upadku działa tak długo, jak robi nowe zwycięstwa, więc przy szczęściu możesz uzyskać kilka wypłat z rzędu.

Symbole torby pieniężnej w co najmniej 6 miejscach jednocześnie uruchomią główną funkcję megawysu na temat megawysów online Chilli Heat. Jest to responds, w którym blokują się symbole wyzwalające i ujawniają wartości mnożnika. Łańcuchy otaczają bolejka 1 i 6, a one są nieaktywne, ponieważ gra seria 3 respondów. Jeśli wylądują jeszcze więcej worków pieniężnych, również blokują, ujawniają wartość, a następnie zresetuj licznik z powrotem do 3 spinów.

Najwyższe kołowrotki trzymają symbole modyfikatorów w całym respins, a te przyznają następujące dodatki -

 • Lewy kłódka odblokowuje kołowrotek 1.
 • Prawy kłódka odblokowuje Reel 6.
 • Strzałka w górę lub w dół umieszcza maksymalnie 7 symboli na kołowrotku poniżej.
 • Okrągła strzałka zbiera wszystkie wartości worków pieniężnych z kołowrotka poniżej.
 • Square Arrow zbiera wszystkie wartości worków pieniężnych na widoku.
 • Okólnik X dodaje mnożniki od 2x do 10x do wszystkich worków pieniężnych na kołowrotku poniżej.
 • Square X stosuje mnożniki do wszystkich worków pieniężnych.

Respins działają, aż będziesz miał 3 kolejne rundy bez pojawienia się nowych worków pieniężnych lub wypełniasz całą sieć.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność gniazda megawysu na ciepło chili

Wygrane są ograniczone do 5000 razy w całkowitym założeniu lub 500 000.00 na najwyższym pakiecie. Możesz to wygrać z wystarczającą ilością worków i mnożników w funkcji. Podobnie jak wiele najlepszych gier na automatach, megawysy Chilli Heat ma wysoki poziom zmienności i średnich zwrotów 96.5%.

Nasze przemyślenia na temat automatów do megawysu na chilli

Jest to mile widziany dodatek do zasięgu ciepła Chilli od pragmatycznej gry, z podobnymi obrazami do oryginału i ekscytujący mechanizm, który daje ci do 200 704 zwycięskich sposobów. Istnieje doskonały zasięg zakładów i przyzwoite zwroty, które spodoba się wielu graczom.

Zagwarantiłeś, że wygrałeś w rundzie regula. Szkoda, że nie ma jackpota do zbierania wystarczającej ilości toreb na pieniądze, ponieważ w oryginalnej grze, ale uważamy, że ekscytująca funkcja Megaways nadrabia to.

Poznaj gracza Mariachi i zobacz, ile pesos możesz ubiegać.

Top 10 pragmatycznych szczelin do zabawy

Jaki jest system megawaysu chilli heat megaways?

System Megaways losowo umieszcza między 2 a 7 symbolami na każdej kołowrotku maszyny do gniazda ciepła chili. Daje to różne sposoby wygrania, a przy większej liczbie sposobów jest coraz bardziej prawdopodobne, że wygrasz zwycięską kombinację.

Jakie gry są podobne do maszyny do gniazda megawysu Chilli Heat?

Gry podobne do gniazda Megawys Chilli Heat obejmują Extra Chilli z wielkich gier, a Pinata Fiesta by Isoftbet. Jeśli lubisz pikantne potrawy i gry o meksykańskim smaku, masz dużo wyboru w naszych zalecanych kasynach online.

Jak niestabilne jest megaways chili megaways online?

Slot megaways Chilli Heat to gra o wysokiej zmienności. Podobnie jak inne automaty o wysokiej wariancji, zwykle płaci hojne nagrody, ale rzadziej niż gry o niższym poziomie zmienności. Wielu graczy lubi emocje oczekiwania na większą niż przeciętna nagroda.

Jakie cechy bonusowe ma gniazdo megawysów Chilli Heat?

Dodatkowe funkcje megawysu na chilli ciepło obejmują dzikie podstawienia, kaskadowe bębny i ekscytującą rundę bonusową z dodatkowymi modyfikatorami. To pełne akcji szczelinę z potencjałem wygranej po wygranej z kaskad.

Czy powinienem postawić maksimum na megawysach internetowych Chilli Heat?

Możesz umieścić zakłady do 100.00 na każdym planie megaways Chilli Heat, który jest czymś więcej niż większość innych megaways. Oczywiście nie musisz się tak bardzo postawić i ważne jest, aby grać tylko w ramach swoich środków, z pieniędzmi, na które możesz sobie pozwolić na przegraną.

Ile mogę wygrać grając w automatach Megaways Chilli Heat?

Najwyższa możliwa wygrana z maszyny do gniazda megawysu Chilli Heat jest równa 5000 razy na Twoim założeniu lub 500 000.00 na najwyższym pakiecie. Najprawdopodobniej osiągniesz ten cel podczas funkcji premii respins.

Jakie symbole są używane w grze megawyserii Chilli Heat?

Gniazdo Megaways Chilli Heat ma meksykański motyw i zawiera gracz Mariachi i Chihuahua na rolkach. Inne symbole to sos chili, tequila i standardowe emblematy.

, Który tworzy maszynę do gniazda megawysu Chilli Heat?

Ta gra pochodzi z pragmatycznej gry. Gniazda Chilli Heat Meagways dołącza do trafień, takich jak Buffalo King Megaways, Rise of Giza PowerNudge i Gates of Olympus w ich ofercie w najlepszych kasynach online.

Kiedy została wydana gra chilli heat megaways?

Pragmatyczna gra wypuściła gniazdo Megaways Chilli Heat 26 sierpnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Bison Battle
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Keystone Kops
RTP:
95.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Money Train 2
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Secrets of the Forest
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sparky Shortz
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hall of Gods
RTP:
95.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bang Bang
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
3 Devils Pinball
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forge of Gems
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki