Bang Bang graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
461 800 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, dziki zachód

Bang Bang Darmowe Gry Online Recenzja

Nie jest tajemnicą, że rozwijające się gry znacznie poprawiły jakość swoich gier automatycznych w ostatnich miesiącach, a najnowsze miejsce w portfolio jest prawdziwym dowodem tego. Bang Bang to najnowszy dodatek, automat, który doskonale przedstawia motyw Wild West/Cowboy, który pozwala zanurzyć się w akcji.

Jest to 20-płatkowy gniazdo 5x3 oferująca kaskadowe rolki, mnożniki i darmowe spiny. Ponieważ jest to bardzo niestabilne, ogromne zwycięstwa wylądują, gdy najmniej się tego spodziewasz, dzięki wszystkim związanym z. W naszej recenzji Bang Bang podzielimy się z wami wszystkim, co musisz o tym wiedzieć, aby szybko dotrzeć do największych zwycięstw.

Jak grać w Bang Bang Darmowe Gry Online

Jesteś zabrany do zachodniego baru w momencie, gdy załadujesz Bang Bang Online Glot na dowolnym urządzeniu, czy to telefon komórkowy, czy komputerowy. Pasek jest pusty, nie ma w nim ludzi, ponieważ bandyci są na zewnątrz, a szeryf ich szuka.

Na środku ekranu zobaczysz drewniane kołowrotki. Po ich prawej stronie widzisz przyciski kontrolne. Pierwszy to przycisk trzech barów, w którym znajdziesz ustawienia. Następnie zobaczysz przycisk "I", w którym są zasady gry i wypłaty. Jest tam regularny dziki, a także trzy wysoko płatne symbole, szeryf, żeńska i męska bandyta, dając ci odpowiednio 150x, 50x i 25x. Niski płatni to karty gry Royals od J do J. Rozproszenie jest symbolem z odznaką szeryfa.

Zchodząc w dół, zobaczysz przycisk Monety w następnym, gdzie możesz ustawić poziom zakładów, od 0.20 do 200 kredytów. Kolejny przycisk wielkiego obrotu, a po lewej stronie widać przycisk +, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki gry, umieścić do 50 autospinów lub umieścić grę w trybie QuickSpin. Wreszcie, pod kołowrotkami, masz równowagę i wyświetlacze zakładów, a po lewej stronie rolki, w niektórych jurysdykcjach, masz przycisk Kup Free Spins, gdzie dla dodatkowego zakładu 80x palika możesz kupić drogę Do gry premiowej.

Funkcje bonusowe Bang Bang i darmowe spiny

Jak wprowadzono, Bang Bang to gniazdo wypełnione funkcjami. Pierwszy to dziki, zastępujący dla wszystkich symboli zakaz rozproszenia w formacji zwycięskich kombinacji. Drugim, który musimy wyjaśnić, są kaskadowe rolki. Ilekroć wygrasz, zobaczysz, że zwycięskie symbole zostaną usunięty masz szansę na dodatkowe zwycięstwa. Ponadto, z każdą kaskadą, zobaczysz hodowanie mnożnika wygranej, aż do osiągnięcia maksimum. Mnożniki dostępne w grze podstawowej to 1x, 2x, 3x i 5x. Kiedy nie pojawiają się zwycięskie kombinacje, dziki mnożnik resetuje.

Landing 3, 4 lub 5 rozprasza się odpowiednio 10, 15 lub 20 wolnych spinów. Te same zasady obowiązują jak w grze podstawowej, tylko mnożniki wygrane w grze bonusowej Bang Bang są większe, 3x, 5x, 10x i 15x. Darmowe obroty mogą zostać zaprezentowane!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca
  • Kup bonus

Bang Bang Max Win, zmienność i RTP

Najnowsze grę huczące, jak wprowadzono, jest bardzo niestabilnym miejscem. Jego RTP nie jest największym, nieco poniżej średniej, 95.98%.

Max, który możesz wygrać, jest 2309x. Jeśli zagrasz to dla MAX Wager 200 punktów, oznacza to, że wygrasz 461 800 punktów. Nieźle, biorąc pod uwagę zmienność i ekscytujące funkcje.

Podsumowanie Bang Bang i podobne automaty

Seria Sticky Bandits autorstwa QuickSpin i Pragmatic Play's Wild West Gold może być jednymi z najbardziej ekscytujących gniazdów dzikiego zachodu w ostatnich latach, ale wszyscy wiemy, że dobre, dobre, klasyczne martwe lub żywe Netenta je wszystkie pod względem popularności pod względem popularności. Dziedziskie szczeliny są z natury ekscytujące, a szczególnie potężne, gdy przybywają z angażującymi specjalnymi funkcjami, takimi jak Bang Bang tutaj. Z kaskadowymi kołowrotkami, odzyskiem bezpłatnych spinów i rosnącymi mnożnikami, ten automat jest naprawdę czymś. Dodaj do tego ponad 2300-krotnie potencjał wypłaty palika, a masz całkiem przyzwoitą inspirowaną kowboj. Pierwszą szansę, jaką dostaniesz, upewnij się, że spróbujesz na dowolnej z naszych zalecanych stron kasyn online.

Kiedy huczące gry ustanowiły datę premiery automatu Bang Bang?

Burzające gry ustanowiły datę premiery Bang Bang na 24 czerwca 2021.

Jak odtwarzać bezpłatne spiny w automatach online Bang Bang?

Aby znieść bezpłatne spiny w automatach Bang Bang, musisz wylądować co najmniej 3 nowe rozprasza podczas już zaczynanej rundy bonusowej.

Czy znajdę kody promocyjne do gry w Bang Bang Slot?

Biorąc pod uwagę, że szczelin. Sprawdź naszą listę dynamicznie hukowych kasyn online tutaj i możesz znaleźć taką, która oferuje kody promocyjne dla nowej gry.

Powinienem zawsze umieścić zakład maksymalny podczas gry Bang Bang Slot?

To nie jest reguła, ale jeśli chcesz uzyskać najwięcej gniazda, co oznacza, że 461 800 punktów głównych nagród, powinieneś umieścić MAX WASTER.

Ile linii wypłat oferuje automat Bang Bang?

Bang Bang oferuje 20 linii płacowych, w których musisz wylądować zwycięskie kombinacje od lewej do prawej na sąsiednich bębnach, aby wygrać.

Jakie funkcje oferuje automat Bang Bang?

Kaskadowe bębny, mnożniki, dzikie, rozproszenia i wolne spiny to wszystkie funkcje, które znajdziesz w automatach Bang Bang.

Jaki jest minimalny zakład na gnieździe Bang Bang?

Minimalny zakład, który możesz umieścić na spin na gnieździe Bang Bang, wynosi 0.20 punktów.

, Które automaty online są podobne do Bang Bang pod względem motywu?

Istnieje wiele dzikich automatów o tematyce zachodniej, które można odkryć, najpopularniejszymi jest Netent's Dead or Alive, ale automaty QuickSpin z serii Sticky Bandits to również świetne opcje.

Czy muszę pobrać Bang Bang?

Nie. Nie musisz pobierać gry, niezależnie od tego, czy chcesz grać na urządzeniu mobilnym czy komputerowym.

Powiązani partnerzy kasyna

Football Glory
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starburst XXXtreme
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Classics
RTP:
95.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Idol of Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tesla Jolt
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rich Wilde and the Shield of Athena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cleo’s Wish
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Volcano Queen Diamond Spins
RTP:
95.62%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Striker
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Fortune
RTP:
95.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni