Sunset graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
94 600 $.00
Motyw:
Podróż, tropikalna wyspa

Sunset Darmowe Gry Online Review

Odejdź od stresu codziennego życia na spokojną plażę o zmierzchu w nowym gnieździe o zachodzie słońca, gdzie uspokojesz zmysły i wygrać duże torby świeżych monet. Opracowany przez Fugaso, Sunset to wspaniały wygląd automaty z 5 rolkami i 3 rzędami symboli i motywem tak uspokajającym, że jest terapeutyczny. Odtwarzalne w najlepszych kasynach online na dowolnym rodzaju urządzenia, komputerze lub telefonie komórkowym, ten oszałamiający grę na automatach może obsypić wypłatami do 94 600 monet podczas gry z prawdziwymi pieniędzmi wraz z trzema progresywnymi jackpotami.

Jak grać w grę na automatach Sunset Online

Sunset by Fugaso to prosta maszyna do gniazda z podstawowymi elementami sterowania ekranem, w którą można łatwo odtwarzać nawet przez początkujących graczy. Sterowanie po prawej stronie pozwolą ci ustawić wartość monety, podczas gdy te po lewej stronie pozwolą ci wybrać, ile monet chcesz postawić na każdej linii payline. Razem te przyciski pozwolą ci wybrać udział w odcinku od minimum 0.15 punktów maksymalnego zakładu 150 punktów na spin.

Gniazdo ma tylko 15 stałych linii płacowych, na których można wygrać nagrody i można je zobaczyć, naciskając jedną z liczb siedzących po obu stronach rolki. Aby uruchomić wypłatę, musisz zebrać dowolny z 10 pensji, z których wszystkie oferują nagrody podane w monetach. Przy minimalnej liczbie monet na linię możesz zarobić wypłaty od 5 do 2000 monet podczas gry z prawdziwymi pieniędzmi. Ale zakładaj więcej monet na linię płac i możesz czerpać jeszcze lepsze nagrody. Jedną interesującą i nietypową cechą tego miejsca jest to, że może on zmienić wszelkie wysokie wypłaty w wolnym bonusie spins, dając ci większe szanse na zarobki bez wydawania czegokolwiek dodatkowego.

Dla graczy, którzy wolą korzystać z smartfona lub tabletu do gry w automatach online, Sunset jest również dostępny w najlepszych kasynach mobilnych. Możesz zagrać w ten uroczy automat na dowolnym urządzeniu, który może obsługiwać HTML5, w tym urządzenia oparte na systemie Android, iPhone'y i iPady. Aby zacząć grać w telefonie, wystarczy obrócić ekran i dotknąć go, aby załadować grę, podczas gdy spiny można kontrolować za pomocą dużych przycisków spinu po prawej stronie.

Bezpłatne obroty i bonusy Slots Slot

Gdy kojący ścieżka audio zacznie odtwarzać, a symbole totemów i morskich wypełniają ekran, będziesz cierpliwie czekać na sekwencję dwóch lub więcej identycznych symboli, które spadnie na linię wypłaty, od lewej do prawej, aby uruchomić nagrodę. Najcenniejszymi symbolami w grze są maski totemowe, z których pięć płaci nagrody i jeden służy tylko jako dziki symbol. Ale zamiast zastąpić inne symbole w grze, aby ukończyć sekwencje, ten dziki symbol doda również mnożnik wypłaty 2x do każdej nagrody, którą pomaga wygrać.

Z drugiej strony płatne maski mogą nie tylko płacić najlepsze nagrody, ale mogą również wywołać darmowe gry bonusowe. Za każdym razem, gdy gromadzona jest zwycięska sekwencja dwóch lub więcej z tych symboli, automat zapłaci nagrodę i uruchomi od 1 do 5 darmowych spin. Po rozpoczęciu obrotów bonusowych każdy symbol, który wyzwala zwycięstwo. A najlepsze jest to, że każda bezpłatna wypłata spinów jest stosowana mnożnik bonusowy 2x.

Ostatnią dodatkową, którą możesz cieszyć w zachodzie słońca przez Fugaso, jest progresywna nagroda jackpot, ta sama, którą można znaleźć w wielu innych miejscach od programistów oprogramowania. Trzy poziomy nagród - Maxi, MIDI i Mini - są otwarte dla każdego gracza, który gra w grę w kasynie prawdziwym, a każdy z nich można wygrać losowo z dowolnym rozmiarem zakładu i na każdym spinu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Sunset Slot RTP, zmienność i maksymalna wypłata

Grane w prawdziwym kasynie Money Online, slot zachodzący słońcem może spłacić zwroty do 94 600 monet plus jeden z trzech progresywnych jackpotów, chociaż przy wysokiej tempie trafień i średnim zmienności gry, wszelkie ogromne wygrane będą prawdopodobnie znacznie rzadsze niż rzadsze niż Mniejsze wypłaty. Teoretyczny RTP dla zachodu słońca wynosi 96.9%, co czyni go powyżej średniej pod względem wypłat.

Werdykt slotu zachodzących słońcem

Krótko mówiąc, Sunset to proste szczeliny średniej wariancji Fugaso, które oferuje atrakcyjne funkcje bonusowe, bardzo atrakcyjną prezentację i limity zakładów, które mogą przyciągnąć każdego gracza. Jeśli szukasz nowoczesnego podejścia do tradycyjnych automatów, które nie są zbyt ryzykowne ani zbyt ciasne z jego nagrodami, możesz spróbować slotu o zachodzie słońca.

Alternatywnie, jeśli wolisz gry na automatach, które oferują większe ryzyko i nieco więcej emocji, gdy płacą, sugerujemy wypróbowanie niektórych automatów do wysokiej zmienności Fugaso. Wypróbuj książkę tatuażu, aby wygrać większe nagrody, dopasowując do sześciu symboli lub mamusię 2018 dla gry z równie atrakcyjną prezentacją, ale także długą listą bonusów. W przypadku jeszcze bardziej świetnych automatów można zwrócić się do naszych zalecanych witryn kasyn online, w których możesz cieszyć się gier z szerokiej gamy producentów oprogramowania wraz z stymulowaniem nowych promocji graczy.

The Golden Owl of Athena
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
777 Super BIG BuildUp Deluxe
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cops 'n' Robbers
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Suncatcher Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shamrock Holmes Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Diamond
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Esqueleto Explosivo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Link Riches
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bass Bonanza Megaways
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wilhelm Tell
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni