The Hand of Midas graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja

Ręka Midas Darmowe Gry Online Review

Legenda mówi, że King Midas poprosił czarodzieja, aby dał mu moc przekształcenia wszystkiego, co dotknął w złoto. To działało dobrze, dopóki jego córka go nie przytuliła i stała się złotym posągiem. Ręka gry w Midas Slots oddaje opowieść ze szczegółowymi symbolami kreskówek głównych bohaterów, a także skrzynią skarbową, owocami, złotym filiżanką i kamiennymi emblematami kartami o wysokiej karcie.

5 rolki i 20 linii siedzi na tle monet i kolumn, z świecącą kamienną ręką trzymającą wartość mnożnika. Pomaga to śledzić dowolne dzikie mnożniki zbudowane w podstawowych grach i bezpłatnych spinach.

Każdy dziki symbol może zwiększyć wartość wygranej, a ich moce łączą się, gdy pojawia się więcej niż jeden. Wywołaj bezpłatne obroty, a otrzymasz gwarantowane minimalne wartości wygranych, a także mnożnik, który wznosi się z każdym dzikim symbolem. Możesz cieszyć się wszystkimi stylami, funkcjami i potencjalnymi wypłatami na platformach stacjonarnych lub na iOS, Android i Windows Mobils w najwyższych kasynach online.

Jak grać w rękę automatu online

Możesz zagrać w rękę automatu Midas od 0.20 na spin do maksymalnie 100.00, wygrywając za każdym razem, gdy wylądujesz 3 lub więcej dopasowanych symboli na linii płac, zaczynając od lewej.

Bardzo łatwo jest zacząć i ustawiasz stawki, klikając plus i minus zakładki po obu stronach przycisku wirowania. Przycisk autoodplay ustawia szpilki do 100x samodzielnie, ale przed aktywacją tej opcji należy ustawić wszelkie limity wygranych lub straty.

Dobrą praktyką jest czytanie wypłaty przed graniem w nowym automatu, a mały przycisk "ja" po lewej stronie gry pokazuje, jak działają różne funkcje i ile wygrasz z każdego symbolu. Wypłaty wahają się od 1.25x twój zakład, gdy symbole karty o najniższej wartości wypełniają linię do 20.00, gdy sam Midas ląduje na wszystkich 5 rolkach na linii płac.

Bezpłatne obroty i inne cechy ręki gniazda Midas.

Skomplikowany dziki symbol działa jak inni, aby ukończyć zwycięskie kombinacje, ale także zwielokrotnia każdą wygraną, że jest częścią 1x, 2x lub 3x. Jeśli w grę wchodzą więcej niż jeden dziki, ich mnożniki łączą się, co może prowadzić do wygranych do 27 -krotności.

Ręka gniazda Midas używa ręki królów jako symbolu rozproszenia. Jeśli wyląduje w 3, 4 lub 5 miejscach, każda ręka jest zastępowana przez mini automat, który obraca się. Wartości te łączą się, aby zapewnić szereg darmowych spinów z możliwymi gier do 27, 36 lub 45 bonusowymi, w zależności od tego, ile rąk wywołuje rundę.

Również 3, 4 lub 5 rozprasza gwarantują minimalne wygrane podczas bezpłatnych gier 10x, 20x lub 30x, całkowity zakład, a jeśli nie osiągniesz tych poziomów, runda bonusowa trwa. Mnożnik wygranej dotyczy każdego darmowego obrotów, a wszelkie dzikie symbole pozostają na miejscu przez resztę funkcji, jednocześnie zwiększając mnożnik o 1x, 2x lub 3x. Więcej rozproszeń Wpraw wolne obroty, bez żadnych ograniczeń co do tego, ile razy może się to zdarzyć.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Ręka maksymalnych wypłat, zmienność i średnie zwroty

Możesz wygrać do 5000 razy swój zakład lub 500 000.00 przy maksymalnych stawkach z ręki maszyny do gniazda Midas. To wysoce niestabilna gra z równie wysokim powrotem do procentowego procentowego graczy 96.54% do dopasowania.

Nasza ręka oceny automatu Midas

To kolejna przystojna gra z pragmatycznej gry, która obejmuje popularny temat starożytnych legend i ma kilka potencjalnie satysfakcjonujących funkcji bonusowych. Dzikie mnożniki mogą zapewnić Twojemu bankrollowi duży wzrost i istnieje złota okazja, aby zdobyć ogromne nagrody podczas funkcji bezpłatnych spin.

Odwróć rękę do ręki Midas Darmowe Gry Online w najlepszych kasynach online, które zawierają pragmatyczną gamę zabaw, takich jak te przedstawione tutaj.

Powiązani partnerzy kasyna

Narcos Mexico
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 104 860 USD.00
Retro Galaxy
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Star Clusters Megaclusters
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Primate King
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ice Ice Yeti
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Last Sundown
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Knight Rider
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Esqueleto Explosivo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Day of Dead
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly on the Money
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Train 2
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni