Retro Galaxy graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
146 000 $.00
Motyw:
Sci-Fi, przestrzeń

Recenzja automatów online retro galaxy

Gdzieś w głębokiej przestrzeni, siatka 5x3 z symbolami karty gry, czerwone 7s i metaliczne symbole barów unoszą się na gwiazdach. Jeśli chodzi o projekt, galaktyka retro z pewnością zasługuje na swoją nazwę i jest to atrakcyjny powrót do filmów science fiction, gier wideo i komiksów lat 80.

Nie musisz pamiętać tej dekady, aby docenić fajny styl, i z pewnością możesz docenić funkcje i potencjalne wygrane. Galaxy retro wykorzystuje popularny mechanizm rolki, który może prowadzić do kilku zwycięstw, jeden po drugim, podczas gdy dodaje rosnący mnożnik do dowolnej sekwencji nagradzanych spin.

Kolorowy dziki symbol pomaga ukończyć przebiegi pasujących symboli na 243 różne sposoby wygrania na 5 rolkach. Istnieje również cenna runda bonusowa darmowych spinów i tutaj możesz wygrać ogromną nagrodę do 146 000.00 przy maksymalnych stawkach.

Jak grać w galaktykę retro

Z zakresem zakładów, który trwa od 0.20 do 20.00 na spin, galaktyka retro galaxy jest skierowana do graczy o niskiej i średnich stawkach, a nie o wysokich rolkach. Rozpoczęcie pracy jest łatwe, z kliknięciem stosu monet poniżej rolki otwierającej opcje stakowania.

Strzałka w przycisku koła wyzwala tryb autobla. To pokazuje, jak bardzo wygrasz w obecnym zakładach, gdy 3 lub więcej identycznych symboli zatrzymuje się na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej.

Symbole karty gry płacą do 1x lub 1.5x Twój udział w najlepszych miejscach online, z chromowanymi błyskawicami, gwiazdami, barami i 7S powracającymi nagrody średniej klasy. Diament jest najcenniejszym standardowym symbolem, spłacając 30 -krotnie zakład, jeśli wyląduje na wszystkich 5 rolkach.

Wszystko działa na komputery PC, Android, iOS i Windows Smartfony i tablety, dzięki czemu możesz cieszyć.

Bezpłatne obroty i inne funkcje galaktyki retro

Zwycięskie symbole znikają z siatki w funkcji Rolling Reels Microgaming. Nowe upadają z góry, aby wypełnić puste przestrzenie i szczęściem tworzy nowe wygrane, a kołowrotki znów się toczą. Najlepszą częścią jest mnożnik, który zwiększa każdą wypłatę podczas sekwencji kołowrotków. Pierwsza wygrana płaci na 1x, a następnie mnożnik wzrasta do 2x, 3x i 5x dla dowolnego czwartego rzutu lub więcej.

Szokujący różowy i elektryczny niebieski dziki symbol pomaga stać dla innych, jeśli może wypełnić wszelkie luki w serii pasujących symboli, chociaż nie płaci nic samego.

Symbol rozproszenia wolnych obrotów w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach jednocze. Po wygranej następuje 10, 15 lub 20 darmowych gier, w zależności od tego, ile uruchomiło tę funkcję. W rundzie darmowych spin. Pod koniec sekwencji rolkowych, mnożnik pozostaje na miejscu dla wszelkich dalszych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność galaktyki retro

Przy mnożniku 15x możesz pobrać z tej światowej nagrody równej 7300x ze swojego pakietu. Zakład 20.00 na spin, a wygrasz 146 000.00.

Średni procent zwrotu wynosi 96.05%, ale jest to gniazdo o wysokiej zmienności, więc można zobaczyć dość długie luki między zwycięskimi obrotami.

Retro Galaxy Slot Maszyna - nasz werdykt

Temat science fiction w starym stylu jest bardzo popularny i wydaje się, że większość programistów ma co najmniej jedną podobną grę w swoim zakresie. Wypróbuj niezwykle popularny automat online Starburst z Netent, aby zagrać w grę, która rozpoczęła cały trend.

Galaxy retro łączy stary styl z wyjątkowymi funkcjami. Rolling Role, często nazywane kaskadowaniem lub upadającymi rolkami, to świetny sposób na zdobycie wygranej po wygranej z jednego palika. Mnożniki, które tylko wzrosną i nigdy nie spuszczają się podczas gier bonusowych, są kolejną satysfakcjonującą atrakcją.

Wybierz się na podróż z powrotem w przyszłość, gdy grasz w retro galaxy online w naszych najlepszych miejscach kasyn w Kanadzie i zbierz swoje najlepsze bonusy za rejestrację.

Powiązani partnerzy kasyna

Mega Jackpot
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lucky Neko - Gigablox
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Doubleplay Super Bet
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Riches Hyperspins
RTP:
97.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Wild Vegas
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Night Out
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cowboys Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Narcos Mexico
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 104 860 USD.00
Jungle Gorilla
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stumpy McDoodles 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Once Upon a Time
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski