Once Upon a Time graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
75 000 $.00
Motyw:
Fantasy, magia, bajka

Dawno, dawno temu internetowy przegląd automatu

Jedna z pierwszych tuzinów automatów, które wydano przez studio, ta gra może wyglądać nieco stara, ale zdecydowanie nie jest przestarzała. Zawiera 30 aktywnych liniów, grafiki 3D i pół tuzina bonusowych funkcji "filmowych", dawno temu zapewni ci dużo rozrywki podczas gry, ale może również zapłacić atrakcyjne nagrody z prawdziwych pieniędzy do 75 000 monet monet! Zbudowany dla współczesnego gracza, na przedziale czasowym, można grać na dowolnym urządzeniu, aby cieszyć się wciągającymi sesjami do gier w wciągających i bonusowych.

Dawno, dawno temu kontrola i konfiguracja

Jak każda maszyna do gniazda betsoft, kiedyś zawiera szereg intuicyjnych elementów sterujących, które sprawiają, że gra jest naprawdę łatwa w użyciu. Jedną z najlepszych rzeczy w tym gnieździe jest to, że ma on kontrolę "wybranych linii", która daje wyjątkową szansę na wybranie liczby linii płacowych, z którymi chcesz grać. Użyj tej kontroli wraz z monetą i BET na sterowanie linią, aby wybrać udział między 0.01 i 150 punktów, a następnie naciśnij przycisk Spin, aby rozpocząć.

Kolejną rzeczą, którą szybko zauważysz, gdy zaczniesz grać, jest to, że gra zawiera różne symbole. Istnieje osiem symboli w wypłaty, które można zebrać tylko w celu wygrania pieniędzy, podczas gdy siedem innych symboli można zebrać wyłącznie w celu wywołania funkcji bonusowych, zwiększając całkowitą liczbę do 15. Płacone symbole wszystkie nagrody nagrody w monetach, które mogą być wysokie lub niskie w zależności od zakładu Payline. Jeśli używasz minimalnego zakładu, aby grać za prawdziwą gotówką, spodziewaj się wypłat 2-500 monet na sekwencję. Użyj jednak najwyższego zakładu na linię, a nagrody wzrosną o 5x, co daje maksymalną wypłatę 2500 monet.

Dla graczy, którzy grają na swoich urządzeniach mobilnych, dawno temu oferuje się również w mniejszej wersji zoptymalizowanej mobilnej. Gniazdo działa płynnie na urządzeniach z Androidem i iOS i można go odtwarzać w obu orientacjach ekranowych. Otwórz menu, aby dostosować zakład i zmienić dowolne ustawienia, a następnie naciśnij przycisk Spin, aby rozpocząć zdobywanie nagród.

Dawno, dawno temu rozgrywka i bonusy

Nagrody w magicznej krainie dalekiej odległości są podawane za każdym razem, gdy sekwencja dwóch lub więcej pasujących symboli jest gromadzona na aktywnej linii płac, w kierunku od lewej do prawej. Możliwość wyzwolenia zwycięstw, nawet z tylko dwoma dopasowanymi symbolami, zapewni ci znacznie lepszą stawkę trafienia podczas gry za prawdziwą gotówką niż w wielu innych automatach online, które płacą tylko za sekwencje trzech lub więcej. To tylko jedna z wielkich rzeczy, które Once Upon a Dawno Betsoft.

Kolejną korzyścią, jaką otrzymujesz za pomocą tego miejsca, jest to, że jest on załadowany dodatkowymi funkcjami. Pierwszą bonusem, z którym możesz się cieszyć, jest dzika rolka, którą można aktywować przez symbol smoka w pierwszej pozycji na środkowej kołowrotku. Jeśli zostanie zebrany w ten sposób, ten symbol może zamienić trzecią rolkę w stos bonusowych dzikich symboli, dając szansę uruchomienia wielu nagród bez dodatkowych kosztów. Następnie są bonusy goblinów, z których gniazdo ma trzy. Od bezpłatnej bonusu spinów możesz wyzwolić z trzema symbolami drzewa, po grę kliknięcia z natychmiastowymi nagrodami pieniężnymi i filmową funkcją, w której możesz splądrować pokój pełen skarbów, wygrasz mnóstwo Wypłaty bonusowe z pomocą chciwego gobliny.

I wreszcie, masz także rysy rycerza i księżniczki. Zbierz symbole Knight i księżniczki przylegających do siebie na liniach płatnych jeden, dwa lub trzy, a księżniczka pocałuje rycerza i da ci natychmiastową nagrodę pieniężną. Zbierz jednak trzech rycerzy na dowolnym Payline, a będziesz mógł bronić księżniczki przed smokiem, aby wygrać jeszcze więcej pieniędzy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Dawno, dawno temu Betsoft został zbudowany dla każdego fana oryginalnych gier 3D w studio, ale także graczy, którzy szukają zabawy i nagradzających szczelin. Oferując wciągającą prezentację i sześć różnych funkcji bonusowych, ten automat zapewni Ci dobrze rozrywkę i nagrodzoną, bez względu na budżet, który chcesz zagrać. Z prawdziwym jackpotem pieniężnym, który może wynieść 75 000 monet na spin, pewnego razu może zdecydowanie zaoferować solidne nagrody, chociaż jego wysoki współczynnik trafienia oznacza, że większość nagród, które zobaczysz. Zagraj, jeśli chcesz zrównoważoną grę w automatach, którą możesz cieszyć się swobodnie przez wiele godzin, ale szukaj czegoś innego, jeśli szukasz ogromnych zwycięstw.

W przypadku graczy, którzy wolą gry kasynowe, które płacą więcej, Betsoft ma wiele automatów o dużej wolności, które oferują lepsze nagrody, ale także znacznie większe ryzyko. Pazur tygrysa jest jedną z najpopularniejszych automatów do automatów w studio i oferuje 720-drożdże mechaników, ogromne bonusy darmowych spinów i nagrody do 800 000 monet. Masz też gry takie jak dobra dziewczyna zła dziewczyna i krew wieczna, które są równie ekscytujące. Zapoznaj się z naszym katalogiem automatów online, jeśli potrzebujesz jeszcze więcej najlepszych gier automatycznych z Betsoft, ale także produkty z innych popularnych studiów gier, takich jak Netent.

Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Bee Hive Bonanza
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Power Plant
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Potion Commotion
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Wild Drops
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frog Hunter
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Holy Diver
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Hot Chilli Pot
RTP:
92.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Mr. Toxicus
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Diamond
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shining Hot
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
La Cucaracha
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni