Top Trumps World Football Stars 2014 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
750 000 $.00
Motyw:
Gwiazdy, akcja/przygoda, sport

Top Trumps World Football Stars 2014 Online Recenzja automatu

Zorganizuj buty i strzelaj, aby strzelić dzisiaj z punktu widzenia Top Trumps World Football Stars 2014 otwór. Zaktualizowana wersja oryginału Gwiazdy piłkarskie Slot, ta gra Playtech przynosi legendy takie jak Wayne Rooney, abyś w szeregu obok. Czy zabierzesz do domu chwałę?

O TOP Trumps World Football Stars 2014 Online Game

Ta gra w automatach ma tylko trzy rzędy, pięć bębnów i 15 regulowanych linii wypłat. Zakłady zakładowe od 0.01 do 150, co oznacza, że możesz postawić między 0.01 i 10 na linię. Jest przydatny maksymalny przycisk BET dla wysokich wałków. Dla graczy, którzy lubią zakładać się konsekwentnie lub po prostu chcą przyspieszyć, jest też przycisk automatycznej gry, zapewniający do 99 zwrotów automatycznych.

Celem gry jest dopasowanie trzech lub więcej symboli, ze standardowych J, Q, K i symboli, aż po pięć symboli graczy o wysokiej wyniki-międzynarodowe legendy Lionel Messi, Iker Casillas, Bastian Schweinsteiger, Andrea Pirlo i Anglia Kapitan Wayne Rooney. Dziki symbol ma postać Cristiano Ronaldo, który zastępuje wszystkie standardowe symbole, aby ukończyć zwycięską kombinację.

Podczas rozgrywki każda wygrana może być grana, klikając przycisk Gamble znajdujący się pod rolkami. To zabierze Cię na ekran, na którym dealer przewraca kartę: aby wygrać, musisz wybrać wyższą kartę. Jeśli Twoja karta jest niższa, zostaniesz zabrany z powrotem do głównego ekranu gry. Ten automat jest idealny dla fanów piłki nożnej, którzy chcą usłyszeć ryk tłumu, gdy wirują kołowrotki. Funkcja bonusowych rund i hazardu nadają grę ekscytującą przewagę, idealną zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych fanów automatów.

Funkcje, specjały i symbole

W tej najlepszej grze na automatach dostępnych jest kilka świetnych dodatkowych funkcji. Pierwsza to funkcja darmowych spinów. Aby to aktywować, musisz dążyć do wylądowania trzech lub więcej najlepszych trumpów rozproszonych symboli w dowolnym miejscu w kołowrotkach. Jeśli możesz to zdobyć, wyląduje dziesięć darmowych spinów. Na początku swojej bezpłatnej rundy spinów możesz wybrać gracza, który następnie staje się wyjątkowo dziki, mnożąc każdą wygraną przez cztery. Aktywuj więcej wolnych obrotów, lądując jeszcze trzy symbole rozproszenia w tej rundzie.

Kolejnym bonusem jest bonus Hall of Champions. Aby aktywować tę funkcję, musisz wylądować złoty symbol bonusu na rolkach pierwszej i pięciu podczas tego samego spinu. Ta fantastyczna funkcja zabierze Cię na ekran pokazujący 16 najlepszych graczy. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać trzy, aby ujawnić trzy świetne nagrody pieniężne - to takie proste. Możesz nawet otrzymać dodatkowy wybór, jeśli ta nagroda jest ukryta za jednym z wybranych graczy. Ta runda bonusowa może być aktywowana tylko podczas głównej gry.

Krótko mówiąc, przy tak wielu niesamowitych funkcjach, ta gra jest idealna nie tylko dla fanów pięknej gry, ale także dla graczy, którzy lubią wygrać duże.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca
Golden Hen
RTP:
97.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Monopoly Big Event
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frog Hunter
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Samba De Frutas
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Glorious Empire
RTP:
96.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Tombs
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
All Star Knockout Ultra Gamble
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Dead or Alive
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki