Deep Descent graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
940 700 $.00
Motyw:
Zwierzęta, akcja/przygoda, podwodna

Głębokie zejście online przegląd automatów online

Spójrz na głębokie miejsce na głębokie miejsce online z relaksu. Ryby z kreskówek i wysoko płatny nurek pojawiają się na 5 rolkach, a masz 243 różne sposoby, aby je wygrać. Respins z lepkimi dzikimi symbolami pomaga w tworzeniu dodatkowych zwycięskich kombinacji, a można odkryć wirtualny ocean, gdy odblokowuje dodatkowe rzędy.

Możesz wygrać 18 814 razy swój zakład z dna morskiego. Deep Descent to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 95% i możesz grać w wersjach stacjonarnych i mobilnych w naszych ulubionych stronach kasynowych online.

Jak grać w grę głębokich slotów

Delikatna, majstrowana melodia rozgrywa się, gdy kołowrotki obracają się, w towarzystwie dźwięków oceanu. To spokojne środowisko, wypełnione 3 kolorowymi rybami i postacią jacque cousteau, zerkającą z ilustu. Symbole garnitury z grą również pojawiają się tutaj i chociaż nie wyglądają tak ładnie jak ryba, są one wyzwalaczem na zwiększenie liczby wierszy i zwycięskich sposobów.

Gra zaczyna się tuż pod powierzchnią, w jasnoniebieskich wodach, które rozpryskują się na skałach w tle. Skieruj się głębiej z dodatkowymi rzędami, a ty wchodzisz do lasów wodorostów i ciemnej jaskini. Możesz cieszyć się tą wodną sceną na komputerach PCS, iOS, Android lub Windows.

Głębokie gniazdo relaksu Gaming oferuje zakres zakładów 0.10 do 50.00, i łatwo jest wybrać poziom za pomocą stosu monet na elementach sterujących. Przycisk spinowy znajduje się poniżej i schodzicie elementy sterowania, aby znaleźć zakładkę strzałki, która automatycznie obraca rolki.

3 małe linie na dole zabiorą cię do wypłaty głębokiego slotu online. Pokazuje, ile wygrasz na wybranym poziomie zakładu z każdego symbolu, gdy dopasujesz co najmniej 3 tego samego rodzaju w dowolnym rzędzie, zaczynając od lewej kołowrotka.

Respins i inne głębokie funkcje automatów online

Złote "W" to dziki symbol gry głębokich slotów. Nie płaci żadnych nagród samodzielnie, ale robi to, z czego znane są dziczy, i działa jak inne symbole, jeśli mogą ukończyć lub poprawić zwycięską kombinację.

Niezależnie od tego, czy jest to część wygranej, czy nie, dziki, a następnie blokuje się jako inna pozycja symboliczna odporna za darmo. Liczba respins jest ujawniona na wolności, z maksymalnie 5 rund, podczas gdy każde nowe dziki również blokują.

Funkcja kolekcji jest zawsze aktywna. Porthole z boku rolki wyświetla losowy symbol o niskiej wartości na każdym spinu. Jeśli symbol jest częścią wygranej, zbiera się w mierniku, a gdy masz tam 7 rodzajów, zaczynasz zejście na podłogę oceaniczną.

Są tutaj 3 poziomy. Pierwszy to miejsce, w którym odtwarzają się podstawowe respins, a na drugim poziomie do mieszanki dodaje się dodatkowy rząd symboli, a także dziki. Podobnie jak niektóre z najlepszych gier automatycznych, masz teraz 1024 różne sposoby wygrania. Zbierz 21 symboli w mierniku, a osiągniesz trzeci i najgłębszy poziom, gdzie piąty rząd symboli daje 3125 zwycięskich sposobów. Kolejny dziki pojawia się w respins, dodając dodatkowe rundy, aby kontynuować sekwencję.

Gdy rezygnacja dobiegnie końca, wrócisz do płycizn i zaczniesz od nowa, mam nadzieję, że z hojną nagrodą z głębi.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane w automatach głębokiego zejścia, średnie zwroty i zmienność

Możliwe jest wygranie do 18 814x swojego zakładu z głębokiego slotu. Przy maksymalnym zakładach 50.00, możesz pogłębić nagrodę 940 700.00 w wystarczająco długiej serii respins. Jest to wysoki poziom zmienności ze rozczarowującym średnim zwrotem do procentowego procentowego 95%.

Nasza głęboka ocena slotu

Ten niski procent zwrotu jest jedynym prawdziwym problemem, jaki mamy z głębokim slotem zejścia, ponieważ gry o dużej zmienności powinny naprawdę zwrócić 96% lub więcej graczom. Ale to wesoła gra z wieloma kolorowymi symbolami i ekscytującą cechą premiową.

Dotarcie na dno oceanu przez serię respins nie zawsze się wydarzy, ale z dodatkowymi dzikimi i wierszami, gdy zaczniesz zejść, łatwiej jest kontynuować rundę. Zobacz, czy głębokie gniazda opadania tonie lub płynie, gdy grasz w najwyższe kasyna online, i nie zapomnij o największych bonusach powitalnych, gdy się zarejestrujesz.

Sloty zwierząt

Jaka jest funkcja respins w grze głębokie zejścia?

Nagroda dzikich symboli między 2 a 5 respinami głębokiego slotu. Zbierasz symbole, aby zejść na kolejne 2 poziomy, gdzie łatwiej jest kontynuować funkcję odpowiedzi. Gdy zabraknie Ci respins, wracasz do gier podstawowych na powierzchni.

Ile mogę wygrać z głębokiego slotu online?

Głębokie gniazdo zejścia ma maksymalną wygraną równą 18 814x twojego zakładu lub 940 700.00 na najwyższym możliwym stawce. To hojny mnożnik i możesz to wygrać, jeśli respins kontynuują wystarczająco długo.

Ile linii płacowych ma głębokie gniazdo zejścia?

W głębokim gnieździe o głębokim pożeniu nie ma ustalonych. Wygrywasz z dopasowanych symboli w dowolnym rzędzie z lewej kołowrotka, i istnieje początkowe 243 różne sposoby, w jakie może się zdarzyć. Na niższych poziomach otrzymujesz 1024, a na koniec 3125 sposobów wygrania.

To głębokie gniazdo zniżki jest grą o wysokiej zmienności?

Głębokie gniazdo zejścia ma wysoki poziom zmienności, więc kołowrotki mogą obracać się dłużej niż średnia między wygranymi. Gniazda o niskiej zmienności płacą mniejsze nagrody, ale częściej, podczas gdy gry o średniej zmienności, jak sama nazwa wskazuje, są gdzieś pośrodku.

Jaki jest minimalny zakład na głębokim automatem do gniazda?

Możesz zagrać w głębokie gniazdo zejścia za tylko 0.10 na spin. Maksimum to 50.00, który jest wystarczająco szerokim zasięg. Istnieje wiele opcji między tymi granicami i jest to łatwa gra do konfiguracji i gry.

Jakie symbole ma głębokie gniazdo zejścia?

Głębokie gniazdo zejścia ma motyw podwodny i ma różne kolorowe symbole ryb na tle oceanu. Pojawia się również nurek w okręcie podwodnym, a także złoty dziki symbol. Gry w garnitury w bąbelkach płacą mniejsze nagrody.

Czy są jakieś gry podobne do głębokiego slotu online?

Gry z motywem podwodnym, taki jak głęboki slot zejścia, są bardzo popularne. Podobne automaty obejmują Fishin ’Frenzy Megaways z Blueprint Gaming i Blue Fortune z QuickSpin. Znajdziesz te i więcej w naszych ulubionych kasynach online.

, Który deweloper jest za głębokim automatem do gniazda?

Głębokie slot pochodzi z gier relaksowych i dołącza do poszukiwanego zasięgu, który obejmuje miejsca takie jak marszowe legiony, dzikie chapo i pieniądze 2.

Kiedy wydano głębokie miejsce na zejście?

Relaking Gaming uruchomił grę głębokich slotów z 3 sierpnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Rainbow
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Scarab Treasure
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ultra Burn
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rage of the Seas
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hugo Carts
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Volatile Vikings
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods - God of Storms
RTP:
96.14%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Sisters of Oz Jackpots
RTP:
95.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki