Fruit Rainbow graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Owoce, klejnoty

Fruit Rainbow Recenzja automatu online

Zdecydowanie dostaniesz pięć dni, kiedy zarejestrujesz się w jednym z najlepszych kasyn online, aby zagrać w owoc. Wskazówka jest naprawdę w nazwie, a owoce mnóstwo wyskakujące na ekranie z każdym obrotem obok niektórych innych symboli, z których każdy ma inne korzyści pieniężne po dopasowaniu.

Pięć najlepiej płaconych symboli to owoce w kształcie truskawek, pomarańczowych plasterków, wiśni, bananów i limonek, podczas gdy karty do gry w kasynie w różnych kolorach oferują niższą wartość wygrane.

Połączenie 3 identycznych symboli doprowadzi do wygranej, a truskawki reprezentują najbardziej lukratywną paydirt za 100 $, jeśli znajdziesz 5! Jednak diamenty i dzikie symbole są tym, co naprawdę chcesz odkryć. W dowolnym miejscu od 3 do 5 prowadzi do przepysznego mnożnika do 2000-krotnego twojego zakładu! Naprawdę kusząca propozycja, która może zarobić ogromną gotówkę.

Jak możesz grać w furze tęczową automat online

Podobnie jak wszystkie tytuły z pragmatycznej zabawy, Fruit Rainbow jest niezwykle łatwa do gry i jest idealnym miejscem dla początkujących online, ale jest również zgodne z bardziej doświadczonymi graczami. Wszystko, co musisz zrobić.

Wybierzesz liczbę monet, które chcesz zagrać na linię, między 1-10, a następnie wartość monety, która wynosi od 0 $.10 do C $.50. Stamtąd możesz również zmienić swój całkowity zakład, który automatycznie wypełni monety na linię, aby odzwierciedlić, ile chcesz zakładać. Wszystkie zwycięstwa są mnożone przez zakład na linię. To takie proste.

Jeśli chcesz pozwolić, aby rolki działały, przydatna funkcja autoodplay, w której możesz wybrać liczbę spin. Pragmatic zawierał sprytne narzędzie, które pozwala zatrzymać autoplację, jeśli saldo gotówkowe wzrośnie lub spadnie o określoną kwotę, co oznacza, że możesz pozwolić umysłowi bez względu na to, co się stanie.

Podobnie jak w przypadku wszystkich internetowych gier Pragmatic Play, Fruit Rainbow został zoptymalizowany do pracy z wieloma urządzeniami. Tak długo, jak masz smartfon, iOS lub Android lub tablet, będziesz mógł cieszyć się tęczową tęczę z taką samą łatwością i użytecznością, jak gdybyś był na komputerze, co oznacza, że możesz cieszyć się Rainbow w ulubionym mobilnym kasynie.

Oczywiście, Pragmatic Play oferuje użytkownikom granie Fruit Rainbow za darmo, zanim umieści swoją ciężko zarobioną gotówkę na linii. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z tej bezpłatnej funkcji gry, ponieważ da ci to dobre wskazanie, czy jest to dla Ciebie automat online.

Funkcje i bonusy owocowe Rainbow

Jak wspomniano wcześniej, diamenty są najcenniejszym zasobem, jeśli chodzi o gra tęczy owoc.

Jednak rozproszenie i dziczy mają więcej niż to rekompensują. Z przyciągającą wzrok 500-krotną bonusem, jeśli uda ci się wybrać pięć diamentów, w połączeniu z kuszącą możliwością lądowania 5 symboli dzikich, które wypłacą 2000x Twój zakład. Te radosne funkcje w grze więcej niż zrekompensują brak bezpłatnych spinów .

Wspólne symbole mogą wypłacać od 0 $.25 podczas dopasowania trzech aż do 12 USD.50 podczas uderzenia 5 z minimalnego zakładu. Owoce są bardziej dochodowe, zaczynając od minimum C 1, gdy dopasujesz 3 aż do 100 $, jeśli możesz zabezpieczyć 5 truskawek.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Fruit Rainbow Maximum Win, RTP i zmienność

Fruit Rainbow gra na średnim do wysokiej zmienności, a pragmatyczna gra nie ukrywa faktu, że niektóre gry, w tym ta wybór, wypłatę mniej niż często jako ofiara za możliwość wygrania dużych.

Istnieje szansa, aby trafić naprawdę wielkie nagrody za pomocą owocowego tęczy, więc jeśli podoba ci się myśl o pożeraniu ogromnych ilości prawdziwej gotówki, to jest dla Ciebie wysoki do średniej zmienności.

Max Win jest ustalona na 2000 stawek i z RTP 96.53% można stosunkowo często trafić w niektóre linie wypłaty, z szansą na wygranie dużego tuż za rogiem.

Podsumowanie owoców Rainbow i inne automaty online

Pragmatyczna gra uderzyła paznokcie w głowę z owocowym Rainbow, tworząc łatwą w użyciu, prostą grę w automatach online, która może zaspokoić wszystkich, a zwłaszcza nowszych graczy na automatach. Jeśli szukasz bardziej skomplikowanej gry w automatach, zalecamy sprawdzenie innego pragmatycznego tytułu, a Super Joker potencjalnie obsługuje inną publiczność! Gdzie indziej, Fruit Zen Betsoft oferuje podobne wrażenia, które gorąco polecamy sprawdzenie.

Ogólnie rzecz biorąc, nie możemy narzekać na tęczową tęczę i ogólną obsługę klienta. Jeśli jesteś tradycyjnym automatem do automatów, a może chciałbyś spędzić popołudniowe marzenie na temat powrotu do swojego ulubionego kasyna lądowego, to Fruit Rainbow to idealne miejsce dla Ciebie.

Z 2000x Twoim pakietem za pomocą jednego kliknięcia przycisku, który nie chciałby go wypróbować!

Powiązani partnerzy kasyna

Diamond Dreams
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Warp
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aztec Treasures
RTP:
93.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Thor Infinity Reels
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Royal Dragon Infinity Reels
RTP:
95.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dark King - Forbidden Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon’s Fire Megaways
RTP:
94.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Grand Tiger
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reno 7’s
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cyrano
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blinged
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni