Reno 7’s graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
777 700 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Recenzja automatów online Reno 7

Podczas gdy większość programistów koncentruje się na Vegas podczas projektowania automatów na temat największych miast hazardowych na świecie, QuickSpin postanowił skupić. I w przeciwieństwie do gniazd inspirowanych Vegas, z krzykliwymi ulicami miasta i panoramą, QuickSpin przedstawił Reno ze stylem, skromnością, prezentując tylko kultowe obiekty reprezentujące miasto.

W tej recenzji Reno 7 dowiesz się, że automat 3x3 przybywa z 5 liniami płacami, ale mimo że z prostą strukturą i RTP 95.98%, jest wzmocniony z dwiema dodatkowymi funkcjami, spinami bez stosu diamentowego i koła 7s. Standard Wilds pomoże Ci stworzyć świetne zwycięstwa, więc jeśli jesteś gotowy, przejdźmy do wszystkiego, co automat może zaoferować w najlepszych kasynach online!

Jak grać online Reno 7

Podobnie jak wszystkie najlepsze gry w automatach, niezależnie od tego, czy ładujesz gniazdo Reno 7 na urządzeniu komputerowym, czy wolisz odtwarzać go na urządzeniu mobilnym, zobaczysz, że projekt gniazda jest nienaganny na dowolnym urządzeniu. Żywe kolory i dźwięki gry są równie mocne, bez względu na to, czy grasz w grę na swoim smartfonie lub tablecie z systemem Android lub iOS, czy urządzeniu komputerowym.

Gdy go ładujesz, zobaczysz, że rolki są jak lądowa maszyna do gniazda, umieszczona na środku ekranu. Koło dodatkowe znajduje się po lewej i po prawej. Tutaj znajduje się wypłata. Spotykasz tutaj symbole, które są nisko płatnymi arbuzami, śliwkami i cytrynami, dając 1 do 3x stolików dla najlepszych kombinacji, oraz wysoko płatne paski, dzwon. Dzikie opłaca się tak jak 7s, oprócz odgrywania standardowej roli substytutu.

Zchodząc, widzisz przycisk QuickSpin, a następnie przyciski spinu i autospin. Przycisk monety jest następny, gdzie możesz dostosować zakład. Możesz to zrobić również w dół, w polu konfiguracji zakładu. Tak czy inaczej, przynajmniej możesz wpłacić to 0.5, ale najwięcej to 100 punktów. Pod kołowrotkami widać także wygrany i równowagi.

Funkcje Reno 7 i darmowe spiny

Jak wspomniano, mimo że automat 3x3, istnieją dwie bonusowe funkcje Reno 7, z których skorzystasz. Oboje polegają na symboli rozproszenia kół do lądowania.

Jeśli wylądujesz na 2 rozproszenia, możesz obrócić koło 7s. Ten spin może dostarczyć nagrodę pieniężną w wysokości 5x, 7x, 22x, 55x, 77x, 777x lub 7777x! Ale koło ma również segment gwiazd. Jeśli koło zatrzyma się w tym segmencie, otrzymasz 15 darmowych spinów. Powinniśmy teraz wspomnieć, że jeśli wylądujesz 3 rozproszenia zamiast 2, nie tylko dostaniesz obrót na kierownicy, ale natychmiast uzyskasz dostęp do 15 darmowych spinów.

Podczas wolnych spinów dziczy rozszerza się na rozmiar 1x3. Ponadto, dążą do pokrycia całej szpuli, na której wylądowali, jeśli jakaś część z nich jest na widoku. Jakby to było mało, premia jest wcalenia. Land 3 kolejne rozproszenia, a otrzymasz 15 darmowych spinów, bez ustalonego limitu!

Powinieneś wiedzieć, że jeśli granie z jurysdykcji, w której dozwolone są funkcje kupna bonusowego, możesz kupić 2 rozproszenia na 22 -krotnie stawkę i 3 rozproszenia dla 77x stawki i uzyskać zwiększoną RTP 96.37% i 96.Odpowiednio 43%.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Reno 7's Max Win, zmienność i RTP

Wierzcie lub nie, mimo że gniazdo z prostą strukturą i rozgrywką, Reno 7s jest niezwykle lotnym szczeliną, oznaczonym 5 na 5 w skali zmienności QuickSpin. RTP jest nieco poniżej średniej, 95.98%, co może zwiększyć niektóre jurysdykcje do 96.37% i 96.43%, jeśli umieścisz zakład kupujący bonus.

Teraz Max, który możesz wygrać. Jeśli zagrasz w grę dla MAX Wager o 100 punktów, oznacza to, że zbierasz 777 700 punktów! To jest niesamowity potencjał wypłaty tak prostego miejsca, musimy przyznać.

Werdykt Reno 7 i podobne automaty online

Sloty inspirowane największymi miastami hazardowymi na świecie są mnóstwo, jak wspomniano, takie jak MR Betsoft. Makau i Elk's Studio's Vegas Diamonds. Ale Reno 7 jest wyjątkowy, ponieważ oferuje prostą rozgrywkę i siatkę, ale tak duży potencjał wypłaty, do 7777x na stos. Pokochasz fakt, że nie jest zbyt krzykliwy, nie zbyt agresywny, oraz fakt, że cała rozgrywka obraca się wokół rozproszenia, dziczy i koła. Biorąc pod uwagę, że możesz zagrać w to w podróży lub w domu, pierwszą szansę, którą dostaniesz, upewnij się, że spróbujesz. Gniazdo jest naprawdę wyjątkowe, a w momencie, gdy załadujesz go na naszych zalecanych witrynach kasynowych, zrozumiesz. baw się dobrze!

Kiedy QuickSpin wydanie automatu online Reno 7?

Dokładna data premiery Reno 7 nie została jeszcze ogłoszona przez QuickSpin.

To bardzo lotny gniazdo Reno 7?

W rzeczy samej. To jest miejsce na 5 na 5 w skali zmienności QuickSpin, więc możesz mieć pewność, że doskonałe zwycięstwa wylądują, gdy najmniej się tego spodziewasz.

Czy dzikie rozciągają się do 1x3 rozmiarów za każdym razem, gdy szturchają?

TAk. W przypadku, gdy jakakolwiek część dzikiego jest widoczna na ekranie, będzie się szturchać i pokryć całą rolkę, na której wylądował, stając się rozmiarem 1x3.

, Które szczeliny są podobne do automatu online Reno 7?

Istnieje wiele miejsc inspirowanych największymi miastami hazardowymi na świecie, takich jak MR Betsoft. Makau i Elk's Studio's Vegas Diamonds, które są podobnymi automatami do Reno 7 pod względem motywu.

Ile linii wypłat oferuje oferta Reno 7?

Slot Reno 7's oferuje tylko 5 linii płacowych, ze względu na prostą sieć 3x3.

Czy muszę pobrać automat Reno 7, aby odtwarzać go na moim smartfonie?

Nie. Reno 7 to gniazdo HTML5, co oznacza odtwarzanie na dowolnym urządzeniu bez potrzeby jego pobrania. Niezależnie od tego, czy chcesz odtwarzać go na urządzeniu mobilnym lub komputerowym, po prostu załaduj go za pomocą dowolnej przeglądarki, a będzie grał płynnie.

Jakie symbole są w gnieździe Reno 7?

W Reno 7 znajdziesz klasyczne symbole automatów, owoce takie jak arbuzy, śliwki i cytryny, a także dzwonki, bary i szczęśliwe 7s.

Czy automat Reno 7 oferuje bezpłatne spiny?

W rzeczy samej. Możesz wyzwolić 15 darmowych spin.

Czy automat Reno 7 oferuje nagrodę Jackpot?

Nie. Reno 7 to nie miejsce na jackpot, dlatego maksymalna wypłata 7777x Pakowanie to wszystko, co możesz wygrać, grając.

Powiązani partnerzy kasyna

Victoria Wild
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
777 Super BIG BuildUp Deluxe
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Red Hot Wild
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Masks of Fire HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Giant
RTP:
94.22%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Double Da Vinci Diamonds
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Bigger Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Oil Mania Darmowe Gry Online Review
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Noah's Ark
RTP:
94.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Spark
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Desert Treasure
RTP:
97.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni