Thor Infinity Reels graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
242 200 USD.00
Motyw:
Mity i legendy, nordycka mitologia

Thor Infinity Reels Online Glot Recenzja

Yggdrasil przynosi potężnego nordyckiego boga na komputery stacjonarne i mobilne z ich rolek Thor Infinity. Opracowany we współpracy z Reel Play, Thor Infinity Reels zaczyna się od 3-z-zbiorowej gry z 4 rzędami symboli. Liczba rolki rośnie w wygranej i wciąż rośnie tak długo, jak poprawiasz kombinacje wyzwalające.

Progresywny mnożnik wznosi się w wyglądzie każdej nowej kołowrotka, a jeśli rozszerzysz grę na 12 rolki, istnieje specjalna nagroda bonusowa warta 888x Twoim zakład. Dzikie symbole pomagają ukończyć wygrane, a funkcja odpowiedzi może prowadzić do jackpotów w wysokości 2000 razy palika.

Thor Infinity Reels to gra o wysokiej zmienności, która ma średni procent zwrotu 96.2%. Możesz cieszyć się wszystkimi stylami, funkcjami i potencjalnymi nagrodami na komputerach PC, Android, iOS i Windows Mobiles.

Jak grać w szczelinę Thor Infinity Role

Mroźny las północny, wypełniony resztkami mieczy bitwy, rozciąga się za siecią 3x4 symboli. Ten dramatyczny obraz ustanawia scenę do gry Thor Infinity, a bardzo szczegółowe symbole dodają ogólnej atmosfery. Gra emblematów kart w stylu Wikingów dołącz do klaksonu, tarczy, hełmu i toporów na rolkach, wraz z młotkiem Thora w różnych odcieniach i samego Boga Thunder. Jest dzikim symbolem i może działać jak inni, aby ukończyć zwycięstwa.

Szelek do gniazda Thor Infinity jest ładny i łatwy do skonfigurowania, i nie będzie większym wyzwaniem dla nawet najmniej doświadczonych graczy. Możesz grać między 0.20 i 40.00 Na każdym spinu, wybierając poziom zakładu za pomocą przycisku, który wygląda jak stos monet.

Przyciski autoodplay i szybkiego spinu dostosowują rozgrywkę, a przycisk "I" ujawnia wypłatę. To pokazuje, jak bardzo wygrywasz, gdy 3 przykłady tego samego symbolu lądują na rolkach, chociaż jak zobaczymy, każda wygrana wyzwala ekscytującą funkcję bonusową.

Respins amp; Inne Thor Infinity Broowce Bonusy

Ilekroć 3 dopasowane symbole, z pomocą dzikiego symbolu lub bez niego, wydaje się, że uruchamia mechanizm kołowrotka nieskończoności. Dodatkowa kołowrotek jest dodawana po prawej stronie, a jeśli poprawia to zwycięstwo, trzymając ten sam symbol lub dziki, pojawia się kolejna rolka.

Trwa to, dopóki nowa rolka nie poprawi się początkowej wygranej i nie ma górnego limitu, ile nowych bębnów można dodać. Ponadto wartość kombinacji wzrasta o 1x dla każdego dodatkowego kołowrotka, co może prowadzić do ogromnych wypłat. Jeśli utworzysz w sumie 12 rolek, otrzymasz również jackpot 888x swój zakład na wszelkie wygrane na najwyższych miejscach online.

Thors ’Hammer, Mjolnir, wyzwala cechę respins, gdy ląduje w co najmniej 6 miejscach jednocześnie. Symbole wyzwalające blokują się na rolkach i tylko bardziej kolorowe młotki lub puste przestrzenie pojawiają się seria respondów. Na początek dostajesz 3 obroty, ale Hammers zresetują licznik z powrotem do 3, a także blokują. Funkcja kończy się na 3 respinach bez pojawienia się mjolnir lub wszystkie pozycje symboli są wypełnione. Następnie zbierasz nagrody pieniężne od 1x do 100x dla każdego młotka, podczas gdy symbole zielone, niebieskie, czerwone i złote płacą jackpoty odpowiednio 10x, 50x, 250x lub 2000x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i zwroty gniazda kołowrotków Thor Infinity

Połączenie wygranych jackpotów i młotków może prowadzić do nagrody do 6055x twojego całkowitego zakładu lub 242 200.00 na najwyższych stawkach. To jest bardzo niestabilna gra, z przyzwoitym średnim zwrotem do procentowego procentowego 96.2%.

Nasze rating szczelinowy Thor Infinity Cudów

Grupa online Thor Infinity, z pewnością wygląda na część, z imponującym stylem i symbolami. Rozszerzający się zestaw kołowrotka i rosnące mnożniki każdej wygranej to ekscytująca funkcja, która staje się niezwykle popularna w wielu grach Infinity Reels.

Nie jest łatwo rozszerzyć grę na 12 rolki dla tego jackpota 888x, ale z pewnością możliwe, a nawet tylko 2 lub 3 kolejne rolki mogą prowadzić do nagród o wysokiej wartości. Gdy rozpocznie się runda respins, gwarantowana jest zwycięstwo i tutaj możesz zbierać największe nagrody ze wszystkich w najlepszych kasynach online.

Sprawdź więcej automatów na podstawie mitologii nordyckiej poniżej

Jaki jest system Infinity Reels stosowany w gnieździe Thora Infinity Cude?

Za każdym razem, gdy wynajmujesz zwycięską kombinację na 3 rolce gniazda Thor Infinity, dodaje dodatkową rolkę po prawej stronie. Jeśli to poprawia zwycięstwo, pojawia się inny i tak dalej. Mnożnik wygranej wzrasta o 1x na każdym kolejnym kołowrotku.

To grę Thor Infinity, udana gra?

Podążając za popularnym motywem i dodając wiele ekscytującej rozgrywki, automat online Thor Infinity Reels jest popularny wśród wielu graczy. Jest dostępny w niektórych z najczęściej rozgrywanych kasynach online, takich jak te, które polecamy tutaj.

Jakich symboli używa maszyny do gniazda Thor Infinity?

Realistyczne obrazy użyte w automatach Thor Infinity, obejmują symbole karty gry, hełm wikingowy, tarcze, miecze i słynny młot Thor. Młot pojawia się w kilku różnych kolorach podczas funkcji respondów, a Thor jest dzikim symbolem.

Czy są jakieś gry podobne do maszyny do gniazda Thor Infinity?

Norse Gods gwiazda w kilku popularnych grach, w tym w odcinku Odin Infinity Reels, który jest częścią tej samej serii z Yggdrasil. Inne gry podobne do kołowrotków Thor Infinity to 2 bogów, Zeus vs Thor, gdzie legendy nordyckie i greckie walczą ze sobą w kołowrotki.

Gdzie powinienem grać w automatach internetowych Thor Infinity?

Możesz grać w automatach Thor Infinity, w najwyżej ocenianych kasynach Yggdrasil. Te strony przyjmują Cię z dużymi pakietami bonusowymi i zawierają ogromną kolekcję świetnych gier, a także mnóstwo bezpiecznych, bezpiecznych opcji depozytów i wypłaty.

Ile mogę wygrać grając w szczelinę Thor Infinity?

Wygrane z gniazda kołowrotków Thor Infinity mogą osiągnąć 6055x całkowity zakład. Na najwyższym stawce 40.00, który składa się z nagrody w wysokości 242 200.00, który jest nieco mniej niż wiele bardzo niestabilnych gier, takich jak ten. Oznacza to jednak, że najważniejsza nagroda jest łatwiejsza do osiągnięcia.

Czy w grze Thor Infinity Reels jest bezpłatna funkcja spinów?

Zamiast darmowych spin. Dostajesz 3 respins tylko z symbolami młota i pustymi przestrzeniami, a więcej młotów resetuje licznik spinowy do 3. To trwa i na końcu możesz zebrać mnożniki wygranych i jackpoty.

Czy gniazdo Thor Infinity, ma dobry procent zwrotu?

Jako średnia długoterminowa gracze odzyskują 96.20 na każde 100.00 umieszczone w zakładach na szczelinie Thor Infinity. To tłumaczy się jako 96.2% powraca do graczy, co dotyczy tego, czego oczekujemy od gry o wysokiej zmienności.

, Który rozwija Thor Infinity Roles Darmowe Gry Online?

Gra Thor Infinity Reels jest opracowana przez Reel Play i wydana pod marką Yggdrasil. Współpracując, ci programiści mogą oferować więcej gier i większą różnorodność graczom w kasynie online.

Kiedy wydano gniazdo Thor Infinity,?

Gniazdo Thor Infinity Role zostało wydane 8 lutego 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Top Gun
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cowboys Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Kingdom
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joyful Joker Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Da Vinci’s Treasure
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00
Mega Don
RTP:
96.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sweet Bonanza
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni