Blinged graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, luksusowy styl życia

Blinged Darmowe Gry Online Review

Jasne białe diamenty wywołują do 6 obrotów wygranych, w których masz gwarancję nagrody w każdym z nich, lub respins, które trwają, dopóki nie wyznaczysz zwycięskiej kombinacji. Rosnąca mnożnik może prowadzić do ogromnych zwycięstw do 5000 razy więcej niż w tej grze o średniej zmienności. Średnie zwroty 96.25% powinno widzieć dużo bling wypłaconych, gdy kręcisz rolki bliskiego miejsca online.

Styl miejski rozciąga się na ścieżkę dźwiękową rapową i panie z nastawieniem. Złote pierścienie, a trampki w kolorze złotym wskazują, że te dziewczyny chodzi o pieniądze. Play’n Go wykonał kolejną świetną robotę, biorąc motyw i przekształcając się w grę internetową, a Blinged ma podobny styl do ich niezwykle popularnego pimped automat.

Podobnie jak większość gier z zakresu Play’n Go, Blinged ma kilka dodatkowych funkcji, podobnie jak wiele innych naszych najlepszych miejsc na prawdziwe pieniądze. Dziki symbol pomaga ukończyć kombinacje, ale wyróżniają. Niezwykle, nie chcesz wygrać od razu podczas rent.

Jak grać w bliste internetowe automat

Możesz obrócić rolki za tylko 0 $.10 lub przejdź aż do 100 USD.00. To otwiera możliwość ogromnej wygranej równej 500 000 C $.00 w naszych najlepszych miejscach online. Niezależnie od poziomu doświadczenia, który grasz w automatach, znajdziesz tutaj szybko i łatwo zacząć. Przewiń wzdłuż paska poniżej rolki, aby znaleźć idealny poziom zakładu i jesteś gotowy.

Złoty przycisk "I" otwiera wypłatę, w której widzisz, ile wygrasz podczas dopasowywania symboli przez 3 lub więcej rolki na linii od lewej strony. "10" z diamentem jest najniższym płatnym symbolem, wartym 5x twojego palika, jeśli przekroczy linię. Wyląduj dziewczynę w czapce baseballowej na wszystkich 5 rolkach, aby wygrać 100x.

Opcje obejmują autoblację i tryb szybkiego spinacza, a można grać na komputerach PC, Android i iOS telefonach komórkowych bez zmian w stylu, funkcjach lub funkcjach.

Blinged Darmowe Gry Online Bonuses i darmowe spiny

Dziewczyna baseballowa jest dzikim symbolem bliskiego automatu. Ona stoi na wszystkich oprócz diamentu, jeśli może zakończyć wygraną. Diament jest symbolem rozproszenia, a kiedy zobaczysz ten cenny przedmiot w co najmniej 3 miejscach jednocześnie, wpisujesz bonusową rundę, w której gwarantowane są zwycięstwa.

Dostajesz co najmniej 3 obroty wygranych, z każdym rozproszeniem i powyżej 3 przyznających dodatkowe obrot wygrany. Te bonusowe obroty to tak, jak brzmią, gdy rolek obracają się i zbierzesz nagrodę. Można ubiegać się o maksymalnie 20 obrotów wygranych.

Najlepsze jest to, co się stanie, jeśli kołowrotki się obracają i nie wylądujesz zwycięzcą. W tym przypadku ciągle wirują z mnożnikiem o 1x, dopóki nie zobaczysz zwycięskiej kombinacji. Dlatego jest to satysfakcjonujące, gdy widzisz utraty obrotów. Jest lepiej, ponieważ mnożnik pozostaje na bieżącym poziomie dla pozostałych obrotów wygranych, wchodząc tylko w górę i nigdy nie resetuj się do 1x przez resztę funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Blinged Darmowe Gry Online Maksymalne wypłaty, RTP i zmienność

Z maksymalnym mnożnikiem podczas rundy wygranej, możesz odebrać nagrodę 5000 razy na swoim pakiecie. Ponieważ Blinged jest grą średnią zmienności, ma dobrą równowagę między częstotliwością wygranych spinów a rzeczywistymi wartościami nagród.

Jest to powrót do procentu graczy 96.5%, co wygodnie mieści się w akceptowalnym poziomie ponad 95%.

Blinged Darmowe Gry Online Werdykt i podobne gry

Chłasny styl, energiczna ścieżka dźwiękowa i pewność wygrania lądowania w grach bonusowych z pewnością przyciągną graczy do bliskiego automatu. Chociaż styl może nie spodobać się wszystkim, nie możesz kłócić.

Być może średnia zmienność pobiera emocje z gry, ale jest to format, którego szuka wielu graczy, nawet jeśli oznacza to, że przeciętne nagrody nie są ogromne. Jeśli lubisz gniazda wyższej wolności, wypróbuj podobną grę pimped.

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach i mobilnych kasynach, w których znajduje się bliste, pimped i ogromna kolekcja innych gier najwyższej jakości.

Howling Wolves
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Call of Fruity
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hammerfall
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Heroes
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jazz
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Book
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Misery Mining
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dolphin Reef
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charlie Chance XreelZ
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Black Widow
RTP:
91.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dr. Jekyll Mr. Hyde
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elemental Gems Megaways
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni