Stoned Joker 5 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
95.66%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, Joker

Przegląd automatu online Joker 5

Kolejna nowa oldschoolowa gra wykonana przez Fugaso, ukamienowany automat Joker 5 to zmniejszona wersja ukamienowanej gry Joker, która pojawiła się przed. Prostsza niż jej poprzednik, ta gra zawiera tylko 5 stałych linii wypłat, 3 rzędy symboli i mniej funkcji bonusowych, ale nadal zachowuje motyw retro maszyny owocowej. Jednak to nie znaczy, że gra nie może być satysfakcjonująca. Z solidnym 95.56% RTP, progresywne nagrody Jackpot i wypłaty do 25 000 razy w swoim zakładce linii, ukamienowany Joker 5 przez Fugaso może zaoferować wiele powodów, aby grać z prawdziwą gotówką.

Jak grać na ukamienowanego Jokera 5

Kamienowany Joker 5 to kolejna gra Fugaso, która jest nie tylko łatwa w użyciu, ale także dość przystępna cenowo. Pomimo braku aktywnych linii płac, to miejsce nadal oferuje tańsze zakłady, które spodoba się wszystkim nowym graczom. Aby zacząć grać prawdziwą gotówką, po prostu użyj kontroli zakładu/linii, aby ustawić rozmiar zakładu Payline i dostosuj, ile będziesz wydawać na każdy spin. Minimalny zakład to 0.05 kredytów na rundę (0.01 za linię płac), podczas gdy zakład maksymalny jest ustawiony na 25 punktów.

Gdy tylko skończysz konfiguracją zakładu, po prostu naciśnij przycisk Spin i możesz natychmiast zacząć grać. Na ekranie dostaniesz do ośmiu różnych symboli, z których każdy oferuje inną nagrodę, którą możesz zobaczyć, naciskając przycisk "I" i uzyskując dostęp do wypłaty. Wypłaty są zawsze wyświetlane w kredytach wewnątrz wypłaty i wahają się od 5x do 200 razy w zakładach Payline dla niższych symboli i wzrosną do dużych 5000 razy za pięć z najlepiej płatnych ikon. Dzięki funkcji hazardu otrzymasz wyjątkową okazję, aby pomnożyć każdą wygraną, którą gromadzisz wiele razy.

Jeśli wolisz grać w automatach w dowolnym kasynach mobilnych, automat do gry na ukamery Joker 5 jest również dostępny jako gra mobilna, którą możesz cieszyć na większości urządzeń iOS i. Wrażenia z gry mobilnej jest bardzo podobne do tego, co dostajesz na gnieździe stacjonarnej, tylko kontrola zakładów jest przenoszona do lewicowego rogu.

Kamienowany Joker 5 darmowych obrotów i dodatkowych funkcji

Gdy te kolorowe owoce zaczną się kręcić, musisz poczekać na dopasowane sekwencje na ekranie i zdobyć zapłatę. Za każdą sekwencję trzech, czterech lub pięciu dopasowanych symboli wylądowanych na linii płac, zaczynając od lewej kołowrotka, otrzymasz specjalną nagrodę. A jeśli ta nagroda nie wystarczy, masz funkcję hazardu, aby pomóc Ci uzyskać większy wartość za pieniądze na najlepszych miejscach online.

Funkcję hazardu można aktywować po każdej zebranej wypłaty podczas gry z prawdziwą gotówką, naciskając przycisk "Gamble" na ekranie. Gdy to zrobisz, zostaniesz zabrany na specjalną grę bonusową, w której będziesz musiał zgadnąć, czy maszyna narysuje czarną czy czerwoną kartę. Jeśli zgadniesz dobrze, możesz podwoić swoją nagrodę, a zgadywanie złe sprawi, że stracisz oryginalną wygraną. Możesz użyć tej ryzykownej funkcji do pięciu razy z rzędu, aby zwiększyć swoje wypłaty pięciokrotnie, chociaż do tej pory nie jest tak naprawdę zalecane.

Innym sposobem na uzyskanie dodatkowych wypłat z gry jest czekanie na symbole rozproszenia automatu lub jego progresywną nagrodę Jackpot. Symbole rozproszenia mogą płacić nagrody do 250x twojego zakładu Payline, bez zbierania kolejno i niezależnie od linii wypłaty. Z drugiej strony jackpoty można wygrać całkowicie losowo, grając dowolną rundę w dowolnym rozmiarze zakładów. Gniazdo oferuje trzy różne nagrody (Mini, Midi i Maxi), z których wszystkie są połączone z pewnym procentem każdego zakładu, który umieszczasz. Te same jackpoty można znaleźć w innych automatach Fugaso z serii Jackpot, w tym regularna grę Joker.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Kamienie Joker 5 Max Payout, RTP i zmienność

Rozgrywka średniej wariancji i wyższy wskaźnik trafień sprawiają, że ta maszyna do gniazda nadają się do nowych graczy, którzy mogą cieszyć się zakładami, które zaczynają się tak niskie jak 0.05 kredytów na spin. Z maksymalną nagrodą 25 000x plus trzy różne jackpoty, jest wiele zwycięstw do ścigania za każdym razem, gdy grasz z prawdziwą gotówką. Założę się, że max zakład i te wypłaty stają się jeszcze bardziej atrakcyjne, co daje szansę wygrania do 125 000 punktów za pomocą jednego obrotu (25 000 x 5 punktów Max Line Wager)!

Kamienie Joker 5 Nerdykt automatu

Nawet prostszy niż ukamienowany Joker, ukamienowany automat Joker 5 jest szczególnie odpowiedni dla fanów gier oldschoolowych, ale także tych, którzy szukają prostej gry. W przypadku graczy, którzy lubią swoje automaty bardziej ryzykowne i bardziej satysfakcjonujące, Fugaso tworzy również świetne maszyny o wysokiej zawartości.

Aby uzyskać kolejną prostą i zabawną grę, ale jedna z dodanymi mnożnikami wypłat i darmowymi bonusami, możesz wypróbować bezczelny inspirowany Trump Trump It Slot. A jeśli szukasz czegoś bardziej tradycyjnego, ale także bardziej satysfakcjonującego, sugerujemy sprawdzenie automatu COSA Nostra, która również oferuje funkcję hazardu i progresywne jackpoty, ale także darmowe bonusy i większe Max Winsins. Znajdź jeszcze więcej oryginalnych gier w studio na naszych najwyżej ocenianych stronach kasynowych i zdobądź specjalną bonus zaraz po utworzeniu konta.

Powiązani partnerzy kasyna

Flame of Fortune
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Safari Sam
RTP:
97.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Spins
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Ascension - Rise to Riches
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
At The Movies
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Raptor DoubleMax
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
La Cucaracha
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Jackpot
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Sevens High Ultra
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Prosperity Twin
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni