Raptor DoubleMax graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, dinozaury

Recenzja automatu online Raptor DoubLeMax

Kolorowe dinozaury prześladują 5 rolki i 25 liniów wypłat dostępu do slotu online z Yggdrasil z Yggdrasil. Ta pulpit i gra mobilna ma jurską o wielkości jurajskiej wynoszącej 20 000 razy na Twoim pakiecie i ma kilka fantastycznych funkcji.

Zwycięskie symbole znikają i wyzwalają kaskady tych powyżej, z mnożnikiem wygranym podwojeniem każdej kaskady w sekwencji. Dzikie symbole pomagają rozszerzyć tę lukratywną funkcję, działając jako inne. Podczas rundy bonusowej darmowej spins mnożnik nie resetuje się na końcu serii kaskad, co czyni maksymalną wygraną nieco bardziej osiągalną.

Te drapieżniki są bardzo niestabilnymi bestiami, więc spodziewaj się, że niektóre przegrane obroty między wysoko płatnymi zwycięzcami. Gniazdo drapieżowe Doublemax ma średni powrót do procentu graczy to 96.01%. Poznaj kredowe stworzenia w najlepszych kasynach online przedstawionych tutaj.

Jak zagrać w gniazdo dubleMax Raptor

Nigdy nie dowiemy się, czy prawdziwe dinozaury były tak kolorowe, jak Luminous Blue, Zielone i Czerwone Stripeed tutaj, ale z pewnością sprawiają, że szczelin. Równie żywe symbole karty gry pojawiają się na siatce 5x3, a kołowrotki znajdują się w prehistorycznej dżungli, wypełnionej świecącymi roślinami.

Możesz zbadać to egzotyczne ustawienie na komputerach PCS, Android, Windows lub iOS. Niezależnie od platformy, na której wybierzesz, elementy sterujące są takie same, z prostym interfejsem użytkownika, dzięki czemu jest łatwa do konfiguracji i gry.

Stuknij plus lub minus karty na przycisku wartości monety i wybierz kołek z zakresu 0.20 do 50.00. Możesz także wybrać opcję Złotego Bet, aby zagrać o 25% więcej, podwajając szanse na wejście do bezpłatnych obrotów.

Okrągły przycisk strzałki rozpoczyna obracanie kołowrotków w trybie automatycznym, a mały symbol głośnika pozwala dostosować objętość przyjemnej ścieżki dźwiękowej w stylu dżungli. Poświęć trochę czasu, aby zbadać automat do podwójnego przedziału Raptor przed graniem, aby zobaczyć, co możesz wygrać z każdego symbolu i jak działają ekscytujące funkcje.

Potrzebujesz 3 lub więcej dopasowanych symboli na dowolnej z 25 linii wypłat od lewej, aby wygrać, z jasnym czerwonym t-rex.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda dubleMax Raptor

Skorupa jest dzikim symbolem i robi to, co robią dziczy, pomagając ukończyć zwycięstwa, działając jak inni w razie potrzeby. Za każdym razem, gdy wygrasz, zaangażowane symbole znikną z kołowrotków i wywołają to, co Yggdrasil nazywa. Nowe symbole spadają z góry, aby wypełnić luki, a jeśli powoduje to nową wygraną, otrzymasz kolejną rozwijaną menad. Dziki będzie zawsze dodawane do nowej mieszanki symboli, więc łatwiej jest zakończyć zwycięskie kombinacje.

Funkcja DoubLeMax podwaja wartości nagród na każdej rozwijanej rozwijanej, więc pierwsza wygrana jest wypłacana według stawki podstawowej, wówczas wszelkie następujące wygrane są wypłacane na 2x, 4x, 8x, 16x i tak dalej. Resetuje się tylko wtedy, gdy nie widzisz zwycięskiej mieszanki symboli.

Trzy, 4 lub 5 symboli jajek dinozaurów wystrzelą 7, 10 lub 13 darmowych spinów, w tej kolejności. Jeśli dostaniesz 7 lub 10 gier, możesz grać na więcej obrotów w rundzie o pobieraniu jaj 50/50, ale jeśli dokonasz niewłaściwego wyboru, tracisz darmowe gry, więc bądź ostrożny.

Świetną cechą bezpłatnych spinów jest to, że mnożniki nie resetują się na końcu jakichkolwiek rozwijanych i nadal rosną z miejsca, w którym zakończyli się w następnej serii. Można zobaczyć, jak wznoszą się do 256x, 1024x, a nawet więcej, chociaż wygrane są ograniczone do 20 000 razy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, zwroty i zmienność Raptor DubleMax

Że 20 000 razy stanowi znaczną maksymalną wygraną 1 000 000.00 przy maksymalnym zakładu, z opcją kupna premii. Raptor Doublemax to gra o wysokiej zmienności, w której można było zobaczyć mniej wygranych niż w gniazdach niższych wariancji, ale wyższe nagrody, aby to nadrobić. W dłuższej perspektywie zwraca się z prędkością 96.01%, co jest dopuszczalne, ale nic specjalnego.

Nasza ocena gniazda dubleMax Raptor

Kolorowe symbole dinozaurów zadowolą wielu graczy, a wybitne funkcje będą miały uniwersalny urok. Dyspdown lub kaskady, jak są to często nazywane, mogą z łatwością prowadzić do kilku zwycięstw z rzędu, a chociaż rozległy mnożnik będzie trudny do osiągnięcia, staje się znacznie bardziej prawdopodobne w rundzie wolnych obrotów.

Poznaj te satysfakcjonujące gady, gdy grasz w gniazdo Raptor Doublemax w najlepszych miejscach online.

Top 5 yggdrasil automatów

Jaka jest funkcja rozwijana maszyny do gniazda dubleMax Raptor?

Wszelkie symbole w zwycięskiej kombinacji znikają z rolki gniazda dubleMax Raptor, pozostawiając puste przestrzenie dla tych powyżej, aby opuścić i wypełnić. Jeśli to tworzy nowe wygrane, dostajesz dalsze krople, z dodatkowymi dzikimi i rosnącym mnożnikiem, aby zwiększyć bankroll.

Czy gniazdo dubleMax Raptor ma bezpłatne obroty?

Dowolne kolorowe jaja dinozaurów 3, 4 lub 5. Możesz hazardować, aby zwiększyć liczbę gier do maksymalnie 13. W tej rundzie gniazda dubleMax Raptor, mnożnik nadal rośnie.

Czy mogę zagrać w gniazdo draptorów dublemax na iPhonie?

Tak, możesz! Gniazdo Raptor Doublemax jest w pełni kompatybilne z iPhone'ami, iPadami, Androidem i Windows Mobiles, więc nie trzeba siedzieć na komputerze stacjonarnym, aby cieszyć się wszystkimi stylem, funkcjami i potencjałem zwycięskim.

Ile linii płac ma gniazdo drapera?

To jest gra 25-liniowa, w której wygrywasz, gdy 3 lub więcej dopasowanych symboli wyląduje na linii, zaczynając od lewej kołowrotka. Gniazdo dubleMax Raptor ma użyteczny dziki symbol, który pomaga stworzyć dodatkowe wygrane, działając jako inne tam, gdzie to możliwe.

To gra Raptor Doublemax Online Gra o wysokiej zmienności?

Raptor DoubLeMax online ma wysoki poziom zmienności, więc w porównaniu do gier niższej wariancji ma tendencję do płacenia wyższych nagród, ale rzadziej. Jest to popularny format z graczami, którzy lubią lądować hojne wypłaty.

Czy mogę zagrać w gniazdo Raptor Doublemax za pomocą pieniędzy bonusowych kasyna?

Na pewno możesz! Dołącz do najlepszych kasyn przedstawionych tutaj i odbierz ich pieniądze na mile widziane, kiedy dokonasz pierwszego depozytu. Następnie możesz umieścić fundusze bonusowe na grę w gniazda dubleMax Raptor lub inne gry.

Jakich symboli używa gniazda dubleMax Raptor?

To jest gra o tematyce dinozaura, wypełniona jaskrawymi gadami, w tym triceratops i t-rex. Inne symbole obejmują emblementy kart do gry, dziki symbol i ikona bonusu jaj, która wyzwala bezpłatną funkcję gier.

Czy są jakieś gry podobne do maszyny do gniazda dubleMax Raptor?

Inne gry wypełnione dinozaurami obejmują gałęzi Reptizillions Power Role z Red Tiger i Raging Rex, który pochodzi z Play’n Go. Możesz cieszyć się tymi i podobnymi automatami na najlepszych witrynach kasyn online.

Który deweloper wykonuje gniazdo dubleMax Raptor?

Raptor Doublemax pochodzi z Yggdrasil, który jest jednym z najpopularniejszych twórców gier w branży kasyn online. Inne szczeliny z tego samego zasięgu to Holmes i skradzione kamienie, dolinę bogów i Vikings Go Berzerk.

Kiedy wydano gniazdo Raptor Doublemax?

Dinozaury gniazda dubleMax Raptor zostały uwolnione 26 sierpnia 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Wild Luchador
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sticky Bandits 3 Most Wanted
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Pots of Gold
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel Outlaws
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Samba De Frutas
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Jester Wild Nudge
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grand Monarch
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lava Loca
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
The Ultimate 5
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki