Dragon’s Fire Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
94.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia, mity i legendy

Recenzja automatów internetowych Dragon's Fire Megaways

Bardzo szczegółowe symbole, imponujące animacje i dramatyczny motyw pomocy Smokowi Megaways Megaways, aby przynieść poczucie magii i mistycyzmu PCS, iOS, Androidowi i Windows Mobiles.

Na kołowrotkach napotkasz 4 wysoko płatne symbole smoka, a także kolorowe jajka, które płacą mniejsze nagrody za każdym razem, gdy dopasujesz 3 lub więcej rodzaju z lewej strony. Format megawysu umieszcza między 2 a 7 symbolami na każdym kołowrotku, zmieniając liczbę losowo, a tym samym zmieniając szanse na wygranie na każdym obrotu.

Zwycięskie symbole wyzwalają kaskady kołowrotków i nowych symboli wypełniają luki, zwiększając mnożnik z każdą wygraną, aż wylądujesz nie wygraną kombinacją. Podczas bezpłatnej rundy gier mnożniki nie resetują się na końcu serii kaskad, a tutaj masz najlepszą szansę na zebranie rozległego 10 000 razy na swoim pakiecie w najlepszych miejscach w automatach.

Jak grać w automatach do gniazda smoków

Jeśli jest coś, co nie lubimy w tej grze, jest to restrykcyjny maksymalny zakład 10.00 na spin. Jeśli chętnie grasz na tym poziomie lub poniżej, to nie ma problemu i minimalny udział w 0.10 powinien pasować nawet do najmniejszych budżetów.

Kontrole są bardzo łatwe w użyciu, więc nawet początkujący nie będą mieli problemu z rozpoczęciem pracy. Kliknij przycisk "Zakończ", aby wybrać zakład, a jeśli chcesz zobaczyć, ile płaci każdy symbol, naciśnij 3 małe linie na górze gry, aby odblokować płatnik. Najniższe jajko jest warte 0.5x twój zakład, który widzi się na wszystkich 6 rolkach, a smokowe oko płaci 50x.

Inne elementy sterujące obejmują automatyczne, które obraca rolki do 100x, a wszystko to wygląda i gra na komputerze komputerowym, smartfonach i tabletach w dowolnym kasynach online.

Darmowe obroty i inne megaways Dragon's Fire

Oko smoka nie tylko płaci najwięcej, ale jest także dzikim symbolem z mocą działania jak inne, jeśli może wypełnić wszelkie luki w sekwencji pasujących symboli. Na każdej kaskadzie z serii uruchamiany jest rosnący mnożnik, a ogromne czerwone jajo na boku bębni wyświetla bieżącą wartość. Dzikie może natychmiast go zwiększyć do 10x, ale mnożnik resetuje się do 1x na końcu kaskad.

Czasami Złoty Smok owinięty wokół kołowrotków strzela w grę, sumując do 4 dzikich symboli na 1, 2 lub 3 rolkach.

Wszelkie 3 symbole rozproszenia wywołują losową liczbę darmowych spin. W tej rundzie, zamiast resetować do 1x na końcu jakichkolwiek kaskad, mnożniki rosną do końca funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność slotu Megaways smoka

Ponieważ najwyższy zakład wynosi zaledwie 10.00 na spin, imponująca brzmienie maksymalna wygrana 10 000 razy przyczynia się do stosunkowo małego 100 000.00. Gra strotek Smok Fire Megaways ma długoterminowy średni powrót do procentu graczy 95.72% i jest to gra o wysokiej zmienności, w której można było zobaczyć kilka przegranych spinów z rzędu przed zebraniem stosunkowo dużych nagród.

Ocena automatów internetowych Our Dragon's Fire Megaways

Pomijając niskie stawki, jest to bardzo atrakcyjna gra z świetną grafiką i mnóstwem satysfakcji. Megaways i kaskadowe rolek często łączą się, aby przynieść ci kilka zwycięstw z rzędu, chociaż czasami wysoka zmienność może pozostawić szpilki obracające się na chwilę bez żadnych zwycięstw, więc ustawiaj poziom zakładów z myślą o tym.

Rosnące mnożniki są najbardziej prawdopodobną drogą do największych zwycięstw, a to szczególnie prawdziwe w rundzie wolnych obrotów. Jeśli chcesz cieszyć się spektakularną grą, z potencjałem wielokrotnego rozmnażania się stawek, koniecznie sprawdź slotę Megaways smoków w najlepszych kasynach. Zawieramy najlepsze strony z najbardziej hojnymi bonusami powitalnymi, właśnie tutaj.

Powiązani partnerzy kasyna

Book of Ra
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon’s Fire InfiniReels
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Links of Ra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Codex of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Reels of Gold
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker Pro
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sushi Bar
RTP:
97.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Duke
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Heroes
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Suckers
RTP:
97.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Cleopatra II
RTP:
95.89%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel 'em In Lobster Potty
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni