Joker Pro graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Siódki, bary i dzwonki, Joker

Recenzja automatów online Joker Pro

Jeśli szukasz miejsca na wideo z klasycznym klimatem maszyny owocowej, to ta pięć kołowrotek, dziesięć piękności Payline od Netent nie zawiedzie. Zawiera klasyczny zestaw symboli, w tym cztery liście, dzwonki, bar, 777, Lucky Horseshoes, Diamonds and Joker Hats. Ta gra, podsycana przez Jokera, Sticky Wilds i Classic Wilds.10 do 100.00. A dzięki wypłaty 1000x do zdobycia za pośrednictwem Joker Pro Repins, Joker Pro Darmowe Gry Online zapewnia klasyczny potencjał jackpotu z maszynami owocowymi.

Joker Pro Slot Controls i konfiguracja

Joker Pro to dość nowatorska gra według Netent's Standards. Zwykle są znacznie bardziej skłonne do tworzenia markowych tytułów, takich jak slot wydania Vikings 2018. Jednak w kultowym motywie Jokera Pro nie brakuje technologii, a gra płynnie ładuje się na wszystkich urządzeniach, obejmuje opcje Androida i iOS.

Interfejs szczeliny ma neonowe purpurowe przyciski na czarnym ekranie, a następujące przyciski przewijają od lewej do prawej; Zakład, poziom, autooduplacja, spin, maksymalny zakład, wartość monet i monety. Kluczowe przyciski, na których należy się skupić, to wartość poziomu i monety, ponieważ wpływają one na całkowitą kwotę zakładu (którą można zobaczyć pod przyciskiem spinu).

Kliknięcie przycisku "I" do dolnej lewej interfejsu uruchomi informacje o płatnościach i dodatkowych informacji. Joker Pro tak naprawdę nie ma żadnych nietypowych funkcji - w rzeczywistości jest to część odwołania. Podobnie jak klasyczny owocowy, jest prosty, szybki i naprawdę satysfakcjonujący do kręcenia.

Joker Pro Fampalay i funkcje bonusowe

Jeśli chcesz wrócić do lat 80 -tych, kiedy disco Nights były wściekłe, to Joker Pro jest twoim biletem na jazdę. Zespół crack Netent stworzył błyszczący fioletowy cud, z ścieżką dźwiękową disco Inferno, która albo doprowadzi cię do szaleństwa, albo doda prawdziwej huśtawki do twojego kroku. Zarówno podstawa, jak i bonusy dodają dużej ilości potencjału wypłaty i akcji.

Tempo stukania stóp w grze jest szybkie i zabawne, z pięcioma rolkami i dziesięcioma liniami wypłaty załadowanymi stosem symboli maszyn owocowych. Od niskiej do wysokiej wartości, ikony mają cztery koniki liści, podkowy, złote dzwonki, bar, czerwony 777 i błyszczące diamenty. Dopasowanie 3-5 ikon tworzy zwycięską kombinację, od 5x dla trzech czterech koniczynek liści do 200x dla pięciu symboli diamentowych.

Funkcja Joker Pro Repins jest kluczowym elementem automatu online Joker Pro, zapewniającym potencjał dużych wygranych jackpotów. Aby wyzwolić bonus, musisz dopasować jeden lub więcej symboli rozproszenia kapelusza Jokera w kołowrotkach 2-4. Kiedy wylądują, kołowiska jeden i pięć przekształca się w dzikie bębny, z trzema gorącymi pozycjami objawiającymi się na kołowrotkach dwóch, trzech i czterech. Tymczasem symbol rozproszenia zamienia się również w lepki dziko na ponownych spinach. Jeśli trzy Wilds wylądują w gorących miejscach, wygrasz jackpot 1000x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Joker Pro Slot to solidna opcja dla graczy, którzy uwielbiają klasyczną prostotę maszyn owocowych i nie chcą grać w gry oparte na markowych motywach. Z opcją zakładania od 0.10 do 100.00, istnieje również szeroki zakres zakresu, jeśli chodzi o budżetowanie i potencjał jackpot. Jednak dla tych, którzy chcą czegoś naprawdę wciągającego, z przebojowym motywem, inne tytuły netent, takie jak Vikings lub Universal Monsters: The Phantom's Curse, będą pasować do rachunku. Z drugiej strony, jeśli absolutnie kochasz Joker Pro, na pewno chcesz również wypróbować spiny owocowe Netent, co jest prawdziwym klejnotem dla miłośników maszyn owocowych.

Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Juan
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Goals
RTP:
92.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Slots Angels
RTP:
96.89%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Top Dawgs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Quick Hit Platinum
RTP:
94.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Big Robbery
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Curse of the Werewolf Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Majestic Safari
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Night Out
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Giant
RTP:
94.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni