All Star Knockout Ultra Gamble graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
675 450 USD.00
Motyw:
Owoce, siódowce, sport

All Star Nokaut Ultra Gamble Online Recenzja

Jak stwierdzono, All Star Nokut Ultra Gamble to gra o niskiej zmienności, co oznacza, że gracze mogą częściej zdobywać nagrody pieniężne, ale być może nie z tym samym potencjałem wygranej w dużych pieniędzy, jak te o wysokiej zmienności. Sam szczelin.

Grafika kusząca w swojej prostocie, ponieważ gracze poczują się, jakby zostali teleportowani do zestawu telewizyjnego retro. Gra ma coś, co przypomina muzykę disco z lat 80., czasami lektora talk -show i estetycznie przyjemne niebieskie tło z gwiazdami emanującymi, które uzupełnia kolorowe symbole gry. Nie pozwól, aby prosty układ lub niską zmienność gry cię oszukała, nagroda Max wynosi 4503x twój udział, więc istnieje mnóstwo okazji na kilka dużych zwycięstw w prawdziwych pieniądzach!

Gładka rozgrywka jest komplementowana przez niektóre ekscytujące funkcje, takie jak losowy bonus i bonus All Star Nokaut. Jest to gra online, która będzie odpowiadać na wszystkich entuzjastach, niezależnie od doświadczenia.

Jak grać w All Star Nokaut Ultra Gamble online

All Star Nokaut Ultra Gamble to bardzo łatwa gra do zrozumienia, a rozpoczęcie pracy jest bardzo łatwe. Dostęp do płatnych i ogólnych ustawień gry można uzyskać, klikając symbol potrójnej linii w lewej części gry. Pierwszym zadaniem odtwarzaczy kasyna online będzie wybranie palika, a one wahają się tylko od 0 $.20 na spin, do maksymalnego zakładu w wysokości 150 USD.00.

Ta gra jest równie płynna na komputerze stacjonarnym i na urządzeniach mobilnych, jak byśmy spodziewali się po Northern Lights i Yggdrasil. Do tego miejsca można uzyskać na iOS, Android, Windows i zasadniczo wszystkich dostawców oprogramowania.

Jak już wspomniano, gra działa z 20 liniami wypłat, na 5 kolumnach i zazwyczaj nazwa gry łączy symbole z symboli o niskiej płatności, z najwyższym opłacającym symbolem KO, który może nagrodzić do 100 -krotnej stawki. Dodatkowym aspektem gry jest zbieranie gwiazd, które pojawiają się pod rolkami, a kiedy się kręcisz.

Autoodplay jest również łatwy do dostępu, wybierając przycisk odtwarzania po prawej stronie rolki, a po lewej stronie rolki znajduje się ultra hazard, który może wyciągnąć poziom bezpłatnych spin Nie z hazardem.

All Star Nokaut Ultra Gamble Online Funkcje i bezpłatne spiny

Główną cechą All Star Nokaut Ultra Gamble jest odpowiednio nazwany bonus All Star Nokaut. Ta funkcja jest rozpoczęta, gdy gracz zbiera 5 gwiazdek obok symbolu pod rolkami. Gdy gracze rozpoczynają grę 12 gwiazdek losowo wyląduje na 40 miejscach na planszy. Gdy będziesz się kręcić, gwiazdy zaczną się pojawiać i wpadną losowo"tablica gwiazd" A kiedy każdy symbol ma obok niego pięć gwiazdek, zdobędziesz darmowe spiny.

Symbol, który wywołał bonus, znika z tej rundy, więc o wiele łatwiej jest połączyć inne symbole podczas negocjacji tej rundy. Losowy mnożnik od 2 do 5 jest ujawniony przed rozpoczęciem wolnych spin.

W miarę, jak będziesz się kręcić, może pojawić się więcej gwiazd, co może oznaczać, że możesz dodawać wolne spiny, zwiększając w ten sposób szansę na wygrane! Jeśli gracz ma szczęście połączyć kolejne 5 gwiazdek z symbolem, zniknie to również z gry. Ta funkcja może prowadzić do dużych zwycięstw, ponieważ możliwe jest, że pozostało tylko jeden symbol, jeśli masz szczególnie przypadkową. Po zakończeniu rundy dowolne pięciogwiazdkowe symbole usuwają gwiazdy.

Jedna z pozostałych funkcji obejmuje wspomnianą opcję Ultra Gamble. Kliknij przycisk Ultra Gamble po lewej stronie gry, a dla dodatkowego udziału możesz grać na mini -kierownicy. Jeśli zatrzyma się na kolorze zielonym, otrzymasz darmowe spiny, jeśli zatrzyma się na czerwono, stracisz udział.

Istnieje również losowa funkcja bonusu, która spada w dowolnym momencie gry, a to ponownie spisuje rolki z powodu gwarantowanych wygranych. Ta funkcja będzie trwała, dopóki nie wygrasz. Gwiazdy pojawiają się również podczas losowej funkcji bonusowej, więc jeśli połączysz 5 gwiazdek, możesz uzyskać jeszcze więcej darmowych spinów!

Gra ma 8 symboli o różnych wartościach, ponieważ gracze online, a cytryna jest najniższą wartością, a symbol KO jest najwyższy - połącz 5 z nich na linii płacowej, a możesz wygrać do 100 -krotnej swojej części!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

All Star Nokaut Ultra Gamble online maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Jest to niski poziom zmienności online, z przyzwoitym RTP 96.1%. Jak wcześniej wspomniano, niski, niestabilny charakter tej gry może prowadzić do większej liczby zwycięstw, ale często są one zwykle o niższych ilościach. Mówiąc, że pomimo niskiej zmienności, gracze kasyn online mogą nadal wygrać z maksymalną wygraną 4503x Twoim pakietem i maksymalną wygraną w wysokości 67450 USD.

Wszystkie gwiazdy nokaut ultra hamble online werdykt i podobne gry

Jest to właściwie zabawna gra w retro z Northern Lights i Yggdrasil, a zdecydowanie można sprawdzić na wszystkich poziomach entuzjastów automatów. Grafika jest niezwykle prosta i płynna, a rozgrywka pasuje do tego, ponieważ jest to doskonale łatwa gra do gry i zrozumienia.

Motyw retro działa naprawdę dobrze i jest uzupełniony kilkoma genialnymi funkcjami bonusowymi. Premia All Star Nokaut, losowa funkcja bonusu i opcja Ultra Gamble oferują wiele emocji i co najważniejsze oferują wiele możliwości dla wielkich prawdziwych wygranych pieniędzy.

Ci z was, którzy lubią grę w wysokości retro, klasyczne automaty Yggdrasil Millions, mogą być warte sprawdzenia.

Powiązani partnerzy kasyna

Rise of Giza PowerNudge
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Heart of Rio
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Wonders
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Wild Times
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legend of the Nile
RTP:
95.63%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Bison Rising Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bitten
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Volcano Queen Diamond Spins
RTP:
95.62%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gypsy
RTP:
96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monty Python's Spamalot
RTP:
93.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni