Wild Times graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Owoce, złote/złote monety, bary i dzwonki

Wild Times Online Review

Jeśli chcesz automaty do gniazda owoców z unikalnymi opcjami zakładów, dzikie czasy Barcrest to Twoja gra i można ją odtwarzać na wszystkich urządzeniach.

Podobnie jak większość gniazd Barcrest, gniazdo Wild Times zawiera gry boczne, które mogą dać dodatkowe funkcje i lepszą szybkość powrotu. Ale nawet jeśli założysz się mały, możesz uzyskać bardzo atrakcyjne wygrane, zwłaszcza, że masz dzikie mnożniki, które pomagają zwiększyć wypłaty. Przeczytaj nasz przewodnik ekspertów poniżej, aby dowiedzieć się więcej o specjalnych funkcjach i nagrodach na temat dzikich czasów.

Jak grać w dzikie czasy online

Jedna z najbardziej praktycznych maszyn owocowych online, gniazdo Wild Times jest łatwe do zabawy z prawdziwą gotówką, jak i wyposażona w specjalne opcje zakładów bocznych.

Podobnie jak inne gniazda Barcrest o podobnych funkcjach, maszyna do gniazda Wild Times oferuje niezwykły zestaw dwóch wypłat, z których każda dotyczy innej gry. Aby zobaczyć wypłatę, wystarczy nacisnąć i przycisk i gniazdo pokażą wszystkie jego symbole i nagrody.

Pierwsza tabela dotyczy gry podstawowej, oferująca osiem różnych symboli z nagrodami 20, 50, 100 i 500 razy w zakładach Payline. Druga wypłata dotyczy tylko dużych gier BET i daje ustalone nagrody, które wahają się od 2 do 50 punktów na sekwencję. Ale dzięki dodatkowym dzikim mnożnikom dostępnym w obu grze masz szansę na wiele razy zwiększyć którekolwiek z tych wygranych.

Ponieważ jest to gra HTML5, Wild Times jest również dostępny do gry na większości smartfonów, tabletów i prawie iPhone'a i iPada dla graczy w najlepszych miejscach online. Po przejściu na urządzenie mobilne gniazdo zapewnia ten sam układ ekranu i elementy sterujące, co ułatwia konfiguracja zakładu i zabawy.

Dzikie funkcje i darmowe spiny

Podobnie jak w przypadku wszystkich automatów 3-relacji, granie w The Wild Times Slot w kasynie prawdziwych pieniędzy jest naprawdę łatwe. Aby wygrać nagrodę w grze podstawowej, musisz tylko zebrać trzy z tych samych symboli na jednym lub więcej z 5 dostępnych linii płac. Najlepsze symbole do zebrania są symbole dzwonowe i gwiazdy, ponieważ płacą największe nagrody 100 razy i 500 razy zakładanie zakładu za sekwencję.

Kiedy nie masz wystarczającej liczby pasujących symboli, aby utworzyć zwycięską sekwencję, możesz uzyskać pomoc przez dzikie symbole automatu. Symbole te mogą zastąpić wszystkie ikony płatne, aby pomóc Ci ukończyć pasującą kombinację. Wilds mogą również produkować mnożniki nagród, które zwiększą każdą wygraną.

Gdy dziki symbol jest częścią zwycięskiej sekwencji, wytworzy specjalne koło, które obraca się i określa rozmiar mnożnika. A jeśli zebrasz wypłatę z dwoma dzikimi symbolami, ich mnożniki również się pomnożą i zastosują do nagrody, dając szansę znacznego zwiększenia wygranych.

Kolejną unikalną funkcją tego automatu jest przycisk BB, który pozwala kupić cztery duże gry BET za 10-25 punktów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wariancja, RTP i maksymalna wygrana w dzikich czasach

Ten automat w stylu Vegas to kuszą. Założę się na zwykły sposób podczas gry za prawdziwe pieniądze, a masz szansę wygrać nagrody do 250 000 kredytów, jednocześnie ciesząc się klasycznym zestawem 3 bębnów i 5 stałych linii wypłat.

Z minimalnym zakładem 0.10 punktów (0.02 za linię płac), otrzymujesz regularne bonusy i 94% RTP. Zakłady od 2 do 500 punktów dadzą lepszą stopę zwrotu w wysokości 96%.

Ale aby jak najlepiej wykorzystać grę, możesz wydać 10-25 punktów na dużych bokach BET i zagrać 5 spinów o znacznie bardziej atrakcyjnym RTP na poziomie 98%, a także ulepszone bonusy! Nie tylko to, ale zwiększysz swoje linie wynagrodzeń do 27 i zbierzesz nagrody w całości. A wielkie gry BET dają ci i wszechstronne mechaniki, które pozwalają łatwiej wygrać.

Dlatego główną różnicą między każdą grą są oferowane przez nich dzikie mnożniki, z najmniejszą grą, dając mnożniki 2-5 razy, podczas gdy największa gra daje 5-10-krotności mnożników.

Dzikie werdykt i podobne miejsca online

Chociaż jest to dość proste, dzikie czasy Barcresta nie są tak naprawdę pasujące dla wszystkich. Podczas gry z minimalnym zakładem automat daje zarówno niższy RTP 94%, jak i niższy wskaźnik trafienia, czyniąc go bardziej ryzykownym dla nowych graczy. Ale jeśli jesteś doświadczonym graczem w automatach online o smaku maszyn owocowych, ta gra z pewnością da ci powody do gry, szczególnie w grach o wysokiej zawartości. Z RTP do 98% i możliwym 250 000 punktów Jackpot, nie ma wątpliwości, że szczelin.

W przypadku graczy szukających jeszcze bardziej niestabilnych miejsc, które mogą płacić lepiej, sugerujemy sprawdzenie naszej strony internetowych, aby znaleźć niektóre gry o wysokiej wariancie Barcrest. Jeśli chcesz kolejnego prostego i tradycyjnego automatu, ale taki, który oferuje 10 liniów wypłat i bonusów, takich jak darmowe gry spins, możesz spinować na automatach do gier excalibur. A dla czegoś o wiele bardziej nowoczesnego, masz także doskonałe gry, takie jak Soldier of Rome i Rainbow Riches Rolki złota do odkrycia.

Powiązani partnerzy kasyna

Arabian Nights
RTP:
96.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Exterminator
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Fruit Warp
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Assassin Moon
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Blitz Megaways
RTP:
96.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Pimped
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Golden Owl of Athena
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Robin Nottingham Raiders
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
All Ways Win
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Always Hot
RTP:
95.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jade Shuriken
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni