5 Knights graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Fantazja, akcja/przygoda

5 Rycerzy Online Recenzja automatu

Jeśli przejdziesz przez portfolio NextGen, zauważysz wiele miejsc średniowiecznych. Jednym z tych miejsc z największą, najbardziej romantyczną historią jest 5 rycerzy. To miejsce na temat uczciwej damy i rycerza, która z pomocą swoich czterech towarzyszy próbuje zdobyć serce. Jest to średnia wariancja gniazda z teoretycznym RTP, która waha się od 95.02% do 95.35%, co pozwala na zakłady od 0.01 do 125 punktów, w zależności od liczby linii, na które chcesz postawić, od 1 do 25.

5 rycerzy online można odtwarzać na dowolnym urządzeniu, wykonując płynnie na laptopach, tabletach i smartfonach. Jego pełna akcji rozgrywka obracająca się wokół dziczy, rozproszenia, darmowe obroty, ułożone dzikie i dzikie mnożniki, oprócz unikalnego suwaka na ekranie, który pomoże Ci wybrać kołowrotek, które chcesz ulepszyć dzięki dzikim, dzięki dla każdego gracza w automatach.

5 Sterowanie i konfiguracja gniazda rycerzy

Biorąc pod uwagę, że gra została zoptymalizowana pod kątem gry mobilnej, możesz mieć pewność, że otrzymasz tę samą konfigurację na dowolnym urządzeniu komputerowym i mobilnym, niezależnie od tego, czy działa na Androida, iOS lub Windows na dowolnej stronie internetowej witryny automatów online. Poniżej rolki otrzymasz przycisk informacji, który zabierze Cię do wypłaty, obok niego zobaczysz opcję Autoodood, a następnie wyświetlacz BET, opcję hazard.

Po kliknięciu lub dotknięciu przycisku informacji, wypłata wyświetli 12 symboli i zasady rozgrywki. Najpierw zobaczysz Wild, który nie może tworzyć zwycięskich kombinacji z własnymi symboli. Rozproszenie zapłaci wszędzie, gdzie wyląduje, a 100 wypłaty, którą daje, zostanie pomnożona przez całkowity zakład.

Wysoko płatne symbole to rycerz, który daje 500x i uczciwą damę, która daje 250x zakład linii. W przypadku symboli o średniej wartości, dostaniesz broń rycerza i tarczę ramienia, dając ci 150x, a karta gra Royals A i K, co daje 100x zakład linii. Najniższe płatne są QS, JS, 10s i 9, które dają ci 75x i 50x linia zakładu dla kombinacji 5-z.

5 Funkcje bonusowe rycerzy i darmowe spiny

Gdy załadujesz 5 rycerzy online, zauważysz mały znak, oznaczony migającymi światłami i dwoma lewymi i prawymi strzałkami, które odczytuje Slajd A Wild. Jest to specjalny suwak na ekranie, który można przesunąć w lewo i w prawo, aby wybrać kołowrotek. Wybrany kołowrotek zostanie ulepszony o dzikie mnożniki i ułożone dzikie. Musisz ustawić suwak do dowolnego kołowrotka, aby przesunąć dzikiego wzmacniacza. Dziki pojawi się wtedy tylko na tym kołowrotku i pomnożą wygrane na tej kołowrotku. W przypadku bębni od 1 do 5 otrzymasz odpowiednio 2x do mnożnika 6x.

Teraz, gdy wyjaśniliśmy, że powinniśmy nadal komentować regularne funkcje specjalne i bonusowe gry, które normalnie dostajesz w automatach. 5 rycerzy według NextGen używa tarczy jako dzikiej. Ta tarcza Wild zastąpi wszystkie symbole, z wyjątkiem symbolu rozproszonego zamku w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Z drugiej strony rozproszony zamek pomoże Ci uruchomić darmową grę bonusową.

Z 3 lub więcej rozpraszaczami zamku nagradzane są 15 darmowymi spinami. Podczas bezpłatnych spinów wszystkie wygrane są podwojone. Ponadto kołowrotek, który wybrałeś w grze podstawowej, aby zawierać ułożone dzikie mnożniki, również będą miały zastosowanie w darmowych spinach. Bezpłatne premię spinów może zostać zaprezentowane, pod warunkiem, że podczas rolki otrzymasz więcej rozproszeń.

5 gniazda rycerzy oferuje również funkcję hazardu. Po dowolnym formularzu wygranej otrzymasz opcję hazardu, w której musisz wybrać garnitur lub kolor karty gry, aby czterokrotnie, podwoić lub stracić wygrane, w zależności od tego, czy twój wybór był prawidłowy, czy nie. Jeśli przegrasz, tracisz tylko zwycięstwo po tym obrotu, nie wszystkie zgromadzone wygrane. Biorąc pod uwagę, że gra zapewnia częste wygrane, możesz często grać w tę grę zgadywania i znacznie zwiększyć swoje nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Zmieniające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

5 WNIOSEK RYCJI

Jeśli jesteś graczem, który lubi często grać i często wygrywać przyzwoite wypłaty, powinieneś wypróbować 5 rycerzy online. Z naszego doświadczenia rzadko występował obrót, w którym nie otrzymaliśmy wypłaty. Bezpłatne obroty są dość łatwe do aktywowania, pod warunkiem, że umieścisz MAX BET, tak jak w każdym innym średnim lotnym szczelinie. Pod warunkiem, że daje ci najlepszą kombinację z rozproszonymi i 6x dziki mnożnik, wygrywasz 7500. Ale pod warunkiem, że wygrasz i zgadnij odpowiedni garnitur, ta wygrana może gwałtownie wzrosnąć do 300 000 kredytów. Dlatego potencjał wypłaty 5 rycerzy może spodobać się każdemu graczowi automatów, bez wyjątku.

Istnieje kolejne niesamowite miejsce z podobnym potencjałem wypłaty, ale z nieco wyższym RTP wynoszącym 96.70%, zwane King Kong Fury, możesz też spróbować. Jest to miejsce inspirowane drapieżnikami, takimi jak dinozaury i goryle, które mogą dostarczyć do 250 000 punktów na spin i może dać szansę zagrania przez maksymalnie 100 darmowych spinów! Gniazdo oferuje również szalejące respiny uruchomione i zapierane z pełnym stosem dzikich.

Ale jeśli jesteś niskim rolkiem, który chce wypróbować poważne uderzenie NextGen, powinieneś natychmiast załadować automat Medusa. To miejsce jest wydaniem znaku towarowego dla NextGen, głównie z powodu przerażającego skrzydlowanego Gorgona, węży i niesamowitych symboli na kołowrotkach oraz rozgrywki bogatej w funkcje, która obejmuje respins, rozszerzające się dziczy, grę bonusową, mnożniki, darmowe spins i super kręci się. Możesz zagrać w automatach dla zakładów nie większych niż 62.50 punktów i wygrywa ponad 15 625 punktów na spin. Wypróbuj na niektórych z naszych wymienionych najlepszych serwisów internetowych.

Powiązani partnerzy kasyna

Gems Bonanza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Blitz II
RTP:
95.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa Hot 1
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Happy Hooves
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Party Time
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cyrano
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Collector - Diamond Edition
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Xeno’s Earth Adventure
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Figaro
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni